Idle

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
78%
Hra - Idle Recruit
Video sa načíta

Zahrajte si hru, v ktorej budete najímať zamestnancov všetkých možných profesií. Nové profesie odkrývate pomocou písmen a pomocníka. Každý zamestnanec vám prinesie toľko zárobku, akú má úroveň.

 
78%
Hra - Idle Mine
Video sa načíta

Ťažte rudu, získavajte mince a drahokamy. Za drahokamy môžete vylepšovať vaše ťažiace náradie a za mince potom spôsob ťažby a iné veci. Môžete nakúpiť aj samoťaženie.

 
76%
Hra - Kingdom Wars Idle
Video sa načíta

Máme tu skvelú hru, v ktorej sa budete snažiť zničiť nepriateľskú pevnosť. Sami ju však budete ničiť veľmi dlho, preto potrebujete vojsko a zlato, ktoré ťažíte z bane. Hrdina však potrebuje aj energiu, ktorú získava z pekárne.

 
74%
Hra - Idleplex
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu oddychovku, v ktorej budete získavať mince a nakupovať vylepšenia. Nakupujete tiež možnosť, ako mince zarábať. Odrážate ovečky, sekáte trávnik alebo robíte mnoho iných vecí. Za získané mince môžete jednotlivé veci vylepšovať a získavať mince automaticky.

 
76%
Hra - Tangerine Tycoon
Video sa načíta

Zábavná hra, v ktorej budete pestovať pomaranče. Čím viac budete mať pomarančov, tým lepšie si budete môcť dovoliť vylepšenia. Tiež môžete s pomarančmi obchodovať na burze.

 
76%
Hra - Woodclicker
Video sa načíta

Ďalšia parádna oddychovka, v ktorej budete mať za úlohu ťažiť zlato. Tentoraz budete rúbať do stromu, z ktorého zlato padá. Za získané zlato môžete následne kúpiť lepšie vybavenie alebo si zaobstarať vylepšenia.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

70%
Hra - Idle Business
Video sa načíta

Ak neviete, aké je to viesť hotel, potom si to poďte skúsiť. Budujte stále nové možnosti pre svojich klientov a vďaka tomu zarábajte viac a viac peňazí. Dokážete sa dostať až na vrchol impéria?

 
70%
Hra - Grindcraft
Video sa načíta

Ponorte sa do imaginárneho sveta, v ktorom si môžete postaviť všetko, podľa vašich predstáv. K výrobe predmetov potrebujete suroviny ako je drevo, hliník, železo či kameň. Každý predmet potrebuje iný suroviny, je nás aby ste ich správne namiešali.

 
74%
Hra - Undead Clicker
Video sa načíta

Zabite každého netvora a získajte veľa mincí a bonusov. V tejto hre budete zabíjať príšery pomocou klikania alebo vašej družiny. Za získané zlato môžete kupovať nových dobrodruhov do družiny alebo vylepšovať tých existujúcich.

 
75%
Hra - I want to be a billionaire
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete stavať nehnuteľnosti a zarábať peniaze. Nehnuteľností je na výber mnoho. Niektoré však nesú riziko toho, že budete zatknutí. Pre zníženie tohto rizika musíte stavať verejnoprospešné budovy.

 
78%
Hra - I want to be a Billionaire 2
Video sa načíta

Pokračovanie parádnej hry, v ktorej si môžete postaviť celé mesto. Každú budovu však môžete kúpiť len raz. Zakúpením budovy sa tiež zvyšuje riziko, že vás zatknú. Pre zníženie tohto rizika stačí, keď budete stavať verejné budovy.

 
85%
Hra - Idle Restaurant

V dnešnej hre si zahráme ďalšiu podarenú idle hru, v ktorej bude hrať úlohu rýchlosť vášho klikanie myši. Klikaním totiž získavate peniaze, za ktoré potom môžete vylepšovať svoju reštauráciu a kupovať si nové vylepšenia a nové kuchára, ktorí pre vás pracujú. Hru ovládate myšou.

 
85%
Hra - Tap Candy: Sweet Clickers

Máte radi varenie a vyrábanie sladkostí? To naša mladá kuchárka taky. Preto si otvorila svoj vlastný obchod so sladkosťami. Klikaním vyrábate sladkosti, za ktoré potom získavate od svojich zákazníkov peniaze. Za tie si potom môžete vylepšovať seba alebo nakupovať nové posily do vášho cukrárskeho tímu. Hru ovládate myšou.