jaro online hry zadarmo

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

85%
Hra - Spring Allergy Doctor

Pomaly ale iste nám prichádza jar. Klope na dvere a s ním veľa radosti, krásy, ale aj časté striedanie počasia a hlavne alergiám. Nebohá Belle je jedna z tých, ktorú jarné alergie dostala. Pomôžeš jej s jej problémom? Najskôr jej podaj liečebné prostriedky, následne jej učeš, nalíč a pomôž jej s výberom vhodného oblečenia.

 
85%
Hra - Princess #Influencer SpringTime

V tejto hre bude tvojou úlohou obliecť dve princezné podľa svojich predstáv a fantázie a potom sa s nimi vydať do krás jarnej prírody, kde spoločne urobíte pár pekných záberov. Hru ovládate myšou.

 
85%
Hra - Influencer Spring Goddess Makeover

Pomôž princeznej Noelle v nalíčenie a staranie sa o jej krásnu pleť. Najskôr jej urob vyživujúce masku obsahujúce veľa živín. Po tomto úkone nasleduje líčenie, v ktorom sa postaráš o tie najkrajšie linky na jej tvári. Záverom môžeš princeznú vkusne obliecť a slávnostné fotenie našej modelky môže začať.

 
85%
Hra - Baby Taylor Hot Spring Trip

Vydaj sa spoločne s malou dievčatkom Taylor a jej mamičkou na výlet plný dobrodružstva a tepla. Obe si totiž povedali, že sa zbalí a vyrazí do teplých krajín, keď u nich doma je jarné počasie všelijaké. Pomôž malému dievčatku sa zbaliť a potom sa vydaj spoločne s nimi prežívať ich dobrodružstvo a pohodu. Hru ovládaš myšou.