Staré hry

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

90%
Hra - Ms. Pacman
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Všetci ste si už určite aspoň raz zahrali hru Pacman, v ktorej dostanete na starosť žltú hlavičku, s ktorou zbierate body. Vyhýbajte sa červeným, ružovým, modrým aj oranžovým duchom, ktorí sa vás pokúsia dohnať. Za každých desať tisíc bodov získate jeden život naviac. Na začiatku hry máte štyri životy.

 
73%
Hra - Pacman
Video sa načíta

Kto by nepoznal dnes už klasickú hru Pacman. Na počítačoch snáď nie je klasickejšie hry. Vašou úlohou bude pozbierať malé biele bodky, bez toho, aby vás dobehli farební duchovia. Máte obmedzený počet životov, tak sa nenechajte zbytočne vyradiť z hry. Pochváľte sa, koľko bodov dokážete s Pacman nazbierať? Hra vám určite zlepší postreh.

 
77%
Hra - Ultimate Flash Sonic
Video sa načíta

Sonik patrí medzi obľúbené seriálovej a počítačové hrdinu. Nasledujúci hra o tom môže všetky hravo presvedčiť, pretože ju nevytvoril žiadny oficiálny autorský tím, no si s ňou pohrali amatéri, ktorí majú ježka Sonik vo veľkej obľube, a preto dali vzniknúť tejto zaujímavo koncipované hre. Vydaj sa zbierať zlaté krúžky a vyhni sa nepriateľom.

 
70%
Hra - Bomb Jack
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Bomber Jack je skákačka, v ktorej bude vašou úlohou zbierať bomby. Pre dosiahnutie najväčšieho skóre je najlepšie zobrať úplne všetko, ale akonáhle zoberiete všetky bomby, tak sa presúvate do ďalšieho levelu. Hra sa zdá byť jednoduchá, ale nie je tomu tak. Máte iba tri životy, takže si dávajte pozor, kam skáčete. Podarí sa vám nahrať TOP skóre?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
91%
Hra - Classic Pacman
Video sa načíta

Zahrajte si starého dobrého Pacmana! Cieľom je odstrániť všetky biele guľôčky, lenže to nebude tak jednoduché, pretože všade sa to hemží nepriateľmi. Nesmiete sa ich dotknúť iba, keď zjete veľkú bielu guličku, ktorá je spomalí. Dávajte teraz pozor, keď vezmete bielu guličku tak sa snažte vaše nepriatelia nežrať, len v krajnej núdzi. Akonáhle ho zjete tak sa vráti do domčeka, kde sa obnoví a pôjde po vás. Do akého levelu sa vám podarí dostať?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video sa načíta

Zaspomínajte si na staré časy a zahrajte si najznámejšiu hru sveta. Spoločne s mariom budete prekonávať rôzne prekážky a nepriateľov. Počas cesty musíte zbierať mince a huby, ktoré vám dodajú silu a energiu. Podarí sa vám dostať do cieľa?

 
75%
Hra - Moorhuhn 2 online contest
Video sa načíta

Máte dobrú mušku? V tejto hre sa vám bude veľmi hodiť, pretože budete strieľať letiace sliepky. Čím vzdialenejšiu sliepku trafíte, tým viac dostanete bodov. Môžete tiež trafiť telefónnu búdku alebo sliepku za stromom pre extra body.

 
72%
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete strieľať sliepky na divokom západe. Sa sliepkou sa stretnete vo streleckom súboji na život a na smrť. Dávajte si pozor, pretože máte obmedzený počet životov. Snažte sa sliepke zasiahnuť v momente, kedy pomaly tasí zbraň. Mieritko musíte mať neustále na zbrani v pravom dolnom rohu.

 
94%
Hra - Prince of Persia
Video sa načíta

Pomôžte mladému princovi so záchranou princeznej, ktorú väzní zlý kráľ. Na jej záchranu máte omedzený čas preto sa musíte poponáhľať s prekonávaním prekážok a zlikvidovaním nepriateľov. Pomôžete mu?

 
82%
Hra - Falling Cube
Video sa načíta

Falling Cube je logická hra, ktorá vychádza z prapôvodnej hry Tetris. Tá bola jednu dobu najhranejšou hrou na celom svete! Možno tiež preto, že veľa iných hier ani nebolo. Skladaj jednotlivé tvary tak, že vždy vytvoríš jednotlivú líniu.