S Farbami

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

69%
Hra - Color Match
Video sa načíta

Color Match je zábavná spájačka, v ktorej bude tvojou úlohou spájať kvetinky danej farby s políčkami tej istej farby. Princíp hry sa naučíš na prvých pár leveloch, ktoré sú veľmi jednoduché.

 
82%
Hra - Color Challenge
Video sa načíta

Color Challenge ja náročná hra, ktorá preverí tvoje oči. Z deviatich štvorčekov zdanlivo rovnakej farby totiž budeš musieť vybrať jeden, ktorý má ľahko iný odtieň. Keď som hru hral ja, tak mi celkom pomohlo zažmúriť oči.

 
85%
Hra - Happy Blocks
Video sa načíta

Happy Blocks je parádna hra, ktorá preverí tvoje logické myslenie. Tvojou úlohou tu bude meniť žlté štvorčeky na zelené. Meniť ich budeš pomocou zelených kociek a postupne v hre objavíš napríklad červené kocky, ktoré blokujú zmenu farieb.

 
88%
Hra - ColoruID Html5
Video sa načíta

Prvý víkend v novom roku so sebou prináša skvelú logickú hru ColoruID. V tejto hre bude tvojou úlohou zafarbiť celé plátno len jedinou farbou. Celkovo na teba čaká 16 kôl, ktoré preveria tvoje kombinačné schopnosti a logické uvažovanie.

 
80%
Hra - Spin The Color
Video sa načíta

V hre Spin The Color budeš mať za úlohu točiť s kruhom, na ktorom sú 4 farby tak, aby sa do kruhu dostali guľôčky práve danej farby. Keď budeš klikať na ľavej strane hry, budeš točiť do ľava. Na pravej strane budeš točiť doprava. Koľko guličiek sa ti podarí dostať do kruhu?

 
85%
Hra - Pen Run 2
Video sa načíta

Ak máš rada omaľovánky, hra Pen Run 2 ťa naučí precíznosti. V tejto hre bude tvojou úlohou vykresľovať vopred zaznačenú cestu pomocou fixky, ktorú budeš musieť po ceste zároveň dopĺňať. Podarí sa ti nakresliť všetky levely?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Roller Splat
Video sa načíta

V hre Roller Splat budeš mať za úlohu vyfarbiť celú plochu daného levelu jednou farbou na jeden ťah. Pri hre budeš musieť trošku uvažovať a plánovať si ťahy dopredu, ale nejedná sa o nič nemožné a myslíme si, že zvládneš prejsť všetky levely.

 
85%
Hra - BTS Emoji Coloring
Video sa načíta

Máme tu ďalšia omaľovánky zo série hier Back to School. Dneska sa zameriaš na najrôznejšie druhy smajlíkov, ktoré budeš vyfarbovať rôznymi farbičkami. Podarí sa ti vytvoriť celý set smajlíkov?

 
85%
Hra - Kitty Coloring Book
Video sa načíta

Dnes pre teba máme krásne omaľovánky v hre Kitty Coloring Book. Ty si najskôr vyberieš jednu omalovánku ktorá sa ti najviac páči a potom sa už pustíš do práce. Vyberieš si akú chceš farbu a postupne vyfarbíš celý papier.

 
85%
Hra - Color Fill
Video sa načíta

Dnes budeme ešte pokračovať v sérii logických hier a to síce kúskom pomenovaným Color Fill - tu bude tvojou úlohou vyfarbovať rôzne obrazce jednou farbou a na jeden ťah. Podarí sa ti vyriešiť všetky levely?

 
85%
Hra - Color Bars
Video sa načíta

Máš trpezlivosť a rada sa hráš s farbami? Skús hru Color Bars, v ktorej je tvojou úlohou odrážať loptičku od steny. Hra má jednoduché pravidlá - loptičku môžeš odrážať iba od steny rovnakej farby, akú má loptička. Ak sa ti to nepodarí, musíš začať odznova.

 
98%
Hra - Brain Twister
Video sa načíta

Brain Twister je náročná logická hra v ktorej bude tvojou úlohou správne usporiadať vopred daný počet farebných korálikov. Pre usporiadanie korálok môžeš využiť dve nápovedy a 9 pokusov na vyriešenie.

 
85%
Hra - Nail Salon - Marie's Girl Games

Mať svoje vlastné nechtové štúdio a robiť tu pestrofarební a krásne nechty je sen kadejaké mladej kozmetičky. Tie si v tejto hre môžeš vyskúšať, aké to je. Musíš zákazníčku vo svojom nechtovom štúdiu upraviť nechty, nafarbiť podľa a ozdobiť podľa svojej fantázie.