Kostra

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
53%
Hra - Ghoul Academy
Video sa načíta

Zaujímavá akčná hra, kde sa mladý kňaz chopí poriadnej búchačku a vrhne sa do víru nemŕtvych, ktoré je samozrejme potrebné poslať tak, kam patrí. K tomu, aby bol úspešný, mu budete musieť pomôcť. Kňaza ovládate klávesovými šípkami. Strieľate písmenom Z, a ak chcete vyskočiť, stlačte X. Nábojov máte neobmedzené množstvo, a preto strieľajte na všetko čo sa pohne.

 
74%
Hra - Hack Slash Crawl
Video sa načíta

Hack Slash Crawl je akčná hra, v ktorej si na starosť vezmete bojovníka. Klikajte na zem, aby ste sa pohybovali. Klikaním na nepriateľov sa s nimi pustíte do boja, stačí kliknúť iba raz. Ak uvidíte cestou nejaké predmety, ktoré by sa vám mohli hodiť, tak je kliknutím zoberte. Predmety v inventári sa môžete vybaviť.

 
70%
Hra - Monster Castle Defense
Video sa načíta

Táto flash hra je stratégia, ktorá vám určite nedá spať. Dôležité je ochrániť princeznú na veži. Na začiatku hry máte určitý počet lebiek, za ktoré môžete nakúpiť diabolské pomocníkov, ktorí budú ničiť armádu, ktorá sa do veže za niekoľko okamihov vrúti. Za každého zabitého rytiera získate ďalšie lebky a za ne môžete nakúpiť ďalšie pomocníkmi ...

 
65%
Hra - Kaboomz 4
Video sa načíta

Práve teraz ti prinášame už štvrté pokračovanie veľmi obľúbené hry Kaboomz. Dostaneš k dispozícii staré dialo, z ktorého musíš likvidovať všetky balóniky. Postupne sa úrovne stávajú ťažšími a ty tak treba budeš musieť zlikvidovať balóniky zabalené v koži. Hra celkom obsahuje tridsať suprových úrovní. Uži si zábavu!

 
67%
Hra - Jacko In Hell
Video sa načíta

Dostaň sa s kostlivcom menom Jacko priamo do pekla! Pomáhaj mu splniť úlohu, ktorá spočíva v záchrane sviatku dobre známeho pod menom Halloween. Musíš s ním prekonať mnoho prekážok a hlavne nájsť tú jedinú správnu cestu.

 
91%
Hra - Jacko in Hell 2
Video sa načíta

Pomôžte Jackovi dostať sa do najtemnejšieho sveta, ktorým je preklo. Počas jeho výpravy mu bude stáť po boku jeho vrana, ktorá mu bude pomáhať s prekážkami, ktoré by Jacko sám nezvládol. Pridáš sa k nim pomôžeš im ?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)