RPG

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
58%
Hra - Miki Land
Video sa načíta

Moc pekne spracovaná minihra pre všetky dievčatá. Poď sa pozrieť do rozprávkového sveta hrdinu Mikiho. Pomôžeš mu prekonať všetky nástrahy, kúzla a pasce monster? Vezmi svoj meč svojho sprievodcu a daj sa do hry.

 
74%
Hra - Hack Slash Crawl
Video sa načíta

Hack Slash Crawl je akčná hra, v ktorej si na starosť vezmete bojovníka. Klikajte na zem, aby ste sa pohybovali. Klikaním na nepriateľov sa s nimi pustíte do boja, stačí kliknúť iba raz. Ak uvidíte cestou nejaké predmety, ktoré by sa vám mohli hodiť, tak je kliknutím zoberte. Predmety v inventári sa môžete vybaviť.

 
82%
Hra - Murloc
Video sa načíta

Vezmi si na starosť desivého tvora menom Murko. Pohybuješ sa po zaujímavé krajine za pomoci smerových šípok, ak budeš držať Ctrl, tak Murko pobeží. Ak chceš komunikovať s okolím alebo vykonávať nejakú činnosť, stlač medzerník. Pre zobrazenie inventára slúži klávesa Enter. Na ceste sa stretneš s nepriateľmi a musíš bojovať.

 
73%
Hra - Pestilence Z
Video sa načíta

Na začiatku hry Pestilence Z si zvoľ jednu z postáv. Po kliknutí na postavu sa vpravo zobrazí jej zložka, kde zistíš meno, môžeš upraviť herné obtiažnosť a tiež sa ukáže analýza bojových schopností. Nebezpečná nákaza zamorila mesto a tvojou úlohou bude vybojovať si cestu do bezpečia cez hordy nakazených.

 
76%
Hra - A Knights Quest
Video sa načíta

Vitajte u hry A Knights Quest: Quest For Milk. Dostanete na starosť panáčika a budete s ním pochodovať po krajine. Úvodné menu je riešené netradične: každú položku menu symbolizuje nejaká postava, s ktorou si musíte porozprávať. Pohybujete sa smerovými šípkami alebo klávesami W, A, S, D a medzerníkom robíte rôzne akcie.

 
78%
Hra - Flagstaff: Chapter Two
Video sa načíta

Hra Flagstaff práve prichádza s druhou kapitolou. Vaša družina sa ocitla v podzemí, kde nadviažete na prvý diel hry. Začínate v jedenástej úrovni a máte niekoľko bodov k zlepšeniu schopností a zručností svojich postáv. Vaša družina sa skladá z piatich rôznych postáv, kde každá má unikátne schopnosti, ktoré využijete.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

89%
Hra - Immortal Souls: Dark Crusade
Video sa načíta

Temné sily sa pokúša zmocniť nášho sveta. Zlikvidovali už celý rad dobrých ľudí a vy sa musíte postarať o to, aby tieto nesmrteľné duše odtiahli preč. V ceste za víťazstvom musíte absolvovať celý rad nebezpečných bitiek. Na začiatku hry si môžete vybrať svoju bojovú triedu - bojovník, ničomník, kúzelník. Hra môže v niektorých prehliadačoch robiť problémy so zobrazením.

 
70%
Hra - Sonic RPG episode 1
Video sa načíta

V tomto krátkom diele budete hrať za Sonica a jeho parťáka, s ktorými rozdrvíte dvoch nepriateľov. Potom sa vydajú zmariť plány zlému bossovi.

 
87%
Hra - Wizzard Child
Video sa načíta

Hra Wizzard Child urobí z hráčov mladého kúzelníka, ktorý sa musí vysporiadať s celým radom nástrah. Je nutné, aby porazil všetkých protivníkov a tiež, aby sa dostal cez všetky brány. Niektoré z nich vyžadujú prepálenie povrazov, iné napríklad aktiváciu elektrických brán. Na konci sa stretnete s najsilnejším protivníkom, ktorý preverí Vaše schopnosti.

 
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete vylepšovať postavu a zabíjať nepriateľov. Keď budete plniť úlohy, tak môžete získavať veľa skúseností a úrovne pre svoju postavu.

 
80%
Hra - Legends of Honor
Video sa načíta

Parádna budovateľská hra, v ktorej si budete môcť postaviť vlastné kráľovstvo a vládnuť ako pravá kráľovná! Vytvorte si vlastnú armádu a dobývajte iné kráľovstvá! Stavať môžete tiež mnoho budov, ktoré do kráľovstva patria.

 
91%
Hra - Dog Simulator 3D

Cestujte po svete so svojim psom v tejto Dog Simulator 3D hre, v ktorej budete plniť najrôznejšie úlohy od ostatných zvieratiek, plniť ich a následne za ne získavať skúsenostné body a peniaze. Za peniaze si môžete následne kupovať vylepšenia a nové vzhľady pre svojho maznáčika.