Na čas

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
95%
Hra - Word Search Animals
Video sa načíta

Potrápte si pamäť touto osemsmerovkou a nájdite všetky zvieratká v osemsmerovke. Dokážete prejsť všetky úrovne?

 
80%
Hra - Sweet Candy World

V teho roztomilé hre budeš spájať sladkosti rovnakého tvaru do jednej dlhej rady a tým získavať body. Máš na to však obmedzený čas, počas ktorého musíš nazbierať potrebné body na získanie ďalšieho levelu. Pri postúpení na ďalší level sa zostávajúci čas doplnia do maxima a ty musíš opäť zbierať body. Za každý postup na novú úroveň sa ti zvyšuje tvoje skóre, ktoré si potom môžeš porovnať s kamarátkou alebo kamarátom.

 
80%
Hra - Yummy Popsicle Memory

Yummy Popsicle Memory je jednoduché pexeso, v ktorom máš za úlohu nájsť všetky páry rovnakých obrázkov, v tejto hre konkrétne lahodných nanukov a to všetko pred vypršaním časového limitu. Za každý správne nájdený pár získavaš bonusový čas, ktorý sa ti postupom levelov bude hodiť viac a viac.

 
85%
Hra - Tasty Jewel

Táto roztomilá spoj 3 hra sa sladkosmi a inými cukrátka v hlavnej úlohe vás dokáže zabaviť na dlhé minúty. Vašou úlohou je čistiť herné pole, dosiahnuť určitého skóre či proste len dostať určité predmety z hernej plochy. Úloh je veľmi veľa a nudiť sa rozhodne nebudete, tak hor sa do sveta sladkostí.

 
90%
Hra - Road to Royalty: Battle of Dolls

Oblíkací hier je na našom webe veľa. Avšak toto nie je obyčajná obliekačka. V tejto oblíkací hre bude vašou hlavnou úlohou na čas vybrať vhodný outfit pre určitú aktivitu a to skôr ako vaša súperka, ktorá musí urobiť to isté. Všetko je stanovené časovým limitom. Za výhry získavate časti receptov, vďaka ktorým si môžete odomykať nové vzhľady vašej postavy. Mimo obliekania je tu aj mnoho ďalších herných módov, napríklad skladanie puzzle či ničenia blokov odrážaním loptičky od plošiny.

 
85%
Hra - Burger Shop

Predstavte si, že ste kuchár v reštaurácii připracující vynikajúce hamburgery pre svojich zákazníkov. Každého zákazníka musíte obslúžiť v čo najkratšom časovom limite, inak sa rozzúri a odíde. Za správne obslúženie zákazníkov získavate peniaze, vďaka ktorým si môžete dovoliť vylepšiť svoju reštaurácii alebo si odomykať nové prísady do svojich hamburgerov.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Angry Owls

Ničenie blokov sa zdá byť ako jednoduchá záležitosť. Avšak v tejto hre to nebude také ľahké. Musíš ničiť bloky rovnakej farby, ktoré sú minimálne dva vedľa seba. Postupom času pribúdajú na herné pole nové a nové a tým vzniká priestor pre tvoje bleskové reakcie. Dokážeš odolávať náporu blokov vyzerajúcich ako sova a dosiahnuť pokiaľ možno čo najvyššieho skóre?

 
80%
Hra - Delicious Food Connection

Spojte všetky rovnaké obrázky rôznych pochúťok a to pred vypršaním časového limitu. Obrázky môžete spájať iba vo chvíli, keď je k nim priama cesta. Inokedy spojenie nie je možné. Dokážete vyčistiť hracie pole od všetkých obrázkov?

 
80%
Hra - Dogs Connect Deluxe

Spájajte v tejto hre rovnaké obrázky dvoch psíkov. Musíte všetko dokončiť pred vypršaním časového limitu. Spojiť ich môžete len vtedy, ak majú k sebe iba priamu cestu. Dokážete ich všetky nájsť pred vypršaním časového limitu?

 
85%
Hra - Findergarten Nature

Hľadaj časti obrázka, ktoré máš naznačené v pravej časti hernej obrazovky. Na hľadanie máš však obmedzené množstvo času, preto je dôležité pozorne sa pozerať. Za každé správne Nájdené časti získavaš peniažky a body slávy. Dokážeš nájsť všetky časti obrázka skôr, než tí vyprší všetok čas?

 
90%
Hra - Alarmy & Monster Family

Roztomilá potvorka spí a spí. Nemožno ju prebudiť. Odvážny budík sa rozhodol, že sa tejto úlohy zmocní. K tomu ale potrebuje tvoju pomoc. Dostaň budík až k příšerce. K tomu budeš musieť prekonať mnoho zradných prekážok a puzzle kvízov, ktoré potrápia tvoje mozgové závity. Všetko je navyše obmedzené časovým limitom. Na dlhé premýšľanie teda nie je vôbec čas.

 
84%
Hra - Corsair Hidden Things

Zahrajte si na hľadača predmetov v tejto postrehovej hre, v ktorej musíte musíte nájsť všetky skryté predmety, ktoré sa pred vami snaží schovať. Všetko musíte nájsť pred vypršaním časového limitu, ktorý je veľmi neúprosný. Dokážete nájsť všetko a všetkých?

 
80%
Hra - Snoring Elephatn Puzzle

Veľký sivý slon neustále len spí. Dokážeš ho za pomoci ostatných zvieratiek prebudiť? V každom leveli musíš pred vypršaním časového limitu vymyslieť, ako slona prebudiť. K tomu ti môže byť nápomocná sova, zebry, tučniaky, žirafy a mnoho ďalších zvieratiek. Hru ovládaš myšou.