Halloween

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Halloween Extreme Makeover
Video sa načíta

Vyberte Melise ten najstrašidelnejší kostým a make-up, aby zažiarila na Halloween party. Bude sa jej nová maska všetkým páčiť?

 
89%
Hra - Barbie Halloween Costume Designer
Video sa načíta

Barbie už nechce byť tou sladkou a preto chce tento rok zmenu. Rozhodla sa, že si u vás nechá ušiť strašidelný kostým. Vašou úlohou jeho navrhnúť, ušiť a nakoniec ozdobiť tak, aby vyzeral úžasne. Podarí sa vám Barbie prekvapiť?

 
91%
Hra - Baby Hazel Halloween Crafts
Video sa načíta

Je tu opäť vaša milovaná Hazel, ktorá sa tentoraz chystá na Halloween. najskôr musí nechystať výzdobu, vymyslieť nový kostým na tento rok a užiť si tento sviatok s kamarátmi. Zažite s ňou nové zížitky.

 
81%
Hra - Purrfect Kitten Halloween
Video sa načíta

Halloween sa blíži a preto bude vašou úlohou pripraviť na tento sviatok aj tri rozkošné mačiatka. Zmeniť im môžete srsť, chvost, kostým a vybrať rôzne doplnky. Budu po premene vyzerať strašidelne ?

 
56%
Hra - Queen Of Hallowenn Dress Up
Video sa načíta

Vyberte pekné oblečenie na Halloween party, tejto mladej slečne a spravte z nej kráľovnu tohto večierku. Všetky potrebné veci nájdete v jej skrini.

 
53%
Hra - Lovely Halloween Girl
Video sa načíta

Pomôžte malej Hilary s výberom dnešného kostýmu na Halloween. Získa za kostým najviac lízaniek a cukríkov?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

58%
Hra - Halloween Wedding Cake
Video sa načíta

Nevesta a ženich si naplánovali svoju svadbu s deň Halloweenu, pomôžte im pripraviť v tomto duchu aj ich svadobnú tortu.

 
53%
Hra - Halloween Hidden Objects
Video sa načíta

Nájdite všetky predmety, ktoré sa ukrývajú v obrázku. K tomu aby ste ich videli, budete potrebovať lupu. Podarí sa vám všetky predmety nájsť?

 
78%
Hra - Baby Barbie Trick Or Treat
Video sa načíta

Barbie ešte nie je pripravená na Halloween a preto potrebuje vašu pomoc. Najskôr musíte vydlabať dyňu, vybrať pekný kostým a zbaviť záhradu duchov. Stihnete to ?

 
68%
Hra - Elsa's Halloween Love Date
Video sa načíta

Elsa a jej priateľ majú radi Halloween preto chcú mať tie najlepšie kostými, pomôžte im ich vybrať.

 
78%
Hra - Halloween Hairstyles
Video sa načíta

Halloween sa blíži a preto potrebuje slečna k svojmu nádhernému kostým aj krásny účes. vašou úlohou je ho spraviť čo najlepšie. Vybrať si môžete z niekoľkých možností.

 
78%
Hra - Haunted Halloween
Video sa načíta

Cieľom tejto logickej hry je dostať lebku ku kostlivcovi, ktorý ju stratil. To však nebude vôbec jednoduché, kedže každý level je plný najrôznejších prekážok a nástrah. Dôležité tak bude jednotlivé herné prvky správne využiť a vytvoriť tak pre lebku bezpečnú cestu.

 
78%
Hra - Halloween Slacking 2014
Video sa načíta

Sara si nemôže užiť tento Halloween pretože musí strážiť malého chlapčeka. Pomôžte jej so splnením aspoň niekoľkých úloh, ktoré chcela splniť. Pozor si však musíte dávať na malého chlapca, aby vás nevidel.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)