Alien

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
73%
Hra - Alien Squad
Video sa načíta

Stali ste sa poslednými, kto prežil explóziu bojovej vesmírnej lode. Ovládajte pohyb hlavnej postavy smerovými šípkami a klávesom Z útočíte na nepriateľské mimozemšťanmi. Dávajte pozor, mimozemšťania vás nechcú dostať živé a snaží sa vás zlikvidovať. Klávesou C v kombinácii so smerovými šípkami uhne pred nepriateľmi.

 
76%
Hra - Aliens Kidnapped Betty
Video sa načíta

Originálne logická a pomerne návyková hra, kde hráte za Mika, ktorému bola ufónov priamo pred nosom unesená jeho priateľka Betty. Mike prisahal, že Betty nájde, a je práve vašou úlohou mu v tom pomôcť. Musíte sa proskákat niekoľkých levely s rôznymi nástrahami a dúfať, že ďalšie prejdete aj s neodrené kožou, inak donútite Mika svoj sľub porušiť.

 
73%
Hra - Spaceman Vs Monsters
Video sa načíta

Ľudia sa vydali na vesmírnu misiu, keď náhle narazili na planétku, kde sa stretli s mimozemskou formou života. Ako sa dalo očakávať, mimozemšťania neboli ľuďom priateľsky naklonení, a preto väčšinu posádky vesmírnej lode zajali. Staneš sa jediným kozmonautom, ktorému sa podarilo utiecť a tvojou úlohou bude vyslobodiť všetkých kolegov z posádky.

 
74%
Hra - Area 44
Video sa načíta

Máte radi mimozemšťanov a podobnú tematiku? Potom ste na správnom mieste, pretože v hre Area 44 budete zachraňovať malých mimozemšťanov. Zachránite vždy toho, ktorý bude preskočený iným. Ku skoku Vám bude slúžiť lietajúci tanier, ktorý používa teleportačný lúč.

 
73%
Hra - Trans Morpher 2 Alien Assault
Video sa načíta

Zaujímavá skákačka a čiastočne logická hra Trans Morpher 2 Alien Assault preverí Vaše schopnosti riešiť problémy. Snažte sa dostať s malým mimozemšťanom na koniec kola. Môžete si tiež pomôcť premenou do malej guľôčky, ktorá sa pomocou prísaviek pohybuje aj po stenách a po strope. Vďaka zbieranie malých rádioaktívnych guličiek si zvýšite skóre.

 
84%
Hra - Aliens Like Milk
Video sa načíta

Alex je mimozemšťan, ktorý skutočne miluje mlieko, avšak v svojej ladničke už žiadne nemôže nájsť. Vy mu preto musíte pomôcť dopraviť kravičky do jeho pribýtku a tým mu zabezpečiť dostatok tohoto nápoja. Snažte sa pritom pozbierať čo najviac hviezdičiek, aby ste odomkli nové levely.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

88%
Hra - Abuba The Alien
Video sa načíta

Máte radi logické hry? Tak v tom prípade je táto hra priamo pre vás. Vašou úlohou bude pomáhať tomuto milému mimozemšťanovi, ktorý sa chce vrátiť späť na svoju planétu. Ale, aby sa tak mohlo stať, musí prekonať množstvo prekážok, s ktorými mu musíte pomôcť. Aby ste mohli postupne prechádzať, musíte kombinovať veci.

 
70%
Hra - Edgestone
Video sa načíta

V tejto adventúre sa staneš tajnú agentkou, ktorá sa má vplížit do vedeckého centra, nájsť tu uväzneného mimozemšťana a zachrániť ho. Zbieraj predmety, využívaj ich a snaž sa dostať cez všetky bezpečnostné systémy.

 
77%
Hra - Gogy Mad Launch
Video sa načíta

Hra Gogy Mad Launch je skvelá na odreagovanie sa. Musíte iba vystreľovať malého mimozemšťana, ktorý vo vzduchu musí zbierať hviezdičky. Za hviezdičky si nakupujete vylepšenia, ktoré Vám pomôžu doletieť ďalej a prekonať celú trať.

 
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video sa načíta

Mierenie je základom úspechu v hre Sheep vs Aliens 2. Musíte zostreliť všetkých mimozemšťanov, ktorí sú rozmiestnení po hracej mape. Nebude to jednoduché, ale určite si poradíte.

 
76%
Hra - Wandering Eyes
Video sa načíta

Máme tú skvelú skákačku, v ktorej máte za úlohu pomôcť mimozemšťanovi dostať sa do jeho lodi. Musíte ho dostať na teleport, ku ktorému sa však dostanete po prekonaní niekoľkých prekážok.

 
70%
Hra - Spacemen Journey
Video sa načíta

Odvážny astronaut musí preskákať všetky trhliny v krajine a dostať sa cez mnoho prekážok. Dokážete mu pomôcť s touto náročnou úlohou? Navyše sa musíte vyrovnať s neznámou mimozemskou formou života.

 
77%
Hra - The Big Escape
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto logickej hre bude dostať malého mimozemšťana, ktorý uviazol na neznámej planéte do jeho lietajúceho taniera. Planéte ja plná prekážok, ktorým sa musíte za každú cenu vyhnúť. Našťastie dokážete meniť gravitáciu, čo vám umožní všetky prekážky prekonať.