Precvičovanie Mozgu

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
88%
Hra - Sudoku - populární hra Sudoku online
Video sa načíta

Zmyslom hry Sudoku je vyplniť mriežku číslicami tak, aby každá rad, stĺpec a boxy 3x3 obsahovali všetky čísla od 1 do 9. V tejto verzii Sudoku je čas vaším súperom, preto premýšľajte veľmi rýchlo ...

 
72%
Hra - Sudoku 2
Video sa načíta

V hre Sudoku existuje iba niekoľko základných pravidiel. Musíte vyplniť tabuľku 9x9 tak, aby každý riadok, každý stĺpec a každá tabuľka 3x3 obsahoval všetky čísla od jednotky do deviatky iba jedenkrát. Hra Sudoku preverí vaše schopnosti premýšľať a je vhodná, ak si chcete precvičiť mozgové bunky.

 
71%
Hra - Sudoku Toon
Video sa načíta

Vaším cieľom v hre Sudoku Toon bude vyplniť puzzle skladajúce sa zo štvorčekov 9x9 tak, aby každý riadok, stĺpec a štvorček 3x3 obsahoval čísla od jednotky do deviatky. Dokážete si s touto logickou hrou poradiť alebo si nebudete vedieť rady? Môžete si vybrať, či budete hrať s časovým limitom alebo bez neho.

 
80%
Hra - 2048
Video sa načíta

V hre 2048 si preveríte matematické schopnosti. Cieľom je sčítať čísla, až pokým sa neobjaví na obrazovke číslica 2048.

 
83%
Hra - Chalky
Video sa načíta

Zahrajte si túto podarenú hru na pamäť. Vašou úlohou bude zapamätať si obrázok a dopraviť trojuholník až do terča. Má to však háčik, pretože sa musíte vyhnúť prekážkam a navyše vyzbierať všetky hviezdy. Máte na to dostať sa až na koniec hry?

 
71%
Hra - 2048 2 Player
Video sa načíta

V hre 2048 2 Player musíte čo najrýchlejšie pomocou sčítania čísel nahrať na jednom zo štvorčekov skóre 2048. Dokážete to skôr ako kamarátka?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

79%
Hra - Monster Blaster 2048
Video sa načíta

V tejto logickej hre budete mať za úlohu spájať rovnaké príšerky a tým ich odstrániť z hracej plochy. Príšerky je potreba vždy vhodne premiestniť tak, aby v riadku alebo stĺpci boli vedľa seba aspoň tri rovnaké. Čím viac sa vám ich podarí spojiť, tým viac bodov získate na postup do ďalšieho kola.

 
80%
Hra - Sunset Sudoku
Video sa načíta

Sunset Sudoku je klasická verzia sudoku, pri ktorej sa môžete započuť do relaxačnej hudby. V hre sú dostupné 3 úrovne: ľahká, stredná a ťažká. Ak by ste si náhodou nevedeli rady, môžete vždy hru požiadať o radu.

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 200
Video sa načíta

Je tu 200. diel logickej adventúry Monkey Go Happy. Tentoraz sa vyberieš do lesa, kde budeš riešiť logické hádanky, budeš musieť nájsť kľúč, urezať strom, upliesť sveter a zbierať šišky. A ako vždy budeš hľadať 10 opičiek.

 
80%
Hra - Guess Who Multiplayer
Video sa načíta

Guess Who Multiplayer je skvelá verzia hry Hádaj kto. Hra je celá v angličtine a tak okrem logiky budeš musieť zapojiť aj znalosť anglického jazyka. Tvojou úlohou v hre je uhádnuť postavu, ktorú vybral tvoj oponent skôr, ako on uhádne tú tvoju.

 
84%
Hra - School Fun
Video sa načíta

Pretože je HPD miestom aj pre tých najmenších, dáme si dnes hru, ktorá ti pomôže sa precvičiť v postrehu a abecede. Vpravo budeš mať zadané, aké písmená máš vyťahovať z korby nákladného auta a zároveň počet, koľko ich mas vytiahnuť.

 
90%
Hra - Find In Mind
Video sa načíta

Ak si chceš aj cez víkend precvičiť mozog, aby ti nezakrpatel, tak hru Find In Mind môžeme len a len odporučiť. V tejto hre nájdeš mnoho minihier - napríklad budeš hľadať postupky, spájať alebo kombinovať čísla alebo hľadať tvary, ktoré k ostatným nepatria.

 
85%
Hra - Eg True False
Video sa načíta

Dneska na teba na HPD čakajú logické hry. Začneme v hre Eg True False, kde bude tvojou úlohou spoznať, či je daná matematická rovnica správne alebo nesprávne. Koľko rovníc sa ti podarí vyriešiť?