Ovocne

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

74%
Hra - Fruit Salesgirl 1
Video sa načíta

Upravte Natáliu a jej kamarátku Audrey. Idú spolu do práce a na vás bude ich poriadne upraviť, takže sa musíte snažiť.

 
68%
Hra - Fruit Fairy 1
Video sa načíta

Pomôžte sa týmto ovocným vílam upraviť na leto. Najskôr začnite líčením, pokračujte obliekaním a hlavne im nezabudnite zmeniť aj účesy!

 
70%
Hra - Fruit Fairy 3
Video sa načíta

Dokážete zmeniť vzhľad týmto dvom dievčatám? Začnite líčením, účesom a potom ich oblečte do pekného oblečenia.

 
79%
Hra - Mia Cooking Fruit Pancake
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude pomôcť mladej kuchárke menom Mia pripraviť skvelé ovocné palacinky. Najskôr si musíte pripraviť všetko ovocie a následne sa pustiť do výroby cesta. Nemusíte sa pritom báť, že niečo pokazíte, pretože Mia vás postupne prevedie všetkými krokmi.

 
78%
Hra - Fruit Chef
Video sa načíta

V tejto postrehovej hre budete mať za úlohu rozseknúť ovocie, ktoré letí vzduchom. Pritom sa vo vzduchu budú objavovať i bomby a ďalšie predmety, ktoré nesmiete rozseknúť. Pokiaľ ich náhodou zasiahnete hra končí a vy budete musieť začať odznova.

 
72%
Hra - Tri-Fruit Solitaire
Video sa načíta

V tejto kartovej hre sa snažíte vyprázdniť karty z hernej plochy. Karty skladáte na otočenú kartu z balíčka. Ak nemôžete zložiť kartu z plochy, musíte vytiahnuť kartu z balíčka.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
70%
Hra - Fruit Collector
Video sa načíta

Podarí sa vám nasmerovať všetko padajúce ovocie do správnych košíkov? Smerovať ho budete pomocou plošiniek, s ktorými môžete otáčať.

 
70%
Hra - Fruit Fever World
Video sa načíta

Vašou úlohou bude v tejto hre spojiť rovnaké ovocie, ktoré po vás chcú maškrtné opičky. Podarí sa vám to a získate čo najviac bodov? Môžete použiť aj bonusové predmety.

 
80%
Hra - Fruit Jam
Video sa načíta

V hre Fruit jám budeš mať za úlohu spájať rovnaké druhy ovocia, aspoň po 3 kusoch a tvoriť tak marmeládu. Každé kolo budeš musieť spojiť viac a viac kusov, aby si sa zase dostala ďalej.

 
80%
Hra - Lemony Girls At Prom
Video sa načíta

V hre Lemony Girls at Prom bude tvojou úlohou pomôcť dvom citrónovým kamarátkam vybrať vhodné oblečenie na ples. Ako už určite tušíš, "citrónové" sa im hovorí práve preto, že majú rady žltú farbu a vzory citrónov. Podarí sa ti niečo vymyslieť tak, aby na plese zažiarili?

 
84%
Hra - Fruit Master
Video sa načíta

Fruit Master je ovocná hra, v ktorej bude tvojou úlohou hádzať hviezdice na ovocie a tým vytvárať ovocné kokteily. Aby sa ti ale podarili splniť limity, nesmieš ani jednu hviezdicu hodiť nadarmo. Podarí sa ti prejsť všetky levely?

 
82%
Hra - Fruit Slashing
Video sa načíta

Fruit slashing je parádna postrehovka, v ktorej bude tvojou úlohou rozseknúť ovocie vo vzduchu a zaistiť tak, že ovocie nedopadne na zem celé. Zároveň sa budeš musieť vyhýbať bombám, ktoré keď rozsekneš, tak ťa zabijú. Koľko ovocia sa ti podarí rozsekať?

 
82%
Hra - Fruit Master 2
Video sa načíta

Máš rada ovocné nápoje? V hre Fruit Master 2 si môžeš vyskúšať, ako takéto nápoje robí profík. Tvojou úlohou bude hádzať nože na rotujúce ovocie a z neho pripravovať najrôznejšie freshe a smoothies.