sladkosti

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Sweet Candy World

V teho roztomilé hre budeš spájať sladkosti rovnakého tvaru do jednej dlhej rady a tým získavať body. Máš na to však obmedzený čas, počas ktorého musíš nazbierať potrebné body na získanie ďalšieho levelu. Pri postúpení na ďalší level sa zostávajúci čas doplnia do maxima a ty musíš opäť zbierať body. Za každý postup na novú úroveň sa ti zvyšuje tvoje skóre, ktoré si potom môžeš porovnať s kamarátkou alebo kamarátom.

 
85%
Hra - Candy Smash

Táto hra je ďalší variácií z veľmi populárnej spoj 3 série. Tentoraz však tvary nie sú rozmiestnené rovnomerne v mriežke, ale padajú voľne dolu. Tvojou úlohou bude v danom leveli zozbierať určitý počet tvarov. Na každé kolo máš však obmedzený počet ťahov. Musíš preto dobre rozmýšľať, ktoré tvary pozbierať a ktoré nie.

 
85%
Hra - Tasty Jewel

Táto roztomilá spoj 3 hra sa sladkosmi a inými cukrátka v hlavnej úlohe vás dokáže zabaviť na dlhé minúty. Vašou úlohou je čistiť herné pole, dosiahnuť určitého skóre či proste len dostať určité predmety z hernej plochy. Úloh je veľmi veľa a nudiť sa rozhodne nebudete, tak hor sa do sveta sladkostí.

 
80%
Hra - Candy Floss Maker

Máte radi poriadne sladkú a výborne vyzerajúce cukrovú vatu? Tak v dnešnej hre si môžete jednu takú sami urobiť. Výber kornútku, príchute a aj samotného tvaru, všetko je na vás. Na výber máte z veľkého množstva a potom sa už dáte do výroby samotnej cukrovej vaty. Na záver ju môžete ozdobiť veselými ozdobami a potom ju zjesť.

 
95%
Hra - Skydom

V tejto veľmi podarenej postrehovej Bejeweled hre bude tvojou úlohou plniť jednotlivé misie, ktoré na teba na hernom poli čakajú. Budeš musieť ničiť sklenené bloky, spájať rovnakej farby, čistiť herné pole a alebo proti reálnym hráčom z celého sveta súperiť, kto na časový limit alebo počet kôl získa viac bodov. Možností je naozaj veľa a o zábavu je postarané, tak vzrůhu do sveta sladkostí.

 
80%
Hra - Delicious Food Connection

Spojte všetky rovnaké obrázky rôznych pochúťok a to pred vypršaním časového limitu. Obrázky môžete spájať iba vo chvíli, keď je k nim priama cesta. Inokedy spojenie nie je možné. Dokážete vyčistiť hracie pole od všetkých obrázkov?

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

87%
Hra - Kitty's Bakery

Pomôž mačičke s prípravou všetkých lahodných pochúťok, ktoré pre svojich zákazníkov pečie vo svojom roztomilom cukrárstve. Najskôr spoločne upečte a ozdobte ten najkrajší tortu, následne upečte muffiny, šišky a mnoho ďalšieho. Všetko si môžete spoločne vystaviť do výkladu a hladní maškrtníci môžu prísť.

 
85%
Hra - Candy Match 3 Jelly

Sladkosti, sladkosti, všade sú samé sladkosti. Dnes si trochu zaspojujeme rovnaké druhy sladkostí v tejto roztomilej hre. V každej úrovní bude tvojou úlohou spájať jednotlivé sladkosti tak, aby vždy tri vedľa seba boli rovnaké. Vďaka tomu dosiahneš maximálneho počtu bodov, ktorý je potrebný pre získanie prístupu do ďalšej úrovne.

 
85%
Hra - Tap Candy: Sweet Clickers

Máte radi varenie a vyrábanie sladkostí? To naša mladá kuchárka taky. Preto si otvorila svoj vlastný obchod so sladkosťami. Klikaním vyrábate sladkosti, za ktoré potom získavate od svojich zákazníkov peniaze. Za tie si potom môžete vylepšovať seba alebo nakupovať nové posily do vášho cukrárskeho tímu. Hru ovládate myšou.