Detektív

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
74%
Hra - Pilar Detective
Video sa načíta

Chceš byť detektívom? Pomoc nájsť s Pilar jabĺčka, ovečky, korytnačky, mrkva, zajačikmi či sliepočky. Ak vieš aspoň trošku anglicky, máš vedľa lupy napísané, čo v akom kole máš hľadať. Vpravo zase koľko kusov. Ak nie, neboj, rýchlo na to prídeš, keď klikneš správne, vec zmizne. Sovička a prasiatko sa ťa budú snažiť miasť, ale nedaj sa a nájdi všetko, čo ti táto super on-line hra určí.

 
72%
Hra - Private Eye Sisi
Video sa načíta

Využi svoje detektoivní schopnosti a pomôž súkromnému očku Sisi v jej neľahkom úlohy. Má za úlohu nájsť schovaná malé zvieratká. Použi lupu a starostlivo prehľadávajte všetky miesta a hľadaj zvieratká.

 
80%
Hra - Rizzoli and Isles: The Masterpiece Murders
Video sa načíta

Poznáte detektívne seriál Rizzoli and Isles? Vžite sa v tejto naozaj dobre prepracované hre do úlohy vyšetrovateliek a pokúste sa vyriešiť vraždu. Použite všetky svoje znalosti v oblasti kriminalistiky, najnovšiu technológiu a hlavne logické uvažovanie.

 
72%
Hra - A Night in Crazyville
Video sa načíta

Ak máte radi logické hry, určite vás zaujme Night in Crazyville, kde bude vašou úlohou pomôcť Jasonovi nájsť jeho stratené auto. Aby ste auto mohli nájsť musíte získať iformácie od tamojších obyvateľov.

 
79%
Hra - Fashion Expert 3 Christmas Reunion
Video sa načíta

Nájdite dávno strateného brata tejto rodine. Budete hrať za jeho sestru a vydáte sa ho do sveta hľadať. Zarábajte peniaze na módnych prehliadkach. Cieľom je mať na sebe drahšie veci ako tá druhá. Hľadajte dôkazy a snažte sa ho nájsť za každú cenu.

 
73%
Hra - Halloween Hidden Stars
Video sa načíta

Len dobrý postreh Ti pomôže v splnení úlohy v tejto hre. Dokážeš nájsť všetky hviezdy, ktoré sa nachádzajú na hracej ploche? Sú ukryté na pozadí, ktoré majú tematiku Halloweenu.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

82%
Hra - Lost Teddy Bear
Video sa načíta

Staňte sa detektívom a nájdite strateného plyšového medvedíka. Na vašej ceste za jeho objavením, budete musieť zaistiť množstvo stôp, v podobe rozličných predmetov. Tieto predmety musíte nájsť čo najrýchlejšie, pretože vám beží časomiera.

 
80%
Hra - Paranormal Files: Parallel World
Video sa načíta

Staňte sa detektívkou a pokúste sa vyriešiť všetky prípady. Aby sa vám to podarilo, musíte zbierať dôkazný materiál. Predmety, ktoré hľadáte sa budú zväčša nachádzať medzi množstvom ďalších vecí, takže úloha to nebude jednoduchá. Pomôcť vám môže nápoveda, ktorá označí oblasť, kde sa jeden z hladaných predmetov nachádza.

 
70%
Hra - Sherlock Holmes 2
Video sa načíta

Zahrajte sa na svetoznámeho detektíva Sherlocka Holmesa a vyriešte vraždu, ktorá nemá takmer žiadne stopy. Aby ste prípad mohli uzavrieť a nájsť vraha, musíte nasledovať stopy. Dokážete sa k všetkým dopátrať?

 
76%
Hra - Sherlock Holmes
Video sa načíta

Vyriešte zločin za pomoci Sherlocka Holmesa a zistite, kto stojí za tajuplnou vraždou v obchode s čajom. Nezabúdajte, že podozrivý je každý, usvedčiť ho však môžu len dôkazy, ktoré musíte nájsť.

 
80%
Hra - Detective Slacking
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto postrehovej hre bude pomôcť hlavnej hrdinke, ktorá sa hraje na detektíva splniť niekoľko náročných úloh. Počas plnenia jednotlivých úloh si musíte dávať pozor na zlého detektíva, ktorý vás nesmie spozorovať.

 
86%
Hra - Tina - Detective
Video sa načíta

Tina - Detective je detektívna hra, kde bude vašou úlohou obliekať Tinu do patričných situácií. Najprv ju pomôžete obliecť do jej kancelárie. Potom Vám príde sms správa s úlohou a vy ju budete musieť prezliecť do jednej z profesii. Nakoniec jej pomôžete s plesovým oblečením. Podarí sa Vám vylúštiť záhadu?

 
78%
Hra - Nina - Detective
Video sa načíta

Nina - Detective je pokračovanie hry Tina Detective. V tomto pokračovaní budete hrať za Ninu a opäť sa najprv oblečiete do kancelárie, kde na vás bude čakať úloha. Potom sa ozdobíte do nejakej profesie a pozbierate dôkazy a nakoniec opäť odovzdáte stopu na plese.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)