Simulátory

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
73%
Hra - Tea Party Simulator
Video sa načíta

Pozbieraj všetky veci, ktoré sú napísané na ľavej strane obrazovky. K dispozícii máš jednu ruku, ktorej ovládanie nebude vôbec jednoduché. Ak stratíš nervy, iste sa Ti aspoň podarí rozhádzať veci na stole.

 
83%
Hra - Cattle Tycoon
Video sa načíta

Skvelá farmárska hra, kde môžete mať dobre fungujúce hospodárstvo. Chováte hydinu, dobytok alebo ovce. Môžete tak získavať vajíčka a mlieko. Všetko čo získate môžete predať na trhu alebo premeniť na nejaký výrobok.

 
80%
Hra - Cattle Tycoon 2
Video sa načíta

Starajte sa o zvieratká, nakupujte, predávajte produkty a pokúste sa zarobiť čo najviac peňazí v tejto farmárskej hre. V každom kole na vás čaká niekoľko úloh, ktoré musíte splniť, pokiaľ chcete postúpiť do ďalšieho kola. Celkovo v hre na vás čaká 20 levelov.

 
95%
Hra - Tatoo Salon Art Design

Vyskúšaj si, aké to je mať vlastný tetovací salón. Postaraj sa kompletne o klientov svojho salónu. Pred samotným tetovaním im nezabudni skontrolovať ich zdravotný stav.

 
91%
Hra - Dog Simulator 3D

Cestujte po svete so svojim psom v tejto Dog Simulator 3D hre, v ktorej budete plniť najrôznejšie úlohy od ostatných zvieratiek, plniť ich a následne za ne získavať skúsenostné body a peniaze. Za peniaze si môžete následne kupovať vylepšenia a nové vzhľady pre svojho maznáčika.

 
95%
Hra - Family Relics

Ovládaj brata a sestru, ktorí zdedili farmu po svojom dedkovi a rozhodli sa, že jej vráti jej bývalú krásu. Spoločne budete farmáriť, plniť najrozmanitejšie úlohy a zároveň vylepšovať svoju farmu. V hre je zahrnutý praktický tutoriál, ktorý vás prevedie všetkými technikami. Preto nemusí mať starosť tých z vás, ktoré si zatiaľ s angličtinou moc nerozumie.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

85%
Hra - Eliza E Girl Trendy Hairstyles

V tejto hre bude vašou úlohou ako majiteľky kaderníckeho salónu plniť priania svojich zákazníčok, ktoré si u vás objednajú rôzne typy účesov. Najskôr je potrebné všetky upraviť podľa ich potrieb a na záver je vhodne obliecť. Potom už len stačí počkať na záverečné hodnotenie a hor sa na ďalšieho zákazníka.

 
85%
Hra - WOWZVille

V tejto hre budete roztomilú dievčatko vo veľkom meste. Vašou úlohou bude zarábať peniaze hraním najrôznejších minihier. Za zarobené peniaze si potom môžete kupovať nové oblečenie pre svoju postavičku a nové vybavenie do svojho bytu. Hru ovládate myšou.