HTML5

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

96%
Hra - Baby Hazel Easter Fun
Video sa načíta

Prežite spoločne s Hazel Veľkonočné sviatky a pomôžte jej s prípravou vajíčok a dekorácii. Spríjemníte jej tento deň práve vy?

 
85%
Hra - Chinese Food Cooking
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať šikovnej čínskej kuchárke. Na začiatku dôjde vedúci s receptom a vašou úlohou si bude dobre prezrieť tieto obrázky, aby ste vedeli, čo máte hľadať. Navyše ste obmedzený časom a navyše, keď sa pomýlite mnohokrát, tak musíte začať znova.

 
85%
Hra - Heart Star
Video sa načíta

Dostaňte dve postavičky v každom kole bezpečne do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musia postavičky navzájom spolupracovať. Každá z nich sa pritom nachádza v inom svete, medzi ktorými môžete podľa potreby prepínať.

 
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete vylepšovať postavu a zabíjať nepriateľov. Keď budete plniť úlohy, tak môžete získavať veľa skúseností a úrovne pre svoju postavu.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
94%
Hra - My Dolphin show 5
Video sa načíta

Parádne pokračovanie hry, v ktorej budete predvádzať s delfínom rôzne triky. Budete skákať po balónikoch, skrz kruhy alebo cez tyče. Musíte sa snažiť získať čo najviac publika. Za získané peniaze potom môžete nakúpiť rôzne vzhľady pre delfína.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
74%
Hra - Snow White Real Haircuts
Video sa načíta

Snehulienka sa vydala k Vám do kaderníctva. Dokážete jej vytvoriť originálny účes, s ktorým sa bude páčiť nielen trpaslíkom? Môžete úplne uvoľniť fantáziu a vytvoriť moderný účes alebo tiež niečo viac usadenejšie.

 
78%
Hra - Back to Candyland 5: Choco Mountain
Video sa načíta

Parádna hra, v ktorej budete spájať rovnako farebné drahokamy. Stačí vždy kliknúť na už spojené, ktoré však musia byť minimálne tri. Dávajte si pozor, pretože máte obmedzený počet kliknutí a musíte dosiahnuť určitý počet bodov.

 
80%
Hra - Snow White Nails
Video sa načíta

Pripravte Snehulienku na kráľovský ples, k tomu potrebuje perfektné nechty, ktoré jej urobíte vy. Vyberte jej pekné farby a dekorácie.

 
86%
Hra - Frizzle Fraz 6
Video sa načíta

Podarí sa vám v každom kole nájsť potrebný počet chlpatých guličiek? Dávajte si však pozor na prekážky a nepriateľov, ktorí vám môžu vašu úlohu zhatiť.

 
85%
Hra - My Dolphin Show 6
Video sa načíta

Máme tu pre vás ďalší dlho očakávaný diel tejto úspešnej hry. Ovládajte nadaného delfína a robte všetko, čo vám ukáže inštruktor. Pobavte divákov a získavajte peniaze!

 
68%
Hra - Tokyo Mew Mew
Video sa načíta

Oblečte 5 krásnych slečien do rozličných šiat, ktoré majú v ponuke. Nezabudnite ani na doplnky.

 
85%
Hra - My Manga Avatar
Video sa načíta

Pripravte túto slečnu na prvý školský deň v štýle anime, aby okúzlila svojich spolužiakov moderným lookom.