Tetris

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

87%
Hra - 99 Bricks - tetris jinak
Video sa načíta

Táto hra je veľmi podobná hre tetris. Tu ale budete za úlohu postaviť čo najväčšiu vežu z kociek, ktoré vám budú padať. Musíte ich na seba umiestniť tak, aby veža bola stabilná a nepadala. Ako vysokú vežu sa vám podarí postaviť?

 
69%
Hra - Porolith
Video sa načíta

Ďalšie originálne spracovanie hry Tetris. Tentokrát ale nie je nutné snažiť sa stavať plné radu, cieľom je totiž zoskupiť bloky rovnakej farby. Hra Porolith sa ovláda šípkami, bloky sa neotáčajú.

 
76%
Hra - Mario Tetris 3
Video sa načíta
Hra na skóre

Zahrajte si klasickú hru Tetris s grafickými motívmi známymi z hier s Mariom. Pravidlá sú jednoduché - prichádzajú vám obrazce, ktoré musíte radiť na seba. Obrazce otáčate šípkou nahor, pohyb je doprava / doľava. Pri hraní Mario Tetris 3 môžete meniť pozadie a sprievodné pesničky.

 
73%
Hra - Crystalloid
Video sa načíta

Zaujímavá online hra, ktorá spája princíp Tetrisu a obľúbených hier "spoj tri rovnaké symboly". Snažte sa symboly skladať tak, aby ste dostali vždy zvislú rad s aspoň tromi symbolmi rovnakej farby. Hra Crystalloid sa ovláda šípkami, symboly sa otáčajú šípkou dole.

 
68%
Hra - Tetris
Video sa načíta

Tetris, zrejme najznámejšia hra na svete, nemôže chýbať ani na tomto webe. Pravidlá tejto jednoduchej ale chytľavé minihry sú jasné - skladajte padajúce obrazce do seba až utvorí rad. Hra Tetris sa ovláda šípkami, otočenie je šípka hore. Príjemnú zábavu!

 
73%
Hra - Algidis - jednoduchý online tetris
Video sa načíta

Tetris je jednou z najstarších a najznámejších počítačových hier. Ten od Algidy je síce veľmi jednoduchý, ale aj napriek tomu (alebo možno práve preto) vám určite spríjemní deň v práci.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
Hra - Candy Brick
Video sa načíta

Iste všetci poznáte hru Tetris, kde sa snažíte usporadúvať riadky odspodu nahor. V hre Candy Brick sa budete snažiť takmer o opačný postup. Budete sa snažiť skompletizovať hornej riadky za pomoci tetrisových blokov, ktoré budete vystreľovať do vzduchu. Používajte smerové šípky k pohybu a medzerník na odoslanie nahor.

 
76%
Hra - Flashbox Tetris
Video sa načíta

Tetris sa stal jednou z klasických hier, ktorú poznajú milióny ľudí po celom svete. Poďte si vyskúšať jednu z jeho verzií. Tetris sa ovláda klasicky a má niekoľko úrovní. Pokiaľ by ste nechceli hrať od začiatku, môžete si v menu Options vybrať preskočenie na určitú úroveň (skip to level (1-10)). Dokážete si poradiť?

 
77%
Hra - Hexa
Video sa načíta

Už ste niekedy hrali žabičkový tetris? Ak nie, máte jedinečnú možnosť si ho vyskúšať práve na našom webe. Veľa farebných žabiek čaká na to, až je správne naskladáte k sebe, aby mohli zmiznúť. Pre zmiznutie je potrebné dať k sebe minimálne tri rovnako farebné žabky, a to vodorovne, zvisle alebo šikmo.

 
Hra - Jellytris
Video sa načíta

Klasický tetris sa dočkal stoviek prepracovanie. Jedno z nich sa dostáva na obrazovky vašich počítačov práve teraz! Dostanete na povel malé farebné kúsky želé, z ktorých budete musieť robiť kompletný riadky, aby ste sa veľa želé zbavili. Hra má niekoľko úrovní a postupne sa sťažuje, pretože maličké želé zrýchľuje.

 
73%
Hra - Mario tetris
Video sa načíta

Tetris pozná snáď každý. Jedná sa o veľmi populárny hru, ktorá sa stala fenoménom. Zhora padajú farebné kocky rôznych tvarov. Snažte sa, aby tvary padali dole tak, aby medzi nimi neboli žiadne voľné miesto. Ak sa Vám podarí zaplniť celý riadok, zmizne a ostatné riadky sa posunú smerom nadol. Hra určite zaujme všetky vekové kategórie.

 
79%
Hra - Ocean Bubble
Video sa načíta

V oceáne kadečo buble. Vašou úlohou bude usporiadať bublinky. Likvidujte je spájaním štyroch alebo viac bubliniek rovnakej farby. Hra má veľa úrovní. Aby ste plnili jednotlivé úrovne, máte zobrazený počet žiadaných bubliniek. Ako ďaleko až dokážete prejsť? Ako vysoké bude vaše výsledné skóre? To všetko si môžete zistiť práve teraz.

 
Hra - Plop Plop Lite
Video sa načíta

Klasický Tetris je už minulosťou. Skúste ovú podobu tejto veľmi obľúbenej hry. Zhora Vám budú padať rôzne farebné guľôčky v zhlukoch nad sebou v rôznom počte. Musíte naskladať minimálne tri guličky rovnakej farby nad seba, aby zmizli. Guličky ale nezmizne samy. Musíte im pomôcť, pomocou H tlačidla. Guličky sa nesmie dostať až hore, tým by hra pre vás skončila.