Lode

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

67%
Hra - Save The Boys
Video sa načíta

More je nebezpečné a vy sa o tom môžete presvedčiť v hre Save the Boys. Vašou úlohou bude zachraňovať chlapca, ktorí sa v mori kúri. Na začiatku hry dostanete jednu minútu a musíte zachrániť čo najviac chlapcov. Dávajte pozor, ak budete príliš dlho čakať, chlapci vám odplaví. Pozor na časový limit!

 
77%
Hra - Super Mario Boat
Video sa načíta

Super Mario je obľúbená postavička vo svete hier. Lenže tu sa objavuje v trošku netradičnom prostredí vodnej plochy. Mario jede na lodičke. Vo vode ho čaká veľa nástrah v podobe zákerných piraní alebo nebezpečných vtákov. Tým všetkým sa musí vyhnúť. Počas plavby musia byť ešte schopný pozbierať zlaté mince.

 
75%
Hra - Park my Boat
Video sa načíta

Vieš zaparkovať auto? Je úplne jedno či to vieš alebo nie, pretože v hre Park My Boat nemáš za úlohu zaparkovať obyčajné auto, ale naozajstnú loď! Táto vzrušujúca hra ti odhalia, ako je zložité zaparkovať loď v prístave, kde stojí už tak plno iných lodí, ktoré tvoju prácu len komplikujú. Otestuj svoju trpezlivosť, starostlivosť a hlavne sa dobre bav!

 
72%
Hra - Valentine Couple Kissing
Video sa načíta

Blíži sa Valentín, sviatok všetkých zamilovaných. Láska visí vo vzduchu a vy sa budete musieť postarať o jednu dvojicu - Johna a Jenny. John a Jenny sa vydali na romantickú dovolenku. Chceli by si užiť dovolenku len sami pre seba. Snažte sa dať si pusu, ale dávajte pozor, aby vás pri bozku nikto nevyrušovali.

 
83%
Hra - Black Devilfish
Video sa načíta

Pirátom nastali ťažké časy, vláda pozatýkala väčšinu z nich a tým pirátmi odsúdila takmer k zániku. Až jedného z nich napadlo pirátit nie nad, ale pod vodou. Staňte sa kapitánom ponorky a brázdy všetky mora, lúpeže a ničte všetky ostatné na mori pôvodom morské krysy. Pozdvihnite opäť pirátsku slávu!

 
78%
Hra - Bathyscaphe
Video sa načíta

Vyraz na dobrodružnú výpravu pod morskú hladinu s pomocou batyskafu. Tvojou úlohou bude vyzdvihnúť všetky potopené lode zo dna oceánu na povrch, aby bola úspešne dokončená úroveň. Pokus sa zamieriť presne, aby lodička nedošla k úhone. Životnosť lode nie je nekonečná, rovnako ako počet nábojov tvoje ponorky.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
71%
Hra - Coast Runners
Video sa načíta

Hra Coast Runners ponúka nevšedný nápad. Tvojou úlohou bude pretekať s loďou na vode. Musíš vždy dokončiť závod na požadovanej pozícii, aby bolo možné odomknúť ďalšie preteky. Zbieraj cestou ikonky s peniazmi a získavajte ocenenia pre ďalšie peniaze. Peniaze neskôr použiješ na kúpu vylepšenia v dokoch. Závod musíš dôjsť do troch minút.

 
70%
Hra - Boat Balancing
Video sa načíta

Skúšali ste niekedy vážiť veci? A spoznáte, ktoré sú ťažšie? Váha s dvoma ramenami Vám skvele ukáže, ktorá strana je ťažšie. Úlohou v tejto hre je vyvážiť obe ramená váh. Vyvažuje je pomocou závažia rôznych hmotností. Preto musíte dobre premýšľať, kam ktoré závažia umiestniť. Čím vyšší level budete mať, tým zložitejšie počty budú.

 
79%
Hra - Cool Raccoon Boating
Video sa načíta

Mýval spadol do divokej rieky košík s bielizňou. Na záchranu svojho bielizne sa rozhodol skočiť do pripravenej kanoe a bielizeň zachrániť. Máte pred sebou dvadsať úrovní, v ktorých budete musieť zbierať svoje bielizeň. Dávajte si však dobrý pozor na riečne kamene, ktoré vám budú poškodzovať loď. Máte obmedzený počet životov.

 
69%
Hra - Jetski Mario
Video sa načíta

Super Mario Bros si zaobstaral novú hračku, s ktorou sa udrží na vlnách mora. Pomôž mu brázdiť vody oceánu a pohybuj sa za pomoci smerových šípok. Na ceste stretneš rad rámp, na ktoré keď prejdeš, tak sa môžeš tešiť na superskok. Skáče sa za pomoci stlačenia medzerníka. Hra obsahuje celý rad zaujímavých úrovní.

 
73%
Hra - SteppenWolf - 1
Video sa načíta

Ak máte dobrodružnú povahu, potom je hra Steppenwolf: The X-Creatures Project presne vhodná pre vás. V prvom zo série dielov si budete musieť poradiť s celou radou interaktívnych úloh. Aby ste uspeli, musíte pozorne sledovať svoje okolie a využiť všetky dostupné predmety a pomocníka. Pokúste sa zvíťaziť!

 
74%
Hra - The Islands of Freedom
Video sa načíta

Skvelá stratégia odohrávajúca sa na mori Vás vtiahne do bitky. V hre The Islands of Freedom musíte obsadzovať ostrovy a dbať na to, aby ste neprišli o svoje. Veľakrát sa bitky o súostrovie ťahajú pomerne dlho. Vždy to záleží na zvolenej taktike, ktorá rozhoduje. Ostrovy je možné i vylepšovať.

 
78%
Hra - Unlimited Rescue
Video sa načíta

Záchranári majú veľmi nebezpečné a tiež náročné povolanie. O tom sa môžete presvedčiť aj v hre Unlimited Rescue. Musíte sa na loďke dostať ku všetkým ľuďom, ktorých povodeň odrezala od sveta. Stoja na strechách domov, na malých ostrovčekoch a podobne.