Volejbal

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
76%
Hra - Penguin Volleyball
Video sa načíta

Táto oddychová hra je virtuálna obdobou volejbalu a nudiť sa u nej určite nebudete. Cieľ je jednoduchý, nesmiete nechať spadnúť loptu na vašej strane a snažíte sa ho cez sieť odohrať tak, aby ho protihráč nezvládol vybrať. Lopty sa môžete doknout aj viackrát, len pri podaní musíte odohrať rovno cez sieť. Ovládanie myš

 
77%
Hra - Teddy Ball
Video sa načíta

Hra je určená ako pre jednotlivcov, tak aj pre dvojice hráčov. Cieľom hry je získať dvadsať bodov skôr ako váš súper. Musíte dostať loptu cez múr, aby ho váš súper nedokázal zachytiť. Nie je povolené sa dotknúť lopty trikrát v rade jedným hráčom. Keď získate bod, tak budete hádzať loptu cez múr vy. Podanie si udržíte kým nezíska bod protivník.

 
63%
Hra - Beach Volleyball
Video sa načíta

Športom ku zdraviu. Poďte si s nami skúsiť zahrať plážový volejbal na počítači. Môžete hrať sami proti počítači alebo si dohodnite zápas s kamarátkou na jednom počítači. Ovládanie je vysvetlené v hernom menu How To Play. Pred štartom hry si vyberte svoju hráčku a pustite sa do zápolenia. Dokážete zvíťaziť?

 
71%
Hra - Tricky Duck Volleyball
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Máte radi kreslené postavičky Looney Tunes? A obľúbili ste si športové hry? Ak áno, máme tu pre vás zaujímavé spojenie obehu. Dosiahnite zložitých pohybov používaním svojich volejbalových schopností. Pomôžte káčer Daffymu poraziť jeho súpera vo volejbalovom zápase. Hra má tri úrovne obtiažnosti, od ktorých sa odvíja počet setov.

 
76%
Hra - Big Pig Adventure
Video sa načíta

Volejbal je kolektívna hra, ktorú si mnohí zahráte i len v dvoch trebárs na pláži. Ak ale nie je vonku práve počasie na hranie, nie je nič jednoduchšieho, než si zašportovať aspoň v hre. Najskôr si vyberte postavičku, za ktorú budete hrať. Potom už len čakajte, akého protihráča dostanete. Ovládajte svojho panáčika, od ktorého hlavy sa lopta odráža. Snažte sa, aby váš loptu nespadol na zem na Vašej strane ihriska, ale na strane protivníka.

 
52%
Hra - Kamifusen
Video sa načíta

Každý, aj ten, kto nie je športovo založený, určite pozná volejbal - minimálne pinkání lopty. A kto si chce zápinky, nech si ide zahrať túto flash hru. Po spustení hry stačí, keď v správnu chvíľu kliknete na červené koliesko v pravom dolnom rohu. Váš hráč je už k úderu pripravený a čaká na okamih, kedy bude môcť udrieť a odraziť loptu.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

81%
Hra - Madpet Volleybomb
Video sa načíta

V hre Madpet Volleybomb dostanete tri pokusy na to, aby ste dostali bombu na súperovu stranu. Získate bod za každý dobrý úder a tri body, ak bomba vybuchne na súperovej strane. Za každých dvadsať bodov získate jeden život. V hre pre jedného hráča musíte poraziť celkom desať nepriateľov. Môžete ale tiež hrať proti svojmu kamarátovi.

 
76%
Hra - Volley Pollo
Video sa načíta

Veľmi komická hra. Volejbal v dvoch, kde hlavným hrdinom je kurča. A namiesto klasického volejbalového lopty hráte s vajcom, takže je jasné, že vajíčko nesmie spadnúť na zem. Ovládádní je jednoduché pomocou šípok a vajcia odpinkáváte medzerníkom. Přepinkněte vajcia na stranu protivníka a snažte sa, aby mu spadlo na zem na partnerovo polovici. Akonáhle by spadlo vajíčko na zem na Vašej polovici, ubudlo by Vám jedno z piatich vajec.

 
80%
Hra - Beach Volleyball-Game
Video sa načíta

Plážový volejbal je jednou z veľmi obľúbených hier, ktoré sa hrajú počas sparných letných dní, či už na pláži alebo na nejakom špeciálnom kurte. Pokiaľ práve nie je vhodné počasie pre tento šport alebo si ho chcete na leto proste len natrénovať, zvoľte túto hru, vníž volejbal hrajú dva malí králici. Ovládanie je jednoduché pomocou šípok a medzerníka. Pravidlá taky nie zložitá. Musíte odpinknout balón na soupečovu polku cez sieť. Lopta nesmie skončiť na zemi vo vašom ihrisku, to by mal bod súper.

 
80%
Hra - Doli Volley Championship
Video sa načíta

Vonku je zima, prší, ale vy ybste si chceli zahrať volejbal. Čo tak vyskúšať volejbal na počítači? Ten môžete hrať, aj keď vonku slniečko práve nesvieti. Hru môžete hrať buď sami alebo so svojimi priateľmi, čo bude ešte väčšia zábava. Hlavnými postavami sú roztomilé zvieratká. Volejbal nehrajú pomocou rúk ale hlavy.

 
73%
Hra - Boom Boom Volleyball
Video sa načíta

Vonku sa urobilo škaredo, ale vy máte chuť ísť športovať. Skúste si zlepšiť náladičku v tejto športovej hre, v ktorej sa dostanete na pláž. Zahrajte si suprový plážový volejbal, pri ktorom si nielen zašportujete, ale aj opálite svoje telo. Miesto lopty je k dispozícii bomba, take pozor, aby nevybouchla. Ovládanie je jednoduché pomocou šípok a medzerníkom odbíjíte loptu.

 
62%
Hra - Funny Keep Up
Video sa načíta

V tejto hre si budeš virtuálne Pink s loptou a musíš sa snažiť udržať ho čo najdlhšie vo vzduchu tak, aby sa nedotkol zeme. Akonáhle sa balón krajiny dotkne, strácaš život a životov máš celkom päť. Na výber máš z rôznych hráčov, tak si vyber favorita, s ktorým si myslíš, že ti to pôjde najlepšie a lámej rekordy!

 
72%
Hra - Bear Ball
Video sa načíta

Zahrajte si volejbal s týmito malými medvedíkmi. Hra je úplne jednoduchá, ovláda sa šípkami, šípkou hore skáčete. Kto dá prvý 15 bodov, vyhráva. Hra sa dá hrať aj vo dvojici na klávesoch WASD, takže neváhajte a skúste si zahrať aj s kamarátom proti sebe. V nastavení môžete nastaviť aj výšku stropu alebo aj obtiažnosť, keď hráte proti počítaču.