Hladanie objektov

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
77%
Hra - Thief Hidden Game
Video sa načíta

Obľúbili ste si hry, v ktorých musíte na obrázku hľadať skryté predmety alebo postavy? Ak áno, potom si nenechajte ujsť hru Thief Hidden Game, v ktorej budete vyhľadávať skryté zlodeja. Za každé správne kliknutí sa vám na konto pripočíta desať bodov, ale za každé zlé kliknutie, ktoré nepovedie k nájdeniu zlodeja sa vám body odpočítajú.

 
73%
Hra - Hidden Numbers Monster High
Video sa načíta

Strašidelná stredná škola Monster High v ďalšej hre. Vašou úlohou bude nájsť čísla skryté na obrázku. Aby to nebolo tak úplne ťažké, dostanete k dispozícii zväčšovacie sklíčko, s ktorého pomocou môžete obrázok prehľadávať. Hra má niekoľko úrovní, v ktorých môžete precvičiť a zlepšiť si svoj zrak. Pustite sa do akcie! Ak máš rada hry na skryté objekty a čísla, tak je to gamesky pre teba!

 
72%
Hra - Ants Quest - Hidden Ants
Video sa načíta

Mravce, všade sú samí mravce. Malé potvorky sa rozhodli, že vám sníva delikátna čokoládové koláče. Dokážete nájsť všetky skryté mravce? Máte k dispozícii lupu, ktorú musíte odhaliť mravca a vybrať ich z jedla. Hra má niekoľko úrovní, počas ktorých získavate body za každého objaveného mravčieho darebáka.

 
70%
Hra - Princess Hidden Numbers
Video sa načíta

V hre Princess Hidden Numbers máte za úlohu hľadať Nezbedná čísla. ktorá sa poschovávala v obrázku. Cieľom je nájsť všetkých 20 čísel v najkratšom možnom časovom limite. Nie je to jednoduché, vezmite si lupu a začnite skúmať kúsoček po kúsku a starostlivo prezerajte každučkú časť obrázka. Akonáhle číslo objavíte, kliknite na neho.

 
74%
Hra - Hidden Numbers - Dolphins
Video sa načíta

Hra Hidden Numbers-Dolphins je výbornou Postrehové hrou pre všetkých milovníkov delfínov! Hra ti prináša sériu nádherných obrázkov s delfínmi, na ktorých sú niekde umiestnená čísla, ktoré hľadáš pomocou lupy! V niekoľkých kolách hľadáš čísla a označíš tá, ktorá uvidíš najskôr! A potom sa obtiažnosť zvyšuje! Dokážeš nahrať najvyššie skóre?!

 
74%
Hra - Mr Bean - Hidden Objects
Video sa načíta

Máte radi večného smoliara Mr Beana? V tejto hre sa s ním dostatočne vybláznite. So svojou zábudlivosťou totiž postrácali niektoré svoje veci a potrebuje Vašu pomoc. Nájdite všetky Beanovy veci, ktoré sa schovávajú kdesi v okolí. Nie je to tak jednoduché, ako by sa vám mohlo zdať. S každou úrovňou sa zvyšuje obtiažnosť, ale ak máte postreh, nebude pre Vás hra žiadny oriešok.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

72%
Hra - Hidden Alphabets - Mickey Mouse
Video sa načíta

Myšiak Mickey vás požiadal, aby ste nasadili svoje pozorovateľské schopnosti a pomohli mu nájsť skrytá písmenká, ktorá sa schovala na jeho obrázku. Neklikajte zbesilo a neorganizovane, inak sa vám budú odčítať body za zlé kliknutí. Hra obsahuje niekoľko na seba nadväzujúcich úrovní. Budete sa musieť snažiť!

 
64%
Hra - Hidden Mickey Hunt
Video sa načíta

V tejto hre máš príležitosť vyskúšať si, ale aj vytrénovať svoj postreh a všímavosť. Zapoj svoj zmysel pre detail a hľadaj v rozprávkových kulisách rôzne schované obrysy Mickey Mousovy hlavy. Na začiatku každého kola sa dozvieš, koľko hláv je ukryté a koľko máš na ich na lezenie času, a tak je len označujte. Až budeš mať všetky, postupuješ do ďalšieho kola, tak sa skús dostať čo najďalej! Ovládanie myš

 
79%
Hra - Big Time Rush Hidden Object Game
Video sa načíta

Kapela Big Time Rush je plná krásnych chalanov a každá si iste nájde jedného podľa svojho vkusu ;) V tejto hre budete na krásnom obrázku hľadať zadané čísla. K dispozícii máte lupu, aby Vám to išlo lepšie a nejaké tie pomocníka, ale aj tak to občas nebude ľahká úloha. Dokážete nájsť čo najrýchlejšie všetky čísla?

 
74%
Hra - Hidden Words Christmas
Video sa načíta

V hre Hidden Words Christmas musíte nachádzať malé obrázky, ktoré sú ukryté na vianočne ladenom pozadí. Vždy je na obrázku niekoľko druhov ukrytých tvarov. Akonáhle nájdete všetky tvary jedného druhu, dôjde k odkrytiu písmenka vo vianočnom slove, ktoré je na počiatku ukryté celé.

 
74%
Hra - Farms and Meadows Hidden
Video sa načíta

Dokážete nájsť všetko spadnuté ovocie a zeleninu na farme, ktorá je plná zvierat?Pretože majú zvieratá hlad, chcú všetko čo nájdu zjesť. Čím rýchlejšie sa Vám podarí všetko nájsť, tým vyššie bude Vaše výsledné skóre.

 
74%
Hra - Pirate Fairy Hidden Letters
Video sa načíta

Hľadanie písmen sa môže javiť ako ľahká úloha. V hre Pirate Fairy Hidden Letters určite zistíš, že to nie je tak jednoduché. Hľadaj písmená úplne všade. Nenechaj sa odradiť. V prípade núdze môžeš využiť pomôcku.

 
91%
Hra - Green Room Hidden Objects
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Máme tu ďalšiu skvelú hru, vďaka ktorej môžete získať body do tabuľky. Vašou úlohou bude hľadať objekty, ktoré sú schované v miestnosti. Máte na to obmedzený čas.