Makeover

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

76%
Hra - Foto modelka 5
Video sa načíta

Marie je mladá a nádejná fotomodelka. Toto je jej prvé veľké fotenie. Tie, ako maskérka a kostymérka tejto modelky, ju v tejto super on-line hre pre dievčatá obleč a nalíč, nech je jej kariérny štart čo najúspešnejší.

 
80%
Hra - Photo Model 6
Video sa načíta

Niektoré dievčatá sa rady fotografujú, iné menej. Dostanete na starosť jednu dievčatá, ktorá fotenie zbožňuje a chcela by sa stať profesionálnou fotomodelkou. Vy jej s jej prianím môžete pomôcť. Upravte dievča tak, aby očarila každého na počkanie. Dostanete možnosť upravovať jej účes, oblečenie, pery, farbu očí alebo napríklad očné tiene.

 
81%
Hra - Photo Model 7
Video sa načíta

Úplne očarujúce dievča s krásnym úsmevom. V tejto hre jej ale môže Vaša fantázia vylepšiť k magickej dokonalosti! Objavte jej skrytý potenciál a urobte z nej hviezdu. Možností a kombinácií je nepreberné množstvo, takže sa pustite do diela, nech je naša slečna spokojná a Vy máte dobrý pocit zo skvele odvedenej práce.

 
81%
Hra - Photo Model 8
Video sa načíta

Veľké množstvo dievčat by sa rado stalo fotomodelka. Jednu takú dievča dostanete na starosť aj v hre Photo Model 8. Vašou úlohou bude dievča upraviť podľa vlastných predstáv. Musíte dievčatko nalíčiť, vybrať vhodnú farbu kontaktných šošoviek, rúž, hrúbku rias, pridať okuliare, drahocenné šperky alebo módne doplnky.

 
86%
Hra - Photo Model 9
Video sa načíta

Obľúbili ste si hry, v ktorých dostanete na starosť dievča a snažíte sa z nej vytvoriť prekrásnou fotomodelku za pomoci vopred pripravených možností? Ak áno, potom si určite nenechajte ujsť deviatej pokračovanie hernej série Photo Model. Hra síce neprináša žiadne inovatívne prvky, ale to iste málokomu vadí.

 
82%
Hra - Photo Model 10
Video sa načíta

Máte veľa nápadov, ako by sa dal vylepšiť vzhľad fotomodelky a chceli by ste si ich vyskúšať? Máte jedinečnú príležitosť v desiatom pokračovaní hernej série Photo Model. Dostanete na starosť roztomilú mladú dievčinu a vašou úlohou bude upraviť vrchnú časť tela a hlavne tvár. K dispozícii máte make-up, módne doplnky a šperky.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
86%
Hra - Photo Model 11
Video sa načíta

Dievčatá si rada hrajú na modelky. Poďte jednej dievčine splniť sen a upravte jej zovňajšok tak, ako by dievča pracovala v modelingovej agentúre. K dispozícii máte zmenu účesu, šiat, farby očí alebo pier, očných tieňov, rias, náhrdelníkov a náušníc, slnečných okuliarov alebo odtieňa pokožky. Pridať dievčaťu môžete tiež šál.

 
81%
Hra - Photo Model 12
Video sa načíta

Zamilovali ste si herné sériu Photo Model a napäto vyhľadávate jej ďalšie diely? Potom vám určite urobí radosť už dvanáste pokračovanie, v ktorom dostanete na starosť symptatickou hnedovláska. Dievča musíte upraviť podľa svojho vkusu a pomôžete jej tým v ceste za snom, ktorým je kariéra fotomodelky. Vyberajte starostlivo.

 
81%
Hra - Photo Model 13
Video sa načíta

Roztomilá dievčatko z amerického Texasu sa vydáva ohromiť celý svet a rozhodla sa stať fotomodelkou. Vašou úlohou bude upraviť dievčaťa zovňajšok. Môžete ju pridať typický texaský klobúk, najrôznejšie druhy drahocenných šperkov či kontaktné šošovky. Máte možnosť tiež upraviť dievčaťa obočie, pery či namaľovanie.

 
83%
Hra - Photo Model 14
Video sa načíta

Po svete pobehujú miliardy žien a dievčat. Mnohé z nich by sa rady stali fotomodelka. Jednu z dievčat môžete upravovať aj v štrnástom pokračovanie hernej série Photo Model. Môžete dievčatku meniť účes, šaty, farbu očí, pery, riasy, očné tiene, náušnice či náhrdelníky, odtieň pokožky alebo napríklad módne doplnky.

 
80%
Hra - Photo Model 15
Video sa načíta

Ďalšie mladučká dievčatko sa odovzdá do vašej starostlivosti a nechá sa upraviť, pretože popoludní sa vydáva na dôležitú pracovnú schôdzku. Dievča by sa chcela stať fotomodelkou, a preto ju musíte upraviť tak, aby zaujala fotografa natoľko, že s ňou nafotí niekoľko fotiek. Na výber máte rôzne úpravy dievčina zovňajšku.

 
80%
Hra - Photo Model 16
Video sa načíta

Poďme spoločne upraviť vzhľad ďalšie mladé dievčatá, ktorá by sa chcela stať fotomodelkou. Sympatická čiernovláska nechá kompletnú úpravu vzhľadu vo vašej réžii. Máte tak možnosť zmeniť dievčaťu účes, oblečenie, odtieň pokožky, riasy, farbu očí alebo pery. Môžete dievčaťu pridať okuliare, pokrývku hlavy, náhrdelník alebo náušnice.

 
80%
Hra - Photo Model 17
Video sa načíta

Vytvoriť si dokonalý make-up, aby vyzeral prirodzene nie je vždy tak jednoduché. Zvlášť pre mladé slečny, ktoré sa líčiť ešte len začínajú učiť. Preto tieto hry, v ktorých môžete slečny namaľovať sú fakt úžasné. Vyberte slečne vhodné tiene ladiace s oblečením, rúž, tvar riasu a veľa ďalšieho. Nezabudnite na šperky, ako sú náušnice alebo náhrdelník, ktoré celý vzhľad len ožiari.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)