Pouličné boje

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

83%
Hra - Schoolgirl Street Fighter
Video sa načíta

Boje medzi dievčatami sú mnohokrát zákernejší než medzi chlapcami. A zvlášť jedlá ak sa o nejaký vážny boj. Presuňme sa na strednú školu medzi dievčenské gangy. Vyberte si svoju bojovníčku a potom zje bojujte na ulici proti súperke. Snažte sa používať lepší chvaty ako ona, aby ste ju ľahko premohli. Budete musieť byť rýchli a opatrní.

 
73%
Hra - Alien Squad
Video sa načíta

Stali ste sa poslednými, kto prežil explóziu bojovej vesmírnej lode. Ovládajte pohyb hlavnej postavy smerovými šípkami a klávesom Z útočíte na nepriateľské mimozemšťanmi. Dávajte pozor, mimozemšťania vás nechcú dostať živé a snaží sa vás zlikvidovať. Klávesou C v kombinácii so smerovými šípkami uhne pred nepriateľmi.

 
70%
Hra - Powerpuff Girls Battle
Video sa načíta

Dievčenské bitky môžu byť dosť odvážne a pekelne nebezpečné. V tejto hre si vyskúšajte poriadny dievčenské boj. Môžete si vybrať z niekoľkých druhov hier, či už boj versus, alebo nejakú mini hru. Potom stačí len zvoliť obtiažnosť, vybrať postavu, za ktorú budete hrať a boj môže začať. Bojovníčka majú rôzne chvaty a kopy, ktoré sa budete musieť naučiť.

 
95%
Hra - Janissary Battles

Chceš sa svojou kamarátkou alebo kamarátom zmerať vašu presnosť a obratnosť, ale nevieš, kde? Tak práve táto hra je priamo pre teba. V sérii minihier máš za úlohu dostať protivníka z hracej plochy alebo ho zničiť rôznymi variáciami hier. Hier je tu množstvo a nudiť sa určite nebudeš. Tak hor sa do toho, ukážte, kto z vás je bystrejší.

 
85%
Hra - Funny Battle Simulator

Bojová hra, v ktorej musíte postaviť vojsko, aby zničilo to nepriateľské. Vaši aj nepriateľskí vojaci si však často robia to, čo sami chcú. Musíte teda veľmi dobre dávať pozor, ako vojsko umiestňujete.

 
95%
Hra - City War 3D

Obsaďte celé mesto obyvateľmi a získajte moc nad všetkými budovami.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?