Anglické

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

81%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Spider-Man sa ocitol v nebezpečenstve. Jeho nepriateľ Doctor Octopus sa mu snažia znepríjemniť život. Vyhláskujte slovo skôr, než vás trafí nejaké sutiny. Použite myš alebo klávesnicu k hláskovanie a Enter odošlite slovo. Strážte si ukazovateľ zdravia vpravo dole. V ďalšom kole sa môžete pokúsiť svojho nepriateľa zneškodniť.

 
65%
Hra - Musical Worms
Video sa načíta

Červíky majú hudobný talent. Klikajte na písmená, aby ste správne vyhláskovali slovo. V prvej úrovni vás bude hra navigovať, v druhej úrovni choďte na obrázok Clue a nechajte červíkov, aby vám napovedal. Akonáhle slovo vyhláskujete, môžete sledovať červej kapelu, ako vám zaspieva vlastnú pesničku. Hru je dobré hrať so zapnutým zvukom.

 
70%
Hra - Lost Letters
Video sa načíta

Svet sa ocitol pred takmer neriešiteľnou situáciou. Gramotnosť upadá a skoro nikto už nepozná písmo. Vašou úlohou bude obnoviť vzdelanosť a odhaliť tajomstvo písma. Píšte každé písmeno, ktoré sa objavia. Každá sada správne napísaných písmen vytvorí celé slovo. Dokončite dostatok slov, aby ste sa dostali do ďalšej úrovne.

 
85%
Hra - Fun Wordz
Video sa načíta

V hre Fun Wordz dostanete slovo. Klikajte na písmená alebo je píšte na klávesnici, aby ste zostavili nové slovo. Ak urobíte chybu, môžete kliknúť na tlačidlo Clear, aby ste vymazali písmená. Aby ste vytvorené slovo odoslali, stlačte Enter. Za nové a skutočne existujúce slová dostanete bodové ohodnotenie.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
63%
Hra - Winnie the Pooh Ball
Video sa načíta

Táto hra je určená pre najmenších hráčov, ktorí sa radi učia písmenká a chcú sa priučiť aj začiatočnícku angličtinu. Baví vaše dieťa medvedík Pu? V tejto hre lieta s balónikom a zbiera písmenká, z ktorých sa skladajú slová, tie potom vysloví správne. Nad slovom je vždy obrázok, aby dieťa vedelo, čo dané slovo znamená.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Pooh Word Match
Video sa načíta

Zahrajte si hru Pooh Word Match pre najmenších, kde si precvičíte znalosti niekoľkých základných anglických slovíčok spoločne s pár postavičkami z rozprávky Medvedík Pú. S pomocou trpezlivého tigra, pána Sovu a pána Králika sa naučíte daná slovíčka nielen správne anglicky prečítať, ale dokonca aj vyspelovat.

 
70%
Hra - Hledání slovíček
Video sa načíta

Určite poznáš rôzne hry so slovíčkami, napríklad osemsmerovky. Niečo podobné ťa čaká v tejto zaujímavej chytré superhry. Tvojou úlohou je skrátka nájsť rôzne schovaná slovíčka. Máš dobrý postreh a dokážeš sa dobre sústrediť? Vyskúšaj túto hru.

 
65%
Hra - Twilight Saga Quiz
Video sa načíta

Sága Twilight je v dnešnej dobe veľmi populárna a takmer každý ju pozná. Edward, Jacob a Bella sú hlavnými hrdinami a táto hra ťa otestuje, či o svojich obľúbených postavách vieš všetko! Odpovedaj na otázky v kvíze a over si, ako si na tom so znalosťami tejto ságy o upíroch a vlkolakoch! A ak vieš aspoň trošku anglicky, skvele sa pobavíš!

 
60%
Hra - Twilight film kvíz
Video sa načíta

Je tu vedomostnú hra na motívy známej trilógie Twilight pod názvom Twilight film kvíz. Čaká vás 10 záludných otázok s filmovou tematikou a vy musíte odpovedať na čo najviac z nich správne. Nevyšlo vám to? Nevadí, pustite si film a dajte sa do toho znova. Dokážete odpovedať na všetkých 10 otázok správne bez pomocníka?

 
67%
Hra - The Antique Store
Video sa načíta

Ocitli ste sa v obchode so starožitnosťami a vašou úlohou bude vyhľadávať určené veci. Hľadané predmety budú napísané na hornej lište. Na rovnakom mieste taktiež nájdete odpočítavanie vášho časového limitu av ľavej časti zistíte, koľko predmetov ešte musíte vyhľadať. Na obrázku naozaj nie je ľahké nič nájsť.

 
76%
Hra - AFor
Video sa načíta

Ak si chcete trošku precvičiť anglické slovíčka, nie je nič jednodužšího, ako si zahrať túto hru so slovami. Na obrazovke sa postupne objavujú písmenká abcedy. Pod tým sú na výber obrázky s rôznymi predmetmi alebo zvieratami. Musíte vedieť, ako sa ktoré slovíčko povie v angličtine a potom ho podľa začiatočného písmena priradiť k písmenku abecedy. Ak sa pomýlite nič sa nedeje.

 
74%
Hra - Word Groove
Video sa načíta

Zabavte sa pri tejto inteligentný minihre! Vyberte si sadu písmen a potom z pridelených písmen vytvorte zmysluplné slovo. Vždy, keď sa vám to podarí, odpudivá príšera písmená jednoducho zožerie a hra pokračuje.