Anna

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
81%
Hra - Anna's Frosty Makeup
Video sa načíta

Anna dostala pozvánku na ples a preto sa musí prichystať, aby nespravila hanbu. Vyberte jej make-up a pekné oblečenia, aby si ju všetci všimli, aká je krásna.

 
85%
Hra - Anna and Elsa Spring Trends
Video sa načíta

Elsa a Anna sa už tešia, že príde jar a preto si chcú vopred nachystať nové outfity. Poradíte im s výberom, aby boli aj túto sezónu in ?

 
88%
Hra - Anna Easter Bunny Cake
Video sa načíta

Anna chce celú rodinu prekvapiť veľkonočným zajačikom. Pomôžte jej s pečením a a jeho výzdobou, aby zaujal každého. Bude sa im páčiť?

 
74%
Hra - Elsa & Anna Yacht Pool Party
Video sa načíta

Anna a Elsa si prenajali jachtu, aby si užili spoločnú dievčenskú jazdu bez priateľov. pridajte sa aj vy a spríjemnite im tento deň, aby boli spokojné a oddýchnuté.

 
76%
Hra - Frozen Anna Doctor Makeup
Video sa načíta

Anna sa nešťastne poranila a preto potrebuje skúseného lekára. Pomôžte jej s liečbou a vyberte jej aj nové líčenie.

 
84%
Hra - Elsa and Anna Go Shopping
Video sa načíta

Anna a Elsa chcú ísť na nákupy, aby si mohli naplniť skriňu novým oblečením. Avšak predtým sa musia nalíčiť a vybrať oblečenie. Pomôžeš každej z nich?

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

76%
Hra - Elsa And Anna Shoe Decor
Video sa načíta

Anna a Elsa by chceli navrhnúť vlastnú módnu kolekciu topánok. Poradíš im ako by ich mali vyzdobiť a aké doplnky vybrať?

 
76%
Hra - Baby Anna Shopping Rush
Video sa načíta

Elsa potrebuje pár vecí a preto poprosila Annu, aby jej ich kúpila. Pomôžte jej nájsť všetko zo zoznamu a správne zaplatiť.

 
70%
Hra - Anna Mommy Gardening
Video sa načíta

Cieľom v tejto hre bude zasadiť kvety, tak sa snažte. Stačí len dodržiavať postup a dokončíte ich hneď.

 
63%
Hra - Baby Anna Rose Cookies For Mom
Video sa načíta

Zvládnete s Annou pripraviť sušienky? Tak sa najskôr vydajte do obchodu pre ingrediencie. Postupujte potom podľa receptu, aby ste mohli dotiahnuť celú hru do konca.

 
80%
Hra - Elsa Preparing Anna Wedding
Video sa načíta

V tejto parádnej hre budete pomáhať Else s prípravou svadby jej sestry. Najprv budete musieť vybrať tie správne šaty a doplnky. Potom jej pomôžete s dekoráciou svadobné hostiny a obradu.

 
80%
Hra - Anna Wedding Cake And Decor
Video sa načíta

Pomôžete slečne vytvoriť parádnu svadobná torta? Tiež ju budete pomáhať s dekoráciou svadobného sály.

 
81%
Hra - Anna Social Media Butterfly
Video sa načíta

Jedna slečna, tri sociálne médiá a tri výlety! Na každý z nich si môžete vybrať iné šaty a doplnky. Kde sa vám bude páčiť najviac?