Bomby

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Boombot
Video sa načíta

Cieľom tejto online hry je dopraviť panáčika za pomoci bômb do dverí, ktoré vás zavedú do ďalšieho kola. Na prvý pohľad ľahká úloha, ale opak je pravdou. Sú na vás pripravené rôzne prekážky.

 
78%
Hra - Bomberman
Video sa načíta

Bomby môžu byť pekelne nebezpečné, ale na obrazovke monitorov vám od nich nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Hru si môžete užiť sami alebo treba sa živým spoluhráčom na jednom počítači. Ovládanie je popísané na úvodnej obrazovke hry. Po naštudovaní ovládanie vám nič nebráni v začiatku hry. Vyberte si teda počet hráčov a hurá zničiť súpera dômyselným pokladaním bômb!

 
76%
Hra - Bomb it 2
Video sa načíta

Máš rada labyrinty? A to takto bomby? V obyčajnom labyrintu musíš nájsť cestu von, ale v tejto veľmi podarené hre si ju musíš probořit bombami! Ale musíš dávať dobrý pozor na svojich nepriateľov, ktorí obchádzajú okolo! Dokážeš ich odstrániť skôr, než si oni nájdu teba ...? Zbieraj bonusy, body, nič nepriateľov a hlavne sa dobre bav!

 
81%
Hra - Zombie Physics
Video sa načíta

V hre Zombie Physics musíte zabiť všetky zombie, ktoré sa vám ukážu v úrovni. Kliknite na veľkú a ťažkú ​​škatuľu a zvoľte smer a silu hodu. Potom kliknite na tlačidlo Štart, čím začne akcia. Ak by sa vám niečo nepáčilo, môžete kedykoľvek začať znouv stlačením Restart. Čím rýchlejší budete, tým viac bodov získate.

 
81%
Hra - Princess Saver
Video sa načíta

Pred dávnymi časmi žil osamotený a smutná drak. Aby nebol tak sám, uniesol princeznú. Princeznú sa vydal zachraňovať nepekne vyzerajúci mladík. Vyzeral skôr ako žabiak, ktorý premáva na koni, než ako človek. Drak ho prehltol ako malinu. Medzitým šialený alchymista vytvoril elixír, ktorý vybouchnul a zbúral Dracov veža. Vašou úlohou bude zachraňovať princeznú.

 
80%
Hra - Mad Bombs
Video sa načíta

Chcete sa stať malú čiernu bombou, ktorá zničí každú zombie? Zahrajte si túto hru. V každom leveloch budete ovládať šípkami určitý počet bômb - vždy postupne. Potom ju musíte zapáliť o lúč zápalnú šnúrku a rýchlo, rýchlo ponáhľať k stojace zombie, ktorú výbuchom bomby zneškodníte. Každý level bude ťažšie a ťažšie ak dispozícii budete mať aj viac bômb. Vždy si veľmi dobre rozmyslite, kde necháte bombu explodovať.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Shot Shot Pirate
Video sa načíta

Pred dávnymi časmi sa statočný pirát plavil siedmich mori a hľadal korisť. Jeho loď bola vyzbrojená delom a pirát obsadzoval ostrovy a hľadal diamanty a klenoty. Práve tu sa začína dej hry Shot Shot Pirate. Vy sa stanete oným statočným pirátom a pokúsite sa zostreliť cennosti, ktoré sa vám zapáčia. Hra obsahuje celý rad úrovní.

 
72%
Hra - Marmoot
Video sa načíta

Pred dlhými rokmi dediny Marmoot prosperovala a bola príjemným domovom pre roztomilá morčiatka. Teraz sa ale časy zmenili. Nešťastie, hladovanie a mor sa objavujú na každom rohu. Všetko to začalo pred tromi rokmi, keď hladná myšou rodinka dorazila do dediny. Dedinčania sa o ne postarali a dali im domov. Za dva roky už myši dominovali celej dedine. Vašou úlohou je to zmeniť.

 
90%
Hra - Balloono Plus
Video sa načíta

Balloon Plus patrí medza rozsiahlejšie online hry. Dostaneš k dispozícii malú opičku, s ktorou si zahráš na ničiteľa okolia. Musíš za pomoci explozívnych balónikov vyhadzovať do vzduchu rôzne prekážky. Musíš zlikvidovať všetkých nepriateľov. Niektoré prekážky nemožno odstrániť, iné môžeš zničiť úplne jednoducho.

 
80%
Hra - Mad Bombs 2
Video sa načíta

V hre Mad Bombs 2 si môžete vyskúšať celkový počet třieceti úrovní. Každá séria obsahuje desať úrovní a odlišuje sa obtiažnosťou. Najprv budete mať odomknutý iba prvá úroveň a ďalšie si vyslúžite len svojimi kvalitnými výkonmi. Dokážete zlikvidovať všetky zombie, ktoré sa vám postupne postaví do cesty?

 
86%
Hra - Bomb It 4
Video sa načíta

V hre Bomb It 4 (zo série Bomb it ) si vyber jednu z veselých postavičiek, prepleť sa labyrintom a ak ti niečo stojí v ceste, znič to bombou! Eliminujte svojich nepriateľov, ktorí bránia tvojmu víťazstvo! Nenechaj sa vyradiť z hry! Víťazstvom získaš dôležité body, za ktoré si môžeš nakúpiť oblečenie pre svoju milú postavičku. S touto hrou sa nikdy nebudeš nudiť!

 
70%
Hra - Witch Muncher
Video sa načíta

Maličká čarodejnice sa vydala na výlet. Počas svojho dobrodružstva používajte myš, aby ste sa vyhli bombám a zbierajte cestou krúžky ananásu. Máte obmedzený počet životov, ktoré vám budú klesať, keď narazíte na výbušnú bombu. Veľa šťastia pri lietaní! Dávajte pozor, nech sa malej čarodejnici nič nestane.

 
73%
Hra - Boom Boom Volleyball
Video sa načíta

Vonku sa urobilo škaredo, ale vy máte chuť ísť športovať. Skúste si zlepšiť náladičku v tejto športovej hre, v ktorej sa dostanete na pláž. Zahrajte si suprový plážový volejbal, pri ktorom si nielen zašportujete, ale aj opálite svoje telo. Miesto lopty je k dispozícii bomba, take pozor, aby nevybouchla. Ovládanie je jednoduché pomocou šípok a medzerníkom odbíjíte loptu.