Draci

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
87%
Hra - Dragon Ride
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Opäť ďalšia skvelá vyrovnávacia hra na skóre! Tentoraz budete ovládať draka, s ktorým sa snažíte pozbierať všetky mince, na ktoré po ceste narazíte. Snažte sa vyhnúť všetkým prekážkam.

 
80%
Hra - Drake And The Wizards
Video sa načíta

Ak máte radi skákacie hry, potom si rozhodne nenechajte ujsť hru Drake and the Wizards. V hre sa pohybujete s malým drakom, skáčete, lietate, plávate, padáte a chrlíte oheň. Po ceste tiež zbierate rôzne bonusy - napríklad zbieraním mincí získate nárok na extra život (potom, čo ich nazbierate sto), okrídlená modrá gulička vám zlepší letovej zručnosti.

 
52%
Hra - Wind Rider : Grand Prix
Video sa načíta

Čo tahkle rokov medzi nadprirodzeným a antickými príšerami? Vyskúšajte si let v oblakoch na lietajúcom stroji. Dávajte si len dobrý pozor, na všetky nečakané príšera, ktoré sa Vám snažia v lete zabrániť. Nemsíte do nich naraziť. Počas letu ale zbierajte diamanty, ktoré budete stretávať po ceste. Snažte sa závod dokončiť v čo najkratšom čase.

 
77%
Hra - A Dralien Day
Video sa načíta

Skvelá online hra! Dralien je malý nešťastný drak, ktorý cestuje nepriateľskou planétou plnú nebezpečenstva a neľútostných votrelcov. Hľadá totiž svoju matku, ktorú uniesli diabolskí lovci. Pomôž mu poraziť alebo prekabátiť mimozemšťanmi a zachrániť ju!

 
70%
Hra - Vic De Vitaminevreter
Video sa načíta

Drak sa vydáva na vitamínové dobrodružstvo. Cestou musíte zbierať dostatok vecí, z ktorých sa získavajú vitamíny. Pozor na nebezpečné situácie, máte len tri životy. Po kliknutí na tlačidlo Štart vám dá hra na výber úroveň obtiažnosti. Konkrétne môžete voliť z troch - Makkelijk (ľahká), Gewoon (stredná), Moeilijk (obtiažna).

 
74%
Hra - Tiny Dragon Dress Up
Video sa načíta

Obliekačky sú veľmi populárne a obľúbené. Všetci ich poznajú a samozrejme očakávajú krásnu modelku, ktorá bude predvádzať super moderné oblečenie. Tu je ale menší zmena, ktorá je veli príjemná. Miesto pôvabné slečny je tu roztomilý dráčik, ktorého môžete upraviť podľa svojej fantázie. Vyberte mu farbu tela, oči, chvost a pozadia. Túto hru si obľúbia všetci, ktorí majú radi roztomilé dráčikmi .

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

53%
Hra - Drago Adventure
Video sa načíta

Roztomilý malý dráčik sa vydáva na poriadne veľké dobrodružstvo. Pohybuj s ním po hracej ploche za pomoci smerových šípok, kláves A používaj na skákanie a S slúži k sile živlov. Začiatok hry bude v znamení uvedenia do deja, takže nasleduj pokynov a určite sa rýchlo naučíš základné prvky hry Drago Adventure.

 
65%
Hra - Vulpin adventure
Video sa načíta

Vulpine Adventure je adventúra, v ktorej hráte za malého dráčika. Preskúmajte záhadný ostrov plný nástrah a nepriateľov. Zbierajte kryštály, ktoré môžete nájsť v na zemi alebo napríklad v hubách, keď je preskúmate. Dráčikovi môžete vylepšovať jeho schopnosti ako napríklad, silu, obranu, rýchlosť a jeho zdravie. Tak smelo do toho a preskúmajte tento tajuplný ostrov.

 
65%
Hra - How to Raise a Dragon
Video sa načíta

Máš rada draky? Tu si za jedného zahráš. Najskôr sa ako malý dráčik učíš, ako sa pohybovať a jesť, ako veľký drak sa snažíš získať dostatok energie na chrlenie ohňa a nakoniec nehráš za draka, ale za hrdinu, pretože drak spustošil mesto a ty ho ideš zabiť.

 
85%
Hra - Dragon Maker
Video sa načíta

Máš rada draky? Pretože tu si môžeš vytvoriť vlastného podľa svojich predstáv! Vyber mu nielen farbu, ale aj tvar hlavy, krídel, predných aj zadných nôh a ďalších rôznych častí tela. Nakoniec si môžeš obrázok uložiť do počítača.

 
81%
Hra - Outcast Attack
Video sa načíta

Zahrajte si túto Postrehové hru, v ktorej budete hrať za draka. Vaša úloha je jasný, snažte sa vyhnúť všetkým prekážkam, zbierajte mince a zachraňujte malé dráčikmi. Dávajte pozor, draci nie sú nezraniteľní. Podarí sa vám doletieť čo najďalej?

 
75%
Hra - Egg 2 Mom
Video sa načíta

Zaujímavá hra Egg 2 Mom je určená pre hráčov, ktorí si radi preverujú svoje schopnosti myslenia. Cieľom je dostať vajcia k drakovi tak, aby po ceste pozbieralo ešte čo najviac hviezdičiek. Docielite tohto tak, že budete posúvať a odoberať predmety, ktoré sa vajcami stavajú do cesty. Ak sa však rozhodnete zle, musíte kolo opakovať.

 
77%
Hra - Run Hopy Run
Video sa načíta

Zlé monštrum ukradlo deťom všetko ovocie. V roli malého dráčika sa rozhodnete ovocie získať späť. Kým sa však k monštru dostanete, bude musieť prekonať náročnú cestu plnú protivníkov a záľudných prekážok. K zničeniu nepriateľov môžete využiť svoj ohnivý dych.