Sliepky

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

90%
Hra - Farm Frenzy 2
Video sa načíta

Veľmi podarená a chytľavá farmárska online hra, to je Farm Frenzy 2. Vyskúšaj si, aké to je byť ťažko pracujúci farmár, ktorý sa musí starať o sliepky a ostatné domáce zvieratá. Hra je fakt super, vydrží na dlhé hodiny.

 
82%
Hra - Easter Egg Hop
Video sa načíta

V tejto hre hráte za veľkonočného zajačika. S týmto zajačikom máte za úlohu chytať všetky malé kuriatka. Za kuriatka dostanete určitý počet bodov. Chytajte tiež motýle, ktorí Vám pomôžu v rýchlosti. Nazbierajte potrebný počet bodov a postúpte ďalej.

 
63%
Hra - My Farm
Video sa načíta

Radi vymalováváte obrázky? V tejto hre môžete. Na výber sú dva obrázky: jeden so zvieratkami, druhý s domčekom. Vyberať farby si môžete z palety 54 farieb. Páčil by sa vám ružový kôň? Ak áno, tak tu si ho môžete natrieť naružovo. Alebo napríklad zelené prasa? Výber farieb je naozaj len na vašej predstavivosti.

 
74%
Hra - Chicken Escape
Video sa načíta

Cieľom tejto hry je vyhnúť sa všetkým strelám, ktoré na tvoju postavičku mieri takmer zo všetkých smerov. Hra Chicken Escape dokonale otestuje tvoje reakcie a schopnosť prekonávať prekážky v naozaj rýchlom slede. Pokus sa dostať čo najďalej.

 
75%
Hra - Chicken Adventure
Video sa načíta

a to kura krákoře a behá v našej hre ... Zbiera pri tom veľa hviezdičiek a vy mu v tom zbieranie musíte pomôcť! Kuriatko sa hýbe presne podľa toho, ako šípku zmáčněte. Ak chcete donútiť kurča skákať, stlačte X. Kurča je veľmi šikovné a vie skákať aj od steny k stene - čo sa vám bude veľmi hodiť. Občas sa stretnete aj s nepriateľom, v takom prípade na neho použite chmat písmenom C. Čím rýchlejšie level odohráte a čím viac pri tom pozbierate hviezdičiek, tým lepšie bude vaša skóre.

 
72%
Hra - Chicken House
Video sa načíta

Kurčatá sa nám rozmnožila. Potrebujeme sa ich nutne zbaviť. Aby sa nelíhla ďalšie, bude potrebné zlikvidovať aj malá vajíčka. Staňte sa prenasledovateľom malých zvieratiek, ktoré musíte vyhubiť. Hra pozostáva z celkového počtu tridsiatich úrovní. Za každú úspešne odohrané misiu dostanete body, ktorých počet závisí na tom, ako dobre si povediete.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
60%
Hra - DuckLife3: Evolution
Video sa načíta

DuckLife3: Evolution je veľmi zaujímavá hra, kde vašou úlohou bude vychovávať a trénovať malé kuriatko. Budete ho musieť trénovať v lietaní, behanie, plávanie a lezenie. Samozrejme ho musíte aj priebežne kŕmiť, ale pozor na to, že máte obmedzené financie. Až budete mať svoje kuriatko dostatočne vycvičené, tak s ním môžete chodiť aj na preteky.

 
78%
Hra - Rescue a Chicken 2
Video sa načíta

Zachráňte malá kuriatka! Kuriatka sa bojí výšok. Pomôžte im dostať sa do hniezda, bez toho, aby bola vystrašená. Na konci každej úrovne dostanete bonus za počet zachránených kuriatok a za rýchlosť, s akou ste úroveň úspešne splnili. Pri plnení úloh vám budú prekážať rôzne ďalšie operený zvieratka ako napríklad sovy alebo vrany.

 
76%
Hra - Volley Pollo
Video sa načíta

Veľmi komická hra. Volejbal v dvoch, kde hlavným hrdinom je kurča. A namiesto klasického volejbalového lopty hráte s vajcom, takže je jasné, že vajíčko nesmie spadnúť na zem. Ovládádní je jednoduché pomocou šípok a vajcia odpinkáváte medzerníkom. Přepinkněte vajcia na stranu protivníka a snažte sa, aby mu spadlo na zem na partnerovo polovici. Akonáhle by spadlo vajíčko na zem na Vašej polovici, ubudlo by Vám jedno z piatich vajec.

 
80%
Hra - Chicken Jumps
Video sa načíta

Kurčatá behajú a skáču ako divá v hre Chicken Jumps. Tvojou úlohou bude odprevadiť vybrané kurča na jeho ceste za dobrodružstvom. Musíš preskakovať najrôznejšie prekážky a zbierať bonusové veci. Za červíkov získavaš body, kukurica ti prinesie superskok, vajcia ti pridá trochu sily a hviezdička značí mágiu.

 
62%
Hra - Rescue your chickens
Video sa načíta

Kohút zostal sám doma. Jeho žena sa totiž dostala do súťaže krásy a on sa musí starať sám o ich desať kuriatok. Uvidíme aký bude starostlivý otec. V každom leveli musíte pozbierať všetky svoje kuriatka a dostať je v poriadku domov. Musíte ich nájsť, žiadne nesmie zostať cez noc vonku, to by sa im mohlo niečo stať.

 
90%
Hra - Chicken House 2
Video sa načíta

V kurníku sa dejú zaujímavé veci. Najprv si vyber svoju obtiažnosť, pričom odporúčame začať tou jednoduchšie. Potom musíš kliknúť na drevo alebo sklo, aby sa tento predmet zničil. V hre platí niekoľko zásadných poučiek a jednou z nich je, že iba niečo padajúceho zhora môže zlikvidovať červené kurča.

 
83%
Hra - Chicken Coop
Video sa načíta

Výborná hra, v ktorej sa budete starať o niekoľko sliepok. Budete ich musieť kŕmiť, dávať im napiť a akonáhle budú chcieť znášať vajcia, tak im musíte dať aj podstielku. Potom zoberiete všetky vajíčka a odnesiete ich pekne na trh.