Halloween

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

51%
Hra - Halloween Cleanup
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou upratať miestnosť po Halloween party. nebudete to však tak jednoduché. Musíte dať všetky predmety na miesto kam patria a tie nepotrebné vyhodiť. Podarí sa vám to v časovom limite?

 
72%
Hra - Adventure Time Crazy Halloween
Video sa načíta

Cieľom tejto hry je zbierať čo najviac sladkostí. Dokážete si poradiť a pozbierať všetky? Vyhnite sa zamračeným tekviciam a naopak zbierajte tie s úsmevom.

 
72%
Hra - Bubble Shooter Halloween
Video sa načíta

Iba postreh je potrebný v tejto hre, kde je potrebné strieľať guličky. Musíš sa snažiť spojiť vždy aspoň tri rovnaké guličky tak, aby odpadli. Do ďalšieho kola postupuješ, akonáhle budú všetky odstránené.

 
81%
Hra - Halloween Slacking
Video sa načíta

Sara nemala čs pripraviť sa na Halloween a preto to musí stihnuť v práci. Musí vydlabať dyňu, poukladať lízany na správne miesto alebo vyžehliť si svoj kostým. Pomôžte jej s prípravou, aby ju jej šéfka nevidela.

 
83%
Hra - Halloween Parade Makeover
Video sa načíta

Kiara miluje Halloween a preto má vo svojej skrini niekoľko zaujímavých kostýmov. Pomôžte jej jeden z nich vybrať.

 
63%
Hra - Halloween Masks
Video sa načíta

Pomôžte Eme s výberom kostýmu na dnešnú Halloween party. Bude sa jej vás výber páčiť?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
76%
Hra - Halloween Pumpkins
Video sa načíta

Skvelý postreh je potrebný na hranie tejto hry. Dokážete sledovať situáciu na oboch stranách a tvoriť najmenej trojice rovnako farebných tekvíc? Komu sa to nepodarí, bude musieť začať znovu, pretože sa mu na stranách tekvice premnožia.

 
84%
Hra - Dora Halloween Cupcakes
Video sa načíta

Dokážeš spoločne s Dorou pripraviť prekvapenie pre priateľov? Ide o strašidelné koláčiky, ktoré sa servírujú na Halloween. Dokážeš vytvoriť tie najstrašidelnejšie, ktoré budú zároveň celkom jedlé a chutné?

 
74%
Hra - Dora Prepare Halloween
Video sa načíta

Dora potrebuje vybrať nový kostým pre Halloween. Dokážete jej pomôcť vybrať ten najlepší kostým, ktorý dokážete vytvoriť?

 
73%
Hra - Spongebob In Halloween
Video sa načíta

Spletité herná mapa, niekoľko predmetov k nájdeniu a v hlavnej úlohe SpongeBob. Presne taká je táto hra. Vo vedľajšej úlohe sú tu strašidlá, ktoré môžu byť našťastie zastrelené. Nájdeš všetky predmety?

 
79%
Hra - Halloween Make Up: Spider Queen
Video sa načíta

Celesta sa rozhodla, že tento rok sa na Halloween prezlečie za kráľovnú pavúkou. Pomôžte jej s aplikáciou strašidelného make-upu, výberom šiat a doplnkov.

 
79%
Hra - Halloween Costume Shopping
Video sa načíta

Deti po celom svete poznajú Halloween a ten je spojený s veľkou párty, ktorá je spojená s originálnymi maskami. Dokážete si poradiť s výberom masiek pre dve mladé slečny? Kombinujte veci dohromady kým nenájdete tú najlepšiu kombináciu.

 
73%
Hra - Halloween Hidden Stars
Video sa načíta

Len dobrý postreh Ti pomôže v splnení úlohy v tejto hre. Dokážeš nájsť všetky hviezdy, ktoré sa nachádzajú na hracej ploche? Sú ukryté na pozadí, ktoré majú tematiku Halloweenu.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)