Design

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
68%
Hra - Design Your Own Backpack And Notebook
Video sa načíta

Hľadali ste niekedy batoh alebo zošit, ktorý by sa vám páčil? Vytvorte si svoj ​​vlastný batoh do školy. Môžete mu zvoliť rôzne farby alebo motívy. Máte na výber veľa nálepiek, odznakov a príveskov, ktoré môžete dávať na zipsy. Akonáhle dokončíte batoh, tak si môžete navrhnúť aj zošit. Na konci vyberiete pozadie a je to!

 
85%
Hra - Funky Nail Design
Video sa načíta

Chceli by ste si urobiť manikúru, ale nemáte na to dosť lakov a prostriedkov? Ani nemusíte, vyskúšať si to môžete s hrou Funky Nail Desing, kde si môžete urobiť celkovú manikúru a to doslova od umytia rúk až po samotné lakovanie a dizajn. Vyskúšajte i vy túto hru, určite sa vám bude páčiť.

 
75%
Hra - Design your Winter House
Video sa načíta

V tejto hre dostanete šancu postaviť si svoj ​​vysnívaný zimný domček. Nikde nikto, len vy a váš krásny dom. Zapojte fantáziu a stvorte krásne miesto, kde by každý chcel tráviť čas!

 
79%
Hra - Design Shoes
Video sa načíta

Vytvorte si novú kolekciu topánok! Začnite tou, ktorá sa vám páči najviac a upravte ju alebo rovno všetky a na konci si ich môžete hrdo prezrieť a pokochať sa vlastným dielom.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
84%
Hra - Ariel Mermaid Dress Design
Video sa načíta

Ariel potrebuje nové plesové šaty a rozhodla sa, že si ich ušije sama. Pomôžte jej s touto úlohou a vezmite jej miery, vyberty látku a nakoniec aj krásne detaily na šatách. Budete s výsledkom spokojné?

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

76%
Hra - Ice Princess Nail Design
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete slečne lakovať nechty. Najprv je však musíte upraviť, aby vyzerali pekne. Potom môžete vybrať farbu, tvar alebo dekoračný doplnok.

 
80%
Hra - Hair Do Design
Video sa načíta

Môžete si vybrať, či sa chcete starať o pleť alebo o vlasy. Skúste si vytvoriť zaujímavé účesy.

 
81%
Hra - Miraculous Hero Design Rivals
Video sa načíta

Dve návrhárky, ale slečna lienka si myslí, že je lepší ako jej kolegyne. Vždy, keď jej kolegyňa odíde premeriavať, tak si sadne k šijaciemu stroju a pracuje na miesto kolegyne. Avšak musí sa vždy vypariť skôr, než si to jej kolegyňa všimne. Celkom takhle upraví tri kostýmy, ktoré nakoniec vyzerajú oveľa lepšie, než od jej kolegyne.

 
82%
Hra - Modern Girls Dress Design
Video sa načíta

Jar sa blíži a princezny už sa na naň musí pripraviť! Potrebujú nové módne oblečenie, a vy im s tým musíte pomôcť. Bavte sa v tejto novej perfektnej novej hre a vytvorte tie najkrajšie šaty, ktoré dokážete.

 
87%
Hra - Design Your Princess Dream Dress
Video sa načíta

Anna, Elsa, Snehulienka a Locika potrebujú nové šaty. Môžete si vytvoriť jedny pre každú z nich. Po dokončení perfektných šiat, môžete každé princeznej upraviť aj jej účes podľa jej štýlu. Užite si úžasný čas hraním tejto krásnej hry s názvom Design Your Princess Dream Dress!

 
88%
Hra - Annie Dress Design
Video sa načíta

Pomôžte Anne navrhnúť perfektné šaty. Začnite výberom dizajnu šiat - ramien, horného dielu, opasku a sukne. Potom vyberte perfektnú farbu pre každú príležitosť. Nakoniec je potrebné pomôcť jej navrhnuté šaty ušiť. Bavte sa navrhovaním perfektných šiat s princeznou Annou!

 
85%
Hra - Design Your Monster High Backpack
Video sa načíta

Už ste niekedy chceli mať svoj vlastný Monster High batoh? Teraz je čas, aby ste si navrhli a ozdobili svoj vlastný batoh Monster High. Môžete ho namaľovať v mnohých farbách, ozdobiť ho s monštróznym postavami a hračkami. Užite si hranie nové hry Design Your Monster High Backpack!

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)