Tanečné

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

86%
Hra - World tour dancing
Video sa načíta

Myslíte si, že by ste sa mohli stáť členom skupiny Michaela Jacksona? Overte si to a opakujte kombinácie ako kráľ popou. Vaše tanečné kroky sa budú odrážať od správnych kombinácií šípok. Príjemnú zábavu.

 
75%
Hra - Street Dance Fashion Style
Video sa načíta

V hre Street Dance Fashion Style budete mať za úlohu obliecť dve kamarátky do Street dancového oblečenia. To znamená kraťasy alebo tepláky, voľné tričká alebo topy so svetrom a módne doplnky ako telefón či batoh.

 
78%
Hra - Princess Bff Floss Dance
Video sa načíta

Princess Bff Floss Dance je skvelá hra, kde budeš pomáhať najlepším kamarátkam s učením floss tanca. Tento tanec môžeš poznať napríklad aj z hry Fortnite. A ak ho ešte sama nezvládaš, tak sa ho pri tejto hry môžeš pekne naučiť.

 
76%
Hra - Fashion Street Dance
Video sa načíta

Fashion Street Dance je skvelá módna hra, v ktorej bude tvojou úlohou pripraviť dve princezné na tanečný súboj. To znamená voľnejšie, ale napriek tomu slušné oblečenie a zober do úvahy, že sa dievčatá budú musieť aj hýbať. Podarí sa ti niečo vymyslieť?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Super Friday Night Funki

Získajte čo najväčšie možné skóre v tejto podarenej hre, ktorá vám zaistí dostatok zábavy po dlhé hodiny.