Ničenie

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Freeway Fury
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete na diaľnici preskakovať z jedného auta na druhé. Za preskočenie dostanete body. Čím viac preskočenie zvládnete, tým viac dostanete bodov.

 
65%
Hra - Mad Trucker 3
Video sa načíta

Vodič - ten tvrdý chleba má. A čo potom vodič kamiónu. Môžete si jeho rolu na chvíľu vyskúšať. Kamión ovládate klávesovými šípkami alebo písmenami A, W, D a S. Pretože máte super moderné týrák, môžete aj strieľať klikom myši (ktorú okrem iného tiež zameriavate cieľ) a medzerníkom. Po každom dni si môžete v obchode za utŕžené peniaze dokúpiť výbavu vaše železného miláčika.

 
66%
Hra - Watermelon Bomb
Video sa načíta

Zložte ovocie zo stromov pomocou explodujícího melónu. Ak neveríte, že je to možné, nie je nič jednoduchšie, ako si skúsiť zahrať túto flash hru. Na začiatku budete mať len jeden melón, ale môžete si zarobiť na poriadny arzenál. Správnym nasmerovaním a podržaním kľučku hodíte melón, ktorý vybuchne, akonáhle klik pustíte. Čím viac ovocia zo stromu zložíte, tým viac dostanete peňazí a tým viac vylepšení si budete môcť kúpiť.

 
78%
Hra - From Beyond
Video sa načíta

Vitajte na Zemi. Kliknite, aby ste vybrali svoju pozíciu. Potom pohnite kurzorom, aby ste nastavili uhol. Pokúste sa mieriť tak, aby ste smerovali okolo Zeme. Kliknutím vystrelíte. Budete dostávať rôzne vesmírne predmety, s ktorými sa pokúsite obletieť Zem a likvidovať všetky možné civilizácie na jej povrchu.

 
75%
Hra - Angry Waiter
Video sa načíta

Stretnúť naštvané čašníka nie je rozhodne nič príjemné. Človek nevie, čo ho naštvalo a tak sa mu radšej vyhýbajte. Lebo je vyzbrojený tanieriky, ktoré je ochotný hodiť po všetkých, a po všetkom, čo mu bude stáť v ceste. Vžite sa do jeho role a nechajte ho vybúriť. Hádžte taniere o misách, fľašiach a inom vybavenie reštaurácie. Lenže nesmiete hádzať len tak bezmyšlienkovite. V každom leveli musíte nazbierať určitý počet bodov. Body dostávate za strefené riadu. V každom leveli máte poue obmedzený počet tanierikov, s ktorými môžete hádzať.

 
81%
Hra - Laser Cannon 2
Video sa načíta

Pokračovanie obľúbené hry Laser Cannon. Tvojou úlohou nebude nič menšieho než strieľať po príšerách, vyhadzovať ich do povetria av neľútostnom boji je poraziť. Dokážeš to? Pevne veríme, že áno.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

77%
Hra - Blow Things Up 2
Video sa načíta

Vyhadzujte do vzduchu prekážky! V hre Blow Things Up 2 máte pred sebou viac ako štyri desiatky úrovní. Na začiatku hry budete mať odomknuté iba prvé tri úrovne, zvyšok si musíte zaslúžiť až svojimi kvalitnými výkonmi. Umiestňujte bomby a za pomoci medzerníka bomby Odpaľujte. Musíte sa zbaviť všetkých postavičiek.

 
76%
Hra - Flying Candy
Video sa načíta

Flying Candy je veľmi zábavná hra, ktorú si rozhodne nemôžete nechať ujsť. Kliknite niekde v blízkosti fialových bublín. Snažte sa, aby ste zasiahli čo najviac bublín naraz. Tie sa rozstrel a zároveň zasiahnu aj farebné guľôčky, ktoré je nutné zbierať. Aby ste postúpili do vyššieho levelu, musíte splniť určitý počet bodov, stanovených pre konkrétnu level. S touto hrou zažijete veľa zábavy. Dajte sa do toho.

 
81%
Hra - Ninja Dogs 2
Video sa načíta

Starý vzácny zvitok psie ríše bol zbabelo ukradnutý! Psie ninžové sú mu však na stope. Musí ale dobyť opevnený mačacie hrad a zvitok dostať cez tuhý odpor späť. Každý z ninžů ovláda dokonale svoju zbraň a pod tvojím vedením môžu svoju úlohu splinit!

 
69%
Hra - Angry Chubby
Video sa načíta

U tejto oddychovej hry sa rozhodne neprestaneš baviť. Princíp je jednoduchý, máš svoj katapult a musíš sa z neho triafať do nejakého určitého terča, aby si postúpil ďalej. Zábavné je, že nebudeš vystreľovať obrovské balvany, ale za muníciu máš živé objekty, či už sú to myši alebo napríklad ľudia, a tvoje skóre samozrejme rastie, keď sa trafíš do davu spoluobčanov alebo keď niečo zničíš. Tak hraj a skvele sa bav. Ovládanie myš

 
79%
Hra - Angry Bird Bomber
Video sa načíta

nahnevaný vtáky sú opäť tu a jej nové dobrodružstvo bude veľmi zaujímavé a úsmevné. Vtáčiky jedného dňa zistí, že im boli ukradnuté vajíčka z hniezda, čo sa im samozrejme nepáči. Preto sa snažte pomocou delá vystreľovať vtákmi tak, aby sa dostali k svojim vajíčkam a zlikvidovali nepriateľa. Na výber je z mnohých druhov vtákov, a každý vie niečo iné. Jeden vybuchuje, druhý je ťažký. Preto musíte na každý level zvoliť najvhodnejšieho vtáčika a tým zaútočiť. Smer a silu strely si redukujete sami.

 
83%
Hra - Cute Birds Forest
Video sa načíta

Roztomilí vtáčkovia sa ukrývajú v lese. Tvojou úlohou bude zostreľovať prasiatka, ktorá sa schovávajú v neďalekej konštrukcii. Čím menej použiješ vtáčikov, tým viac bodov si přípíšeš na svoje konto. Dokážeš zlikvidovať celý domček, v ktorom sa prasiatka skrývajú, zostreliť jednou ranou? Musíš presne zamieriť na oporné body!

 
86%
Hra - Angry Pirates
Video sa načíta

Všetci dobre poznáme hru Angry Birds (znamenitý je aj diel Rio ), kde je tvojou úlohou zostreľovať rozzúrené vtáčiky. Hra už sa dočkala množstvo variácií a jednu z nich si môžeš vyskúšať tu pod názvom Angry Pirates. Tvojou úlohou bude zamerať nepriateľa, nastaviť uhol a silu strely a ľavým tlačidlom vystreliť. Dokážeš si poradiť so všetkými nepriateľmi?