Logické

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
60%
Hra - Calbee
Video sa načíta

Rozárka hrozne miluje sušienky Calbee. Tie majú v tejto on-line hre jedinú nevýhodu. Keď do nich uhryzne, rozskočí sa. Tvojou úlohou je pozorne pozorovať obrazovku a nájsť kam sa schovali. Keď sa netrafíš, dostaneš cez ucho. Zmýliť sa môžeš len trikrát. Skús nechybovat a dostať sa do najviac možného levelu.

 
57%
Hra - Washing Hell
Video sa načíta

Washing Hell je veľmi pekne spracovaná logická hra, kde budete musieť vynaložiť veľkú dávku kreativity a zároveň presnosti. Hra je založená na systéme Binga. To znamená, že vašou hlavnou úlohou bude skladať oblečenie do takých kombinácií, aby ste mali vždy rovnaký kus v piatich políčkach za sebou. Inak prehráte.

 
82%
Hra - Rice Krispies
Video sa načíta

Poďte si s kamarátom zahrať s ryžovými krekery. Máte pred sebou veľkú veža z ryžových krekery. Každý hráč má počas svojho ťahu možnosť zvoliť si, ktorý krekery z veže odoberie. Musí vyberať tak, aby sa veža nesesypala. Ak sa veža zbúra, hráč prehrá. Hráči sa na striedajú po jednom ťahu. Vyhráte vy alebo súper?

 
69%
Hra - Cashier
Video sa načíta

Hra na princípe klasického pexesa, ale s troškou obmien. Musíte hľadať rovnaké obrázky. V každom leveli máte nájsť určitý počet rovnakých obrázkov. Pri hľadaní Vám samozrejme beží čas. Ak čas vyprší, pribudne jeden rad obrázkov na ploche. Rad s obrázkami sa nikdy nesmie dostať až na úplný vrchol. Tým by hra pre vás skončila. Takže hľadajte pary obrázkami čo najrýchlejšie.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
71%
Hra - Here and There
Video sa načíta

Ako rýchlo dokážete nájsť rozdiely medzi obrázky? V tejto hre nájdete veľa veľmi milých a farebných obrázkov, ktoré vás iste poteší, a navyše môžete ukázať svoju schopnosť nájsť nezrovnalosti. Na hľadanie štyroch chýb máte veľmi obmedzený čas, preto sa dlho nekochejte roztomilými obrázky a dajte sa do práce. Akonáhle jeden budíček nájde druhého, je váš čas u konca.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

64%
Hra - Sue a píšťala lásky
Video sa načíta

Obľúbená Sue je opäť hlavnou hrdinkou tejto hry. Jej píšťalky lásky sú suprové hry. Päť krásnych slečien netrpezlivo čaká, až sa stretnú so svojimi princovi. Spojte rúry tak, aby sa dostala slečna k svojmu vyvolenému. Rúrky musia na seba nadväzovať, nikde nesmie byť porušené, inak by sa dvojica nikdy nestretla a nemohla sa lepšie spoznať.

 
71%
Hra - Sue Jigsaw Puzzle
Video sa načíta

Ďalší z radu skladanie puzzlov je tu práve pre vás! Na začiatku hry si vyberte, či budete stavať menšie alebo väčšie puzzle. Ak by vám to počas hry nevyhovovalo, môžete si zmeniť jedným tlačidlom z dvoch - jedná sa o to vľavo. Máte časový limit na zostavenie obrázku, ktorý vidíte vpravo dole. Nad obrázok máte zobrazený dielik, ktorý práve umiestňujete.

 
70%
Hra - Sue Cake Line
Video sa načíta

Nelli je dievčatko, čo má veľmi rada sladké. Zmrzliny, tyčinky, nanuky, no proste všetko. Pomoc jej prejsť bludiskom a nazbierať toho čo najviac. Klikom na políčko obrátiš smer cesty. Prepoj je čo najlepšie tak, aby Nelli nazbierala čo najväčší počet sladkostí a nenarazila na koniec cesty.

 
84%
Hra - Tower blaster
Video sa načíta

Výborná logická hračka, aj keď by sme to podľa názvu určite nepovedali. Vašou úlohou je postaviť vežu skôr ako nepriateľskí vikingovia, a to tak, že ľahšie kocky budú stáť na tých ťažších. Tak sa dostanete k víťazstvu.

 
77%
Hra - Coolsonian escape
Video sa načíta

Scooby Doo je ako na filmovej scéne, tak na poli hier iste legenda. Pomôžete mu i tentoraz vyriešiť úspešne všetky záhady a prejsť celou hrou? Vopred vás varujem, že o strach nebude núdza, aj o zapeklité hádanky.

 
86%
Hra - Bam Boom
Video sa načíta

Výborná logická hračka, v ktorej sa vám naozaj občas bude fajčiť z hlavy. Musíte dostať rôzne farebné kolieska do ich chlívečků tak, aby ste pritom urobili čo najmenej ťahov. Hra pre majstrov v premýšľaní.

 
79%
Hra - Timebot
Video sa načíta

Výborná logická online hra. V bludisku ovládate robota, s ktorým sa musíte dostať cez prekážky až k východu. Počas riešenia logických pascí využívate "druhého" robota, čo je vlastne sekvencia predchádzajúcich vašich krokov.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)