čarovná lienka

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
70%
Hra - Miraculous Ladybug And Cat Noir Kiss
Video sa načíta

Pomôžte dvom zamilovaným, aby sa mohli bozkávať a jan verejnosti. Problém je však v tom, že ich nesmú vidieť priatelia. Zabezpečíte im to?

 
78%
Hra - Miraculous Ladybug Dress Up
Video sa načíta

Pripravte Lienku na záchrannú akciu, ktorej sa má dnes zúčastniť. Postarajte sa o to, aby mala dokonalý outfit a krásny účes.

 
82%
Hra - Halloween Cheating Ladybug
Video sa načíta

Slečna organizuje halloweensku párty a prišlo aj niekoľko hostí. Predtým však musíte slečnu upraviť a pripraviť dekorácie. Akonáhle dorazí prvý pár, budete s chlapcom na seba zamilovane pokukovať, ale pozor na jeho sprievod!

 
74%
Hra - Ladybug Super Recovery
Video sa načíta

Kúzelná lienka a Čierny kocúr je jedným z najobľúbenejších detských seriálov. Hlavná hrdinka, Marinette zažíva so svojim parťákom Adrianom mnoho dobrodružstiev. Pri jednej takejto akcii sa Marrinette zraní a ocitne sa v nemocnici. Vašou úlohou je Kúzelnú lienku co najlepšie ošetriť, aby sa môhla vrátiť späť do akcie.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
89%
Hra - Ladybug First Date
Video sa načíta

Marinette mala veľmi ťažký deň a večer má ísť na prvé rande, ktoré musí dopadnúť skvelo. Pomôžeš jej s prípravou? Najprv jej podaj mydlo a šampón, potom sa spolu zamerajte na oblečenie. Potom jej vyberieš pekné oblečenie a vydáte sa na rande.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Ladybug Leg Surgery
Video sa načíta

Čarovná Lienka mala ďalšiu nehodu. V hre Ladybug Leg Surgery bude tvojou úlohou urobiť operáciu Lienkinej nohy, vytiahnuť všetky črepy z tela, naľadovať všetky modriny a celkovo sa o Lienku v tejto nešťastnej chvíli postarať.

 
81%
Hra - Marinette vs Ladybug
Video sa načíta

V hre Marinette vs Ladybug bude tvojou úlohou pomôcť kúzelnej lienke vybrať správny kostým pre prípad, kedy bude musieť byť superhrdinkou a potom budeš musieť vybrať krásne oblečenie pre prípady, kedy bude lienka normálne medzi ľuďmi.

 
82%
Hra - Princess Lost Toys
Video sa načíta

V hre Princess Lost Toys bude tvojou úlohou pomôcť malej princeznej, ktorá postrácala hračky v meste. Najprv budeš musieť hračky hľadať na uliciach a potom sa presunieš do parku. Podarí sa ti ich nájsť všetky?

 
80%
Hra - Miraculous School Kiss
Video sa načíta

Je tu ďalšia hra s kúzelnou lienkou. Dnes bude tvojou úlohou pomôcť jej a čiernemu kocúrovi s tým, aby ich nikto nevidel, keď sa budú bozkávať. Vždy keď už niekto chytí podozrenie, musíš to lienke a kocúrovi nejak naznačiť.

 
85%
Hra - Ladybug Halloween Hairstyles
Video sa načíta

V hre Ladybug Halloween Hairstyles sa zahráš na kaderníčku a tvojou úlohou bude pomôcť Čarovnej Lienke s prípravou účesu na Halloweensku párty. Nakoniec jej do vlasov ešte pridáš rôzne ozdoby, aby bol účes kompletný.

 
80%
Hra - Mermaids BFFs Realife Sauna
Video sa načíta

V hre Mermaids BFFs Realife Sauna bude tvojou úlohou pripraviť saunu pre dve najlepšie kamarátky. Ale keďže tieto kamarátky sú morské panny, bude musieť byť sauna prispôsobená tak, aby tam mali aj dostatok vody.

 
75%
Hra - Bag Design Contest
Video sa načíta

V hre Bag Design Contest bude tvojou úlohou dizajnovať kabelky. Jedná sa ale o súťaž a proti sebe budú stáť Elsa a Čarovná Lienka. Obe musia urobiť čo najkrajšiu kabelku a porota potom vyberie, ktorá sa jej páči viac.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)