Balóniky

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Bloons Player Pack 2
Video sa načíta

Ďalšie zástupca Bloons série. Máte k dispozícii len obmedzený počet šípok a veľa balónikov vo vzduchu, ktoré musíte zostreliť. Musíte perfektne vychytať balistiku, aby ste ich každú šípkou zložili čo najviac.

 
82%
Hra - Bloons Player Pack 1
Video sa načíta

Kto niekedy nehral aspoň jeden skvelý počin zo série Bloons ako by nebol. Svoje balóniky sestřelujete šípom, na ktorý pôsobí príťažlivosť, takže musíte vychytať presnú dráhu, aby ste zložili čo najviac balónikov.

 
60%
Hra - Balloon Bliss
Video sa načíta

Bubbleshooter hry sú jednoduché, ale napriek tomu vysoko návykové a zábavné. Nie inak je tomu iu tejto parádny bublinkovky Balloon Bliss. Vašou úlohou je vystreliť balónik k rovnako farebným balónikom. Musíte zničiť všetky balóniky.

 
45%
Hra - Blobs
Video sa načíta

Všade samé farebné balóniky. Tak presne o tých je táto hra. Zo spodu sa Vám budú stále viac množiť balóniky rôznych farieb a zhlukovať sa do růzmých podôb a tvarov. Uprostred je jedna osamotená gulička, ktorú môžete iné balóniky zostreľovať, aby Vám nezaplnily celú obrazovku. Akonáhle je zostrelíte, dostanete za ne body. Snažte sa nazbierať čo najviac bodov.

 
63%
Hra - Winnie the Pooh Ball
Video sa načíta

Táto hra je určená pre najmenších hráčov, ktorí sa radi učia písmenká a chcú sa priučiť aj začiatočnícku angličtinu. Baví vaše dieťa medvedík Pu? V tejto hre lieta s balónikom a zbiera písmenká, z ktorých sa skladajú slová, tie potom vysloví správne. Nad slovom je vždy obrázok, aby dieťa vedelo, čo dané slovo znamená.

 
73%
Hra - Waterballoon Drop Hit and Strip
Video sa načíta

Naplníme balóniky vodou, zamierime a hodíme! Používajte smerové šípky, aby ste zamierili presne na cieľ a až budete pripravení, môžete stlačiť medzerník, čím upustíte vodou naplnený balónik. Dávajte pozor, na koho mierite, babičku a policajta nesmiete trafiť. Buďte opatrní v okamihu, kedy sa objaví lietadlo alebo vták.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
62%
Hra - Blopper
Video sa načíta

Zaházejme si šípkami na balóniky. Používajte klávesy vľavo a vpravo k rotácii šípky. Stlačte medzerník k hodenie šípky. Čím dlhšie medzerník podržíte, tým silnejšie hodíte. Pokúste sa skórovať najväčší možný počet bodov v stanovenom časovom limite. V každej úrovni sú balóniky ohodnotené rôznym počtom bodov (10-50).

 
81%
Hra - Bloons 2
Video sa načíta

Bloons 2 je tu. Hra plná balónikov prichádza s druhým pokračovaním. Pôvodná hra Bloons ( tu viac úrovní ) patrí medzi najobľúbenejšie hry. Určite ju skús.

 
71%
Hra - Balloon Blenderoma
Video sa načíta

Poď si s nami zahrať na likvidátora loptičiek. Dostaň sa na koniec pristávacej dráhy. Použi myš k prepichovanie balónikov. Na konci každého dňa si môžeš zakúpiť vylepšenia, podľa toho, koľko sa ti podarí nazbierať peňazí počas predchádzajúcich dní. Vzdialenosť doletu sa určuje podľa toho, akou silou sa ti podarí trafiť ukazovateľ.

 
77%
Hra - Blow Things Up 2
Video sa načíta

Vyhadzujte do vzduchu prekážky! V hre Blow Things Up 2 máte pred sebou viac ako štyri desiatky úrovní. Na začiatku hry budete mať odomknuté iba prvé tri úrovne, zvyšok si musíte zaslúžiť až svojimi kvalitnými výkonmi. Umiestňujte bomby a za pomoci medzerníka bomby Odpaľujte. Musíte sa zbaviť všetkých postavičiek.

 
76%
Hra - Bloons 2: Spring Fling
Video sa načíta

Užili ste si dosýta prvý diel hry Bloons? Chceli by ste si vyskúšať najnovšie pokračovanie? Práve teraz vám ho prinášame na našom serveri! Celkom vám druhé pokračovanie s podtitulom Spring Fling prinesie osmačtyřicet zábavných úrovní. Strieľajte šípkami do balónikov a plňte cieľovú sumu rozstřelených balónikov.

 
73%
Hra - Kaboomz 2
Video sa načíta

Druhé pokračovanie hry Kaboomz obsahuje celkom tridsať úrovní. Vyberať si ale zo začiatku príliš nemôžete, pretože odomknutá sú iba prvé dve úrovne. Ostatné si musíte zaslúžiť len svojimi kvalitnými výkonmi. Vaším cieľom bude zostreľovať balóny z kanónu. V každej úrovni vám hra napočíta, koľko ste potrebovali delových gúľ.

 
79%
Hra - Popballoons
Video sa načíta

Hra PopBalloons obsahuje dva herné módy: Puzzle a Arcade. Mód Arcade sa však odomkne až po dokončení módu Puzzle. Pustite sa teda do akcie a praskejte nafúknuté balóniky. Balóniky praskne tým spôsobom, aby ste spustili reťazovú reakciu, ktorú popraskajú všetky balóniky na hernej obrazovke. Máte obmedzený počet kliknutí.