Disney princezny

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

95%
Hra - Disney princezny
Video sa načíta

Veľmi zábavná hra, hlavne pre dievčatá! Skrášlite si svoju vlastnú princeznú! Zmeniť môžete takmer všetko, od farby vlasov až po tvar nosa, zostrih vlasov a nechýba samozrejme ani zmena oblečenia. Oblečenie je tu naozaj veľa, môžete ho ľubovoľne kombinovať a meniť možno aj jeho farba.

 
69%
Hra - Moana Disney Princess Adventure
Video sa načíta

V tejto hre budete vyrábať pekný totem a tiež sa starať o mladú krásku.

 
88%
Hra - Elsa & Moana's Winter Vacation
Video sa načíta

Moana a Elsa sa stali kamarátkami a vzájomne by sa chceli navštíviť. Oblečte Moanu do zimného oblečenia a Annu do teplého, aby sa vo svojich kráľovstvách cítili dobre.

 
83%
Hra - Princess Moana's Ship
Video sa načíta

Princezna Moana potrebuje pomôcť s výberom klasického oblečenia a so stavbou lode, ktorú potrebuje na presun. Vyberte jej reprezentatívne oblečenie, aby sa na svojej lodi mohla previesť.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Elsa's New Dressing Room

Elsa chce mať novú šatňu, kde bude mať plno módných šiat, topának, tašiek a ďalšie doplnky. Pomôž jej navrhnúť a vyzdobiť šatník čo najlepsie. Až to bude hotové, je vašou úlohou Elsu obliecť.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Elsa New Year Makeup
Video sa načíta

Pripravte sa na oslavu nového roka s vašou obľúbenou kráľovnou Elsou! Použite kúpeľné procedúry, aby ste získali bezchybnú pokožku. Potom je potrebné urobiť Else bezvadný čas make-up! Máte k dispozícii rôzne očné tiene a ďalšie pomôcky, z ktorých si môžete vybrať.

 
87%
Hra - Elsa vs Rapunzel Fashion Game
Video sa načíta

Elsa a Locika sú veľké kamarátky, ale zároveň sú veľmi súťaživé. Ktorej z nich to viac pristane? To zistia len v ich malej súťaži krásy! Vyberte pre obe princezné účes, k nemu vhodné oblečenie a na koniec aj módne doplnky. Potom, čo zistíte, koľko dostala každá z nich bodov, je v druhom kole nutné ich obe nalíčiť. Celkovú víťazkou sa stane tá, ktorá v oboch kolách získa viac bodov.

 
89%
Hra - Elsa Time Travel Game
Video sa načíta

Elsa má stroj času. Sa týmto strojom môže navštíviť niekoľko rôznych storočí. Pozrite sa na stáročia, ktoré sa vám najviac páčia. Len je potrebné sa pre pobyt v ňom patrične obliecť a upraviť.

 
82%
Hra - Disney Couple Princess Fabulous Date
Video sa načíta

Princezná Rapunzel ide na rande na svoj obľúbený festival, ale je tak trochu nervózna a nevie, čo si obliecť. Pomôžeš jej? Nechá ti k dispozícii celý svoj šatník aj so šperkovnicou a ty musíš zariadiť, aby vyzerala úžasne!

 
84%
Hra - Disney Princesses Matchmaking
Video sa načíta

V tejto obliekačke budete spolu s Harley Quinn obliekať 8 princezien a hľadať im dokonalé náprotivky. Harley sa rozišla s Jokerom a preto hľadá náplň dňa. Sama to ale nezvládne a preto potrebuje Vašu pomoc. Pustíte sa s ňou do toho?

 
74%
Hra - Disney Fairy Princesses
Video sa načíta

V hre Disney Fairy Princesses budete mať za úlohu obliecť 8 princezien. Pri každej z princezien si budete môcť vybrať, či ju chcete obliekať do denných alebo skôr nočných šiat. Potom si vyberiete zo širokej ponuky odevov, strihov a doplnkov.

 
84%
Hra - Elsa Beach Outing Preparation
Video sa načíta

Elza sa rozhodla, že je na čase si vziať dovolenku a tak sa chce pripraviť na plážové opaľovanie. Pomôžeš jej s tým? Budeš jej musieť pomôcť s celotvárovou maskou, vyhladiť pleť, natrieť chrbát a nakoniec pekne upraviť, aby bola najkrajšia na celej pláži.