Jednoduchá grafika

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Blosics
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Máme tu skvelú hru, v ktorej budete zostreľovať zelené bloky. Dávajte si pozor, aby ste nesestřelili červené! Čím dlhšie budete držať guľôčku v zelenom kruhu, tým bude väčšia a bude vás stáť viac bodov.

 
72%
Hra - Monster Mover
Video sa načíta

Pomôžte malým monštrám dostať sa domov. Klikajte na plošinky, ktoré v ten okamih zmizne. Hodná monštrá môžu mať rôzne tvary, farby a veľkosti. Dostaňte ich do točícího sa teleportačného vieru a tým je odtransportujete domov. Ak sa netrafíte, monštrá sa rozpadnú na malé kúsočky a to určite nechcete.

 
83%
Hra - Island Survival
Video sa načíta

Dokážeš prežiť v hre Island Survival? V prvej misii dostaneš za úlohu prežiť na ľadovom ostrovčeku, ktorý hrozí každú chvíľu roztáním. Zbieraj snehové vločky a ostrovček sa začne zväčšovať. Musíš prežiť pol minúty a môžeš sa vydať do druhej úrovne. V druhej úrovni sa pod tebou bude prepadať podlaha, opäť musíš vydržať pol minúty.

 
65%
Hra - Space is Key
Video sa načíta

Máte poriadne rýchle reflexy? Môžete si to vyskúšať v hre Space is Key. Dostanete na starosť štvorček a vašou jedinou úlohou bude sledovať hru av prípade prekážky na trase musíte odhadnúť vzdialenosť a stlačiť medzerník, čím preskočíte. Nesmiete sa dotknúť prekážky ani častí. Hra vám bude počítať straty.

 
78%
Hra - I Have 1 Day
Video sa načíta

Prebudili ste sa a hrozivo vás bolí hlava. Ocitli ste sa vo väznici a ani nemáte najmenšie tušenie z akého dôvodu. Strážny vám oznámi, že sa chystá kráľovská korunovácia a nemôže vás prepustiť skôr, než za celý deň. Za tri hodiny vás pôjde skontrolovať a ak bude všetko v poriadku, možno vás prepustí o niečo skôr.

 
Hra - Omega Box
Video sa načíta

Zúčastňujete sa podivného vedeckého experimentu, počas ktorého ste boli zavretí do boxu. Používajte smerové šípky k pohybu okolo boxu. Zbierajte plazmu, aby ste udržali svoj Jet Pack funkčné. Používajte obdržané medaila k pořizování vylepšenia. Prežite tak dlho, ako to len bude možné a vyhýbajte sa zbraniam.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

76%
Hra - Texting and Driving Game
Video sa načíta

Dokážete si predstaviť, že riadite auto a počas jazdy dokonca píšete textovú správu na mobile? V hre Texting and Driving Game si to môžete vyskúšať. Používajte smerové šípky pre pohyb auta, vyhýbajte sa kontaktu s inými autami a ďalšími prekážkami, ktoré vás na ceste stretnú. Stlačte šípku hore a získate body.

 
70%
Hra - Ghost Flight
Video sa načíta

Táto flash hra môže niekomu prísť trochu ponurá či morbídne, ale neverte všetkému, čo sa môže zdať na prvý pohľad. V hre budete ovládať malého ducha, ktorý zrejme letí do svojho hrobu. Jeho let ovplyvňujete iba stlačením, podržaním či pustením medzerníka. Počas letu sa musíte udržať vo vyznačenej trati a vyhýbať sa nástrahám. Časom začne duch zrýchľovať a cesta sa bude zužovať. Doletíte s duchom až na koniec cesty?

 
73%
Hra - The Jumpers
Video sa načíta

Malí skákajúci panáčikovia sú hlavnými postavami v tejto jednoduchej, ale za to veľmi zábavnej hre. Postupne sa Vám budú do hry dotávat rôzne počty panáčikov. Vy neovládate ich chôdzu, ale môžete iba ovplyvniť, kedy skočí, a to tým, že na ne kliknete. Všetky panáčikov musíte dostať do domčeka. Snažte sa dostať panáčikov do domčeka na čo najmenší počet skokov.

 
70%
Hra - Where Am I
Video sa načíta

Hra Where Am I je výborná na precvičenie pamäti a logického uvažovania. Dostaneš na starosť malú bielu bodku a tvojou úlohou bude dostať sa s ňou na koniec bludiska. Na obrazovke nič neuvidíš do chvíle, kedy vrazíš do nejakej steny. Potom sa ti celá stena zobrazí a ty musíš nájsť cestičku z bludiska. Že to znie jednoducho? Potom neváhaj a hru si vyskúšaj na vlastnej koži.

 
88%
Hra - Man in Gap
Video sa načíta

Hra o život! Zmyslom tejto minihry je udržať človiečika nažive medzi nepřítelskými a rýchlo sa pohybujúcimi múrmi. Vždy je ale možné nájsť medzierku, v ktorej sa človiečik dokáže ukryť a prežiť útok. Koľko bodov dokážeš nazbierať?

 
52%
Hra - Crossroads:2D
Video sa načíta

Staň sa hrdinom dávnych legiend v hre Crossroads: 2D. Dostaneš na starosť malú postavičku, s ktorou sa vydáš na dobrodružnú výpravu. Pohybuješ sa po mape za pomoci smerových šípok, medzerníkom vykonávaš akcie a klávesa Z slúži na vyvolanie inventáru. Zorientuješ sa na hernej obrazovke a dokážeš hrdinu k víťazstvu?

 
50%
Hra - Coinbox Hero
Video sa načíta

Pozrime sa do európskych krajín a zbieraj mince. Dostanete na starosť malého panáčika a vašou úlohou bude skákať a mlátiť do malých štvorčekov, z ktorých budú vyskakovať kovové mince. V stánkoch si za získané peniaze môžete nakupovať vylepšenia svojich schopností a zbrane. Hra vám bude počítať uplynulý čas.