Princezná

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

85%
Hra - Barbie Princess Hairstyles
Video sa načíta

Barbie Princess Hairstyles je hra pre dievčatá, ktorá vás určite zaujme. Vašou úlohou bude pripraviť Barbie na ples a preto musí vypadať decentne a slušne. Pomôžeš jej vybrať pekný účes, šaty, make- up a doplnky?

 
75%
Hra - Princess Jasmine Dress Up
Video sa načíta

V tejto hre budete mať možnosť obliecť krásnu exotickú princeznú Jasmínu! Budete mať na výber z kopy oblečkov v krásnych farbách. Dajte jej krásne topánočky a potom ju ovešajte krásnymi šperkami, s ktorými bude úplne neodolateľná.

 
77%
Hra - Barbie Indian Princess Dress Up
Video sa načíta

Pomôžte Barbie s výberom oblečenia. Budete mať na výber oblečenie z exotickej Indie. Najskôr jej urobte krásny účes, vyberte jej tradičné indické oblečenie a samozrejmosťou budú aj nejaké tie šperky. Nakoniec sa už budete môcť len kochať, ako stojí pri slávnom Taj Mahale.

 
80%
Hra - Greek Princess Dress up
Video sa načíta

V tejto hre budete mať šancu obliecť krásnu, mladú, grécku princeznú. Vyberajte z rôzne sorty šatstva a doplnkov. Urobte jej účes, s ktorým bude úplne neodolateľná. Potom už sa kochajte jej krásou.

 
78%
Hra - Persian Princess Make up
Video sa načíta

Perzská princezná sa rozhodla, že chce vystúpiť na verejnosti, pred svoj lud. Avšak, aby to mohla urobiť potrebuje poradiť s make-upom, oblečením a doplnkami. Pomôžeš jej vybrať pekný, ale i tajomný outfit?

 
86%
Hra - Princess Slacking 2
Video sa načíta

Princezná má už druhú Slacking hru! Zaujíma sa o ňu jeden princ, ale jej je to jedno. Je však spoločensky neprijateľné, aby ju videl robiť niečo iné, než ovievať sa vejárom. Princezná by však najradšej jazdila v kočiari, zjedla sama celú tortu, maľovala sa alebo bozkávala ďalšie nápadníkov. Pomôžeš jej?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
69%
Hra - White Horse Princess
Video sa načíta

Princezná sa rozhodla zajazdiť na svojom bielom koňovi, ale potrebuje pomôcť s výberom šiat. Vyberieš jej krásne šaty, účes a doplnky, aby na ňom zažiarila?

 
83%
Hra - Tender Mermaid Princess
Video sa načíta

Morská víla je podľa povestí tajuplná bytosť žijúca v mori. Vieš si predstaviť, ako by mohla v skutočnosti vyzerať? Vytvor si i ty svoju vlastnú morskú vílu. V hre jej môžeš zmeniť účes, plutvu, horný diel plaviek a doplnky.

 
90%
Hra - Elements Makeover Wind Princess
Video sa načíta

Jessica sa má v tento deň, zúčastniť maškarného plesu štyroch elementov. Rozhodla sa prestrojiť za princeznú vetra. Pomôžeš jej na túto akciu prezliecť, vybrať make-up a doplnky, aby maska vyzerala vierohodne? V sekcii make-upu je možné tiene alebo špirálu tieňovať. Pomôžeš jej i ty vybrať pekný outfit.

 
78%
Hra - Sleeping Beauty
Video sa načíta

Zatímco zlomil princ u Šípkové Růženky kletbu, uběhlo mnoho let. Proto není divu, že její outfit je zastaralý a potřebuje změnu. Pomůžeš jí při výběru nových šatů, účesu a doplňků, aby vypadala moderně?

 
72%
Hra - Snow White Hair Salon Makeover
Video sa načíta

Snehulienka už nevyzerá ako predtým pretože zanedbala svoj vzhľad. Pomôžeš jej, aby vyzerala ako predtým? Okrem premeny účesu jej môžeš vybrať oblečenie a doplnky.

 
82%
Hra - Rapunzel Tangled Spa Makeover
Video sa načíta

Princezna na vlásku potrebuje vašu pomoc s celkovým makeoverom. Vyberte jej pekný make-up, šaty a doplnky, aby sa páčila svojmu princovi. Aký dáte vzhľad Locike vy? Príjemnú zábavu.

 
78%
Hra - Charming Barbie Princess Makeover
Video sa načíta

Barbie má módnu krízu v obliekaní. V tento deň, sa má zúčastniť plesu a nevie si zo svojho šatníka vybrať pekné šaty. Pomôžeš jej s ich výberom, make-upom a doplnkami?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)