Varenie a pečenie

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

75%
Hra - Sue malá čarodejnica
Video sa načíta

Stará ježibaba sa rozhodla, že zo seba urobí krásku. Vy jej v tom musíte pomôcť. Namiešajte ju čarovný lektvar z rôznych prísad, ktoré má na poličke a potom sa pozrite, ako kúzlo zaberie.

 
67%
Hra - Flatbread Express
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov, ktorí k Vám prídu do bistra. Urobte im tortily podľa toho, čo si želajú. Nezabudnite to ohriať v mikrovlnke. Dokážete to stihnúť skôr, ako Vám utečú? Pustite sa do toho.

 
75%
Hra - Big bobs burger joint
Video sa načíta

Ocitáte sa priamo v kuchyni a vašou úlohou je obsluhovať zákazníkov. Ku tvorenie jedla musíte používať brožúrku. V ľavom hornom rohu máte objednávkový lístok, ktorý musíte splniť. Prejdite si tutoriál.

 
91%
Hra - Family Restaurant
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov. V tejto hre je Vašou úlohou tvoriť jedlo pre zákazníkov s čo najväčšou presnosťou. Je to len na Vás, na koľko percent to zvládnete a koľko peňazí za to dostanete. Ničoho sa nebojte a pustite sa do hry.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - Burger Run
Video sa načíta

Hamburger je jedným z najobľúbenejších jedál mladých i starších ľudí. V tejto hre také hamburgery budete pripravovať. Každý zákazník má nad hlavou suroviny, ktoré do neho chce dať. Musí ísť postupne.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
87%
Hra - Pizza Pronto
Video sa načíta

V tejto hre sa stávate Pizzarro. Vašou úlohou je uspokojiť dopyt Vašich zákazníkov. Pomocou kuchárky tvorte tie správne pizze. Zo začiatku budete mať len dve, to sa však časom navýši.

 
75%
Hra - Super cukráreň
Video sa načíta

Stávate sa pekárom tort. Tieto torty budete musieť tvoriť a potom ich predávať zákazníkom. Budete si musieť dávať pozor, aby ste zvolili správnu farbu náplne a piškótu. Pustite sa do hry.

 
63%
Hra - Cake Master
Video sa načíta

V tejto hre je Vašou úlohou tvoriť rôzne druhy tort. Budete ich musieť zdobiť, krájať a za všetko budete musieť dostať určitý počet percent, aby ste sa dostali do ďalšieho kola. Vyberte si obtiažnosť.

 
64%
Hra - Perfect pizza
Video sa načíta

Nazdobte si pizzu podľa predlohy. Musíte si dávať pozor, aby ste suroviny umiestnili čo najpresnejšie. Čím presnejšie to bude, tým viac bodov získate a zákazníci budú viac spokojní. Máte na to určitý čas.

 
83%
Hra - Pappas Pizza
Video sa načíta

Dajte na pizzu správne suroviny. Suroviny, ktoré tam máte dať máte na objednávacím lístka v pravej dolnej časti. Musíte si pohnúť ak nechcete, aby pre Vás hra skončila. Pustite sa do zdobenia.

 
87%
Hra - Happy Pancake
Video sa načíta

V tejto hre je Vašou úlohou zdobiť rôzne druhy palaciniek. Na každú palacinku musíte dať rôzne dobroty podľa predlohy. Na nazdobený máte určitý čas. Snažte sa dávať suroviny presne.

 
75%
Hra - Hot Dog Bush
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov v pouličnom stánku. Predávajte hod-dogy, hranolky a ďalšie. Dávajte si pozor, aby ste nesplietli objednávku a aby zákazníci dostali svoje jedlo včas. Nezabudnite si vziať peniaze.