HTML5

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

73%
Hra - Point Adventure
Video sa načíta

Podaí sa vám vyhnúť všetkým plošinám a následne sa dostať do cieľa? Dva farebné body môžete točiť po osi a vyhnúť sa tak plošine. Navyše môžete pred každou úrovňou nakúpiť rôzne bonusy.

 
72%
Hra - Hexa Fever
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu logickú hru, v ktorej budete skladať kocky do hracieho poľa. Vždy, keď sa vám podarí zložiť rad a zmizne, tak dostanete body. Za tieto body potom môžete nakupovať bonusy.

 
78%
Hra - Tumble Tiles
Video sa načíta

V tejto logickej hre budete mať za úlohu postupne odoberať z hracej plochy rozličné farebné prvky. Prvky môžete odobrať len pokiaľ sa vedľa seba nachádzajú aspoň tri rovnaké. Aby ste mohli postúpiť do ďalšieho kola, je potreba vždy splniť zadanú úlohu.

 
78%
Hra - Crazy Birds
Video sa načíta

Podarí sa vám v každom kole sňať všetky prasiatka? K splneniu úlohy budete mať k dispozícii niekoľko vtáčikov, ktorí vybuchujú alebo zhadzujú bomby.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
84%
Hra - Avie Pocket: Birthday
Video sa načíta

Super hra, v ktorej máte za úlohu hrať minihry a získať oblečenie pre krásnu slečnu. V minihrách budete pripravovať torty, hľadať schované objekty alebo baviť ľudí na párty. Za splnenie týchto minihier získate body a oblečenie pre slečnu.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
78%
Hra - Rats Cooking
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude sa brániť pred nájazdmi nebezpečných a hlavne hladných krýs. Z každej zarezanej krysy získate mince, za ktoré môžete následne nakúpiť vylepšenia.

 
76%
Hra - City Connect
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu hru, v ktorej bude vašou úlohou doručiť elektrinu z rozvádzača priamo do domčeka. Ak sa vám to podarí, tak sa domčeky rozsvietia žlto. Hra ponúka niekoľko náročností.

 
78%
Hra - Doodle Car
Video sa načíta

V tejto hre musíte správne zložiť priamky do obrázka. V hre je niekoľko desiatok obrázkov s autami. Podarí sa vám ich všetky zložiť?

 
77%
Hra - Sea Bubble Pirates 3
Video sa načíta

Podarí sa vám v každom kole zostreliť všetky farebné guľôčky? Vy budete strieľať farebné guľôčky z dela a snažiť sa trafiť rovnako farebné. V každom kole musíte získať určitý počet mincí. Guličky pri dele môžete tiež meniť.

 
77%
Hra - 4 Two Dots
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu spájať rovnako farebné bodky. V každom kole máte za úlohu spojiť určitý počet z každej farby. Snažte sa ich spojiť čo najviac na jeden ťah.

 
75%
Hra - I want to be a billionaire
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete stavať nehnuteľnosti a zarábať peniaze. Nehnuteľností je na výber mnoho. Niektoré však nesú riziko toho, že budete zatknutí. Pre zníženie tohto rizika musíte stavať verejnoprospešné budovy.

 
76%
Hra - Doodle History 3D: Architecture
Video sa načíta

Zahrajte si parádny Parbat, v ktorej budete hľadať obrázok v rozhádzaných priamkach. Obrázkom otáčate tak, aby ste dostali hotový obrázok. Hra obsahuje niekoľko desiatok obrázkov.