Halloween

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

88%
Hra - Zombie Princess Facial Makeover
Video sa načíta

Táto čarodejnica sa má zúčastniť zjazdu čarodejníc. Pomôž jej s kozmetikou, výberom strašidelného make-up, oblečenia a doplnkov. Bude tvoj outfit najstrašidelnejší?

 
88%
Hra - Sarah's Halloween Nail Art
Video sa načíta

Sara sa má v tento deň zúčastniť Halloweenskej párty, na ktorej chce vyzerať, čo najlepšie. Pretože si nevie urobiť sama pedikúru a manikúru potrebuje tvoju pomoc. Vymysli Sare zaujímavú manikúru, kde môžeš kombinovať klasické a vzorové laky, doplnky a mnoho iných. Už máš predstavu?

 
72%
Hra - Halloween Playground
Video sa načíta

Halloween je veľmi čarovné obdobie. V našej hre Halloween Playground si môžete vyskúšať niekoľko špeciálnych oblečkov. Potom pôjdete robiť schválnosti ďalším účastníkom. V poslednom kole si tiež zastrieľate z luku. Ak ste pripravení na veľké dobrodružstvo, potom hurá do toho.

 
87%
Hra - Baby Hazel Halloween Party
Video sa načíta

Zahrajte si skvelú hru s Hazel v hlavnej úlohe. Tentoraz sa vydáte na krutú halloweensku párty. Najprv si však musíte vybrať ten vodný kostým. Na párty potom pre vás majú priatelia prekvapenie, v podobe zábavných hier, strašenia a hlavne sladkostí!

 
75%
Hra - Sweet'n'Bad
Video sa načíta

Cieľom hry Sweet'n'Bad je pozbierať čo najviac cukríkov a tak získať dobré skóre. Pritom sa musíte vyhýbať rozličným strašidlám, ktoré sa okolo vás pohybujú. Hru je možné hrať i v dvoch hráčoch.

 
78%
Hra - Halloween Spa Day
Video sa načíta

Zahrajte si zábavnú halloweensku obliekačku! Slečne najprv urobíte manikúru, pleťový zábal a umyjete vlasy. Nakoniec slečnu oblečiete do zaujímavého kostýmu a nalíčite.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
61%
Hra - Halloween Barbie
Video sa načíta

Barbie sa rozhodla ísť na Halloween party v kostýme. Avšak tento rok nevie, za koho by sa mala prezliecť. Pomôžte jej s výberom.

 
78%
Hra - Halloween Fashion Show Prep
Video sa načíta

Obleč slečnu na halloweensku párty. Nečakaj ale žiadne strašidelné masky a oblečky, ale naopak spoločenské šaty aj šperky.

 
89%
Hra - Super Cute Fantasy
Video sa načíta

V hre Super Cute Fantasy si môžeš z dievčaťa urobiť takmer čokoľvek, čerticu aj démonku.Alebo jednoducho pekne oblečenú dievčinu. Čo si vyberieš?

 
75%
Hra - After Halloween Party
Video sa načíta

V hre After Halloween Party si nebudete trénovať iba líčenie, ale aj odlíčenie. Musíte najprv odlíčiť slečnu, ktorá bola na Halloweene. Následne jej urobte klasický makeup, ktorý je vhodný na všedné dni.

 
74%
Hra - Halloween Kitten Dress Up
Video sa načíta

Pre milovníčky mačiek je tu hra Halloween Kitten Dress Up. Môžete si v nej vystrojiť mačku na halloween podľa vlastných predstáv. Ako bude tá Vaša vyzerať?

 
67%
Hra - Jacko In Hell
Video sa načíta

Dostaň sa s kostlivcom menom Jacko priamo do pekla! Pomáhaj mu splniť úlohu, ktorá spočíva v záchrane sviatku dobre známeho pod menom Halloween. Musíš s ním prekonať mnoho prekážok a hlavne nájsť tú jedinú správnu cestu.

 
71%
Hra - Witchy Cutie
Video sa načíta

Vyberte mladej slečne pekný kostým a účes na Halloween party. Bude po premene strašidelná alebo roztomilá?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)