Mozkohryz

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
74%
Hra - Binga
Video sa načíta

Hra Binga preveria vaše logické uvažovanie. Dostanete pred seba vždy nejakú úlohu, ktorý má riešenie a vy na neho musíte prísť. Prvé kolo je ešte len zahrievacie a nemalo by vám robiť problémy. Ďalšie kolá už však tak jednoduchá nebudú, a preto naštartujte mozog a premýšľajte nad zadanými logickými hádankami.

 
88%
Hra - Achievement Unlocked 3
Video sa načíta

Veľmi originálne spracovaná hra Vás rozhodne nebude nudiť. V tomto virtuálnom svete sa stanete malým modrým slonom, ktorý musí plniť najrôznejšie úlohy zadané zvieratami, ktorá na svojom putovaní stretne. Zvládnete dôjsť až na koniec tohto sveta s najrozličnejšími dobrodružstvami? Hru ovládate šípkami. Veľa šťastia!

 
85%
Hra - Binga 3
Video sa načíta

Ak radi aj počas hry premýšľate, rozhodne si vyskúšajte Binga 3. Nikdy totiž nebudete hrať rovnakú hru. V každom kole na Vás čaká iná logická skladačka, ktorú musíte rozlúštiť, aby ste sa dostali do ďalšieho kola. Nič sa nebojte. Zo začiatku bude náročnosť nižšia, ale akonáhle budete pokračovať ďalej, stúpne. Niekedy budete musieť premiestňovať predmety, inokedy zase lúštiť tajné kódy. Zábavy si užijete rozhodne plno.

 
80%
Hra - Yamada Box Legend
Video sa načíta

Yamada Box Legend je unikátna hra hra medzi adventúrami. Budete riešiť zložité problémy, ktoré však potrebujú vyriešenie na niekoľkých úrovniach. Preto musíte napríklad skočiť do inej nižšej dimenzie, pre vyriešenie problému na vyššiu. Medzi dimenziami budete cestovať prakticky stále. Napovieme, že spojenie medzi dimenziami poskytujú kocky.

 
82%
Hra - Poyas Odyssey
Video sa načíta

Zaujímavá logická hra, ktorá sa odohráva v prastarej aztéckej pyramíde sa volá Poyas Odyssey. Cieľom je splniť hádanky pomocou tajomné kocky, ktorá svojou gravitáciou ovplyvňuje malé gule. Jedine tak sa Vám podarí otvoriť dvere do ďalších miestností v pyramíde. Dokážete prejsť všetky miestnosti v pyramíde?

 
80%
Hra - ClickPlayTime 2
Video sa načíta

V hre ClickPlayTime 2 si užijú najviac zábavy hráči, ktorí preferujú logické hry. Cieľom hry je splnenie všetkých mini hier z ktorých je zložená. Každá z mini hier má iný princíp, takže sa v každom kole musíte zamyslieť, ako daný problém vyriešiť. Dokážete si poradiť so všetkými kolami a dohráte hru do konca?

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

78%
Hra - ClickPlayTime
Video sa načíta

Zahrajte si skvelú hru a precvičte si tak logické myslenie a pamäť. Hra obsahuje niekoľko menších mini hier, ktoré budete musieť vyriešiť, aby ste sa dostali ďalej. Hry obsahujú logické hádanky, čísla alebo pamätné úlohy.

 
72%
Hra - Kikka
Video sa načíta

V hre Kikka si poraďte ako chcete. Cieľom je iba zložiť kvet chryzantémy. Dokážete to?

 
71%
Hra - Project Alnilam
Video sa načíta

Tvojou úlohou v tejto logickej hre je dostať guľôčku do cieľa. Pomáhať ti v tom budú rôzne herné prvky rozmiestnené na ploche. Počet ťahov máš ale obmedzený, takže musíš dobre rozplánovať, ako to urobíš.

 
83%
Hra - Nightflies
Video sa načíta

Cieľom tejto logickej hry je oslobodiť všetky svetelné gule a za pomoci svetlušiek ich dopraviť na správne miesto. Aby ste sa k svetelným guľám dostali, musíte vhodne využiť lienky, ktoré dokážu odstrániť prekážky. Podarí sa vám úspešne zdolať všetky levely?

 
83%
Hra - Nightflies 2
Video sa načíta

Cieľom tejto logickej hry je za pomoci svetlušiek dostať lampy na správne miesto a tým ich rozsvietiť. Lampy sa však zväčša budú nachádzať ukryté na miestach, kde sa svetlušky nedostanú. Preto musíte využívať lienky, ktoré vám pomôžu prekážky odstrániť. Počet lienok je pritom v každom kole obmedzený.

 
84%
Hra - This is the Only Level
Video sa načíta

Táto hra sa na prvý pohľad môže zdať, ako ľahkým orieškom, ale nenechajte sa zmiasť. Nie je level, ako level, overte si to!

 
80%
Hra - ClickPlayTime 6
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny hru, v ktorej plníte rôzne mini hry. V každej hre musíte splniť logický úlohu a získať tlačidlo play.