Reštaurácia

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

90%
Hra - Penguin Cafe

Pani Tučňákový Berta si pred rokmi založila malú ľadovú kaviareň. Bohužiaľ už jej sily sotva stačia a musíš jej pomôcť, aby jej kaviarnička neskrachovala. Budeš stíhať obsluhovať náročné tučniakov?

 
87%
Hra - Penguins Cookshop
Video sa načíta

Aj tučniaky už si otvorili svoju vlastnú reštauráciu. Aspoň v hre Penguins Cookshop tomu tak skutočne je. Vašou úlohou bude vžiť sa do úlohy tučňáčího čašníka a musíte si poradiť s množstvom hostí, ktorí sa do vášho novo otvoreného podniku doslova hrnú. Dávajte pozor, aby hosťom nedošla trpezlivosť. Musíte splniť limit!

 
85%
Hra - Hello Kitty and Friends Restaurant

V tejto vynikajúcej hre bude vašou úlohou vo vlastnej reštaurácii obsluhovať všetkých hostí a pripravovať im tie najlepšie možné pochúťky, ktoré dokážete.

 
85%
Hra - Penguin Diner 2
Video sa načíta

Obľúbená superhry Penguin Diner vo svojom druhom pokračovaní. Opäť bude tvojou úlohou obslúžiť všetkých hostí v podarené zvieracie reštaurácii. Daj sa do práce a skvele sa zábavou. Nezabudni o hre povedať svojim kamarátkam. Penguin Diner 2 si určite pridáš medzi Obľúbené hry.

 
90%
Hra - Dr Panda Restaurant

Podarená hra, v ktorej bude vašou úlohou starať sa o prevádzku vašej reštaurácie spoločne s pandím kuchárom. Varte tie najlepšie dobrôtky, ktoré potom servírujte svojim zákazníkom. Po ich odchode sa vždy postarajte o čistotu vo vašej reštaurácii.

 
75%
Hra - Hot Dog Bush
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov v pouličnom stánku. Predávajte hod-dogy, hranolky a ďalšie. Dávajte si pozor, aby ste nesplietli objednávku a aby zákazníci dostali svoje jedlo včas. Nezabudnite si vziať peniaze.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
84%
Hra - Penguin Diner
Video sa načíta

Fantastická a chytľavá hra Penguin Diner Vás zavedie na Antarktídu, kde sa smelý tučniak rozhodol podnikať vo vlastnej reštaurácii. Podarí sa mu zvládnuť všetky úskalia, ktorá sa v tomto biznise objavia alebo zlyhá hneď na začiatku? To záleží len na Vás! Zariaďte si reštauráciu podľa svojho, vylepšujte obsluhu a dúfajte, že sa tam hosťom bude páčiť a hlavne chutiť! Nezabudni skúsiť aj druhý diel .

 
85%
Hra - Idle Restaurant

V dnešnej hre si zahráme ďalšiu podarenú idle hru, v ktorej bude hrať úlohu rýchlosť vášho klikanie myši. Klikaním totiž získavate peniaze, za ktoré potom môžete vylepšovať svoju reštauráciu a kupovať si nové vylepšenia a nové kuchára, ktorí pre vás pracujú. Hru ovládate myšou.

 
83%
Hra - Pizza Maker Cooking Games

Čo sa hodí viac k sobotňajšom obedu ako pizza? Tak napríklad hamburger alebo hot dog. A práve v tejto hre si spoločne pripravíme jednu z týchto troch pochúťok. Na začiatku si vyberieš, ktoré jedlo chceš robiť a potom sa spoločne vrhneme do prípravy samotnej. Hru ovládaš myšou.

 
85%
Hra - Cool Fresh Juice Bar

Vyrábajte zákazníkom lahodné nápoje z čerstvého ovocia. Postupne obsluhuješ svoj stánok a za zarobené peniaze si kupuješ ďalšie prístroje, skrášlenie pre svoj stánok a nové recepty. Túto perfektnú hru ovládaš myšou.

 
81%
Hra - Vegetarian Food Delivery

Je otvorená úplne nová vegetariánska reštaurácia! Pomôžte svoje obľúbené princeznej, Ariela. musíte dokončit všetky objednávky. Postupujte podľa účtenky u každého jedla, zmiešajte ingrediencie a uvarte chutné vegetariánske jedlo, aby mohlo byť doručené spokojným zákazníkom.

 
90%
Hra - Cooking Fast 4 Steak

Staň sa šéfkuchárka v pokračovaní obsluhovacie hry, v ktorej provozuješ malú reštauráciu. Budú tvoji zákazníci s obsluhou a jedlom spokojní?

 
80%
Hra - Noelle's Food Flurry
Video sa načíta

Noelle 's Food Flurry je skvelá hra, v ktorej si vyskúšaš aké to je byť kuchárkou v Noellinom fast foode. Celý deň sa na teba budú valiť rôzne objednávky a ty ich budeš musieť vybavovať nielen rýchlo, ale hlavne kvalitne.