fotografování online hry zadarmo

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
87%
Hra - Baby Boss Photo Shoot

Ak poznáte film Mini šéf, bude vám táto hlavná postava Wizzie určite povedomá. Je to to totiž hlavný hrdina tohto vynikajúceho filmu. Práve v tejto hre ho budete obliekať do mnohých pripravených módnych štýlov a potom ho aj fotiť. Môžete ho obliecť napríklad do plážového ľahkého oblečenia, do kostýmu superhrdinu či dokonca do hip hopového speváka. Všetko si môžete vyfotiť a uložiť do svojho počítača.

 
85%
Hra - Internet Trends Hashtag Challenge

V tejto hre budete pomáhať princeznej s rozbehnutím jej novej kariéry ako internetové modelky. V každom #motivu budete musieť princeznú obliecť najvýstižnejším a najvhodnejším spôsobom. To však znamená, že musíte mať dostatok peňazí na to, aby ste mohli princeznú obliecť. Peniaze zarábate vhodným obliekaním. Tak hor sa do toho. Veľa zábavy pri vymýšľaní toho správneho outfitu práve čaká.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)