Pravek

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Jurassic Baby Care
Video sa načíta

V dávnej dobe, žili na Zemi miesto ľudí dinosaury. Lenže raz vymreli a teraz už neexistujú. Preto sa vy musíte snažiť, aby nezomreli a starať o mláďatká dinosaurov. Kŕmiť ich, očkovať, česať je. A to všetko pomocou rôznych pohybov myši. Pohyby sú vždy nakreslené u jednotlivých dinosaurov. Ale nesmiete zaháľať. Mláďátek je veľa a všetci potrebujú tú správnu starostlivosť.

 
72%
Hra - Flint
Video sa načíta

Hra Flint je štandardné RPG chodička, ktorá sa tentoraz odohráva v praveké dobe. Vašou úlohou bude sprevádzať pračloveka na jeho dlhej ceste k jaskyni. Po ceste sa budete snažiť zbierať jahody a tiež budete nútení prekonať zviera, ktoré sa vás bude snažiť zabiť. Ako obvykle máte k dispozícii niekoľko životov.

 
89%
Hra - Stone Age Sam 2: The Ice Age
Video sa načíta

Vyskúšaj si hru Stone Age Sam 2: The Ice Age . Ako už názov napovedá, pozrieš sa do doby, kedy na Zemi bola naozaj veľká zima. Tvojou úlohou bude vžiť sa do úlohy Sama, s ktorým klikaj na predmety. Vyrieš úlohy v správnom poradí, aby bol Sam úspešný. Klikaj na všetko, čo si myslíš, že by mohlo byť užitočné. Ale dávaj si tiež pozor!

 
73%
Hra - Adam And Eve
Video sa načíta

Máme tú adventúru, ktorá vás určite poteší. Ste v praveku, hráte za Adama, ktorý je zamilovaný do Evy, ale musí sa k nej dostať až do raja, ktorý je bohužiaľ ďaleko. Vydajte sa na cestu plnú dobrodružstiev, nástrah a úloh, ktoré musíte vyriešiť, aby ste sa dostali za tou vašou milovanou.

 
81%
Hra - Age of War
Video sa načíta

V hre Age of War ťa čakajú vojny v priebehu celého vývoja ľudstva. Začínaš v praveku s primitívnymi zbraňami, ale postupne sa za skúsenosti dostávaš vpred, až sa dostaneš do budúcnosti. Povolávej vojakov, stav obrannej veže na základňu a snaž sa zničiť súperovu základňu. Nezostávaj ale pozadu a čo najskôr sa snaž zlepšiť svoju civilizáciu!

 
83%
Hra - StoneAge Sam 2
Video sa načíta

Praveký človek menom Sam chce nájsť čo najlepší domov pre seba a svoju rodinu. To však nie je jednoduché, čaká na teba veľa prekážok, a to živých aj neživých. Snaž sa a vždy nájdi to správne riešenie.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
72%
Hra - Stone Age Rush
Video sa načíta

Kto sa chce prehnať v pravekom roveri, nemala by mu ujsť hra Stone Age Rush. Na náročnej trati musíte vozítko navigovať tak, aby ste nestratili rovnováhu a tiež prekonali všetky prekážky. Tieto sú v podobe kameňov a tiež dinosaurích vajíčok, ktoré Vás môžu rozhodiť.

 
73%
Hra - Adam and Eve 2
Video sa načíta

Druhý diel skvelej logickej adventúry Adam and Eve, teda Adam a Eva. Skús pomôcť Adamovi na veľkej dobrodružnej výprave. Najskôr sa však musíš dostať z klietky. Podarí sa ti zdolať všetky prekážky a nástrahy?

 
78%
Hra - Age of War 2
Video sa načíta

Pokračovanie skvelé a obľúbené hry Age of War. Hra má pritom ešte lepšie spracovanie, ako tá pôvodná. Stretneš sa s lepšou grafikou, ovládaním a tiež napríklad s novými vylepšeniami, ktorá sa v prvom diele nevyskytujú. Hra je síce v angličtine, a tak môžeš mať zo začiatku s ovládaním trochu problém, ale časom sa to naučíš.

 
71%
Hra - Lucas Vs Crocodile
Video sa načíta

Hladné krokodíly potrebujú nakŕmiť. Presne to sa stane Tvojou úlohou. Hoď im kus mäsa priamo do papule a ony sa potom odplazia do vody. K dispozícii máš mieridlo, ktoré celý proces značne zjednoduší.

 
76%
Hra - Fred on Trouble
Video sa načíta

Cieľ hry, kde hrá hlavnú rolu Fred zo seriálu Flinstonovci. Pomôžte mu vyhnúť sa všetkým padajúcim kameňom a tiež preskočiť tornáda, ktoré vyčíňajú pri zemi. Počas toho sa pokúste nazbierať čo najviac mincí.

 
82%
Hra - Adam and Eve 3
Video sa načíta

Pomôžte úbohému Adamovi prvému mužovi na svete opäť nájsť jeho ženu. Nebude to nič jednoduché, ale určite si poradíte. Chce to len prekonať niekoľko prekážok a hádaniek a na konci cesty nájdete svoju vyvolenú.

 
79%
Hra - Stone Punk
Video sa načíta

Ako ďaleko dokážete vymrštiť praveké vozidlo? Prvým krokom je dobre ho vystreliť z katapultu a potom musíte čo najďalej doletieť alebo dôjsť. Pokúste sa ho čo najviac vylepšiť, pretože inak sa ďaleko nedostanete.