Reštaurácia

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
44%
Hra - Serve or die
Video sa načíta

V tejto hre hráte za čašníka. S týmto čašníkom bude mať za úlohu servírovať jedlá podľa toho, ktorý zákazník si to objednal. Pohybujte sa po hracej ploche a šípkou hore dávajte jedlo. Chce to rýchlosť a dobré oko.

 
74%
Hra - Dinner at Romeos
Video sa načíta

Obsluhujte hostí vo vyhlásenej reštaurácii. Ako čašník musíte mať dobrý postreh a rýchle rokovania. Usaďte hostí a potom im prineste objednané jedlo. Nedovoľte im, aby predčasne odišli. Všetko je len na Vás.

 
64%
Hra - Pizza decoration
Video sa načíta

Vyzdobte si novo otvorenú pizzerii. Váš šéf Vám dal za úlohu utvoriť príjemné a krásne prostredie pre hostí, ktorí majú radi pizzu. Všetko môžete urobiť podľa Vášho vkusu. Nezabudnite aj na tie najmenšie detaily.

 
74%
Hra - Bed and Breakfast 2
Video sa načíta

Ak ste sa stretli s prvou verziou hry Bed and Breakfast a zaujala vás, potom si nenechajte ujsť jej druhé pokračovanie. Narozdiel od prvého dielu sa stretnete s radom rozšírenie, vylepšení a nových úrovní pre váš hotel. Ak by ste sa s hrou stretli prvýkrát, odporúčame prejsť si tutorial, ktorá sa vám automaticky spustí.

 
75%
Hra - Angry Waiter
Video sa načíta

Stretnúť naštvané čašníka nie je rozhodne nič príjemné. Človek nevie, čo ho naštvalo a tak sa mu radšej vyhýbajte. Lebo je vyzbrojený tanieriky, ktoré je ochotný hodiť po všetkých, a po všetkom, čo mu bude stáť v ceste. Vžite sa do jeho role a nechajte ho vybúriť. Hádžte taniere o misách, fľašiach a inom vybavenie reštaurácie. Lenže nesmiete hádzať len tak bezmyšlienkovite. V každom leveli musíte nazbierať určitý počet bodov. Body dostávate za strefené riadu. V každom leveli máte poue obmedzený počet tanierikov, s ktorými môžete hádzať.

 
87%
Hra - Easter Bistro
Video sa načíta

Vitajte vo veľkonočnom bistre. Vašou úlohou bude ako veľkonočný zajačik obsluhovať zákazníkov a plniť ich priania. Najprv sa pozrite, čo si zákazník praje. Potom vezmite prísady a pitie. Umiestnite všetko na tácku a servírujte hotové jedlo. Hra má niekoľko úrovní, v každej musíte splniť cieľ, aby ste mohli postúpiť ďalej.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

76%
Hra - Coffee Shop Kissing
Video sa načíta

Ďalší z rady líbacích hier je tu! Vezmete si na starosť dvojicu v kaviarni, ktorá má náladu sa pobozkať. Mohlo by to ale vyrušiť niekoho z ostatných návštevníkov kaviarne, takže si dajte pozor, aby vás pri tom nikto nevidel. Hra má niekoľko úrovní, na splnenie každej musíte naplniť ukazovateľ lásky hore. Veľa šťastia!

 
82%
Hra - Jennifer Rose Restaurant Love 2
Video sa načíta

Hra Jennifer Rose Restaurant Love 2 je jednoduchá, ale napriek tomu čarovná hra. Vašou úlohou je vždy nového zákazníka usadiť, v danom limite ho obslúžiť a nakoniec po ňom zožať zo stola. Za každého spokojného zákazníka dostane Vaše servírka zaplatené. Za utŕžené peniaze môžete ako reštauráciu, tak aj samotnú čašníčku zdokonaľovať.

 
79%
Hra - Pet Food Restaurants
Video sa načíta

Prevádzka reštaurácie vyžaduje veľa starostí. Je potrebné zabezpečiť kvalitnú obsluhu, miesto pre usadenie hostí a hlavne kvalitné jedlo. Byť čašníkom je zložité. Človek sa musí vedieť otáčať a byť obratný. Vyskúšajte si poriadny nepokoj vo zvieracej reštaurácii. Musíte uspokojiť všetkých zákazníkov a nechať si zaplatiť za dobre odvedenú prácu.

 
71%
Hra - Pay the Food
Video sa načíta

Zapamätajte si a dajte malému chlapcovi to, čo chce. Splňte cieľ v zadanom časovom limite. Skóre sa bude znižovať s každou sekundou, ktorá vám utečie. Dokončite každú úroveň, aby ste postúpili do ďalšej. Aby ste úspešne dokončili celú hru, musíte splniť všetky štyri úrovne. Dokážete si poradiť so všetkým?

 
70%
Hra - Castle Restaurant
Video sa načíta

Vo veľmi podarené hre Castle Restaurant sa ocitneš v úlohe obsluhy reštaurácie. Ak v čas a bez veľkých problémov obsloužíš všetkých svojich zákazníkov, ktorí v reštaurácii na čokoľvek čakajú, získaš peniaze, za ktoré si môžeš vylepšiť svoju reštauráciu. Získaj čo najviac peňazí, prejdi všetkými kolesami a vytvor tú najútulnejšie reštaurácii všetkých čias!

 
82%
Hra - Luigi Restaurants
Video sa načíta

Poznáte postavu kuchára Luigiho z hry Super Mario Bros? V tejto hre mu budete pomáhať s vedením jeho reštaurácie. V každej úrovni budete mať za úlohu získanie určitého počtu peňazí. Dokážete obslúžiť všetkých zákazníkov k ich spokojnosti a postúpiť do ďalšieho kola? Čaká na vás kopa báječne stráveného času s Luigiho reštaurácií.

 
83%
Hra - Restaurant Business
Video sa načíta

Vlastníte reštauráciu a snažíte sa, aby zarobila, čo najviac peňazí pôjde. Doručujte jedla zákazníkom, ktorí si ich objednali. Ak vyrobíte zlé jedlo, môžete ho vyhodiť do odpadu. Nesmiete však príliš váhať, pretože hra je časovo obmedzená a vy máte úlohy, ktoré musíte v každej úrovni splniť pre postup ďalej.