HTML5

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

75%
Hra - Cube Zoobies
Video sa načíta

Spojte v každom kole všetky rovnaké dvojice! Kamene nesmú byť obklopené inými kameňmi. V každom kole máte určitý čas na vypratanie hracej plochy.

 
71%
Hra - Add It Up
Video sa načíta

Viete rýchlo počítať? V tejto hre sa vám to bude hodiť. Vašou úlohou je poskladať z čísel v tabuľkách požadovaný výsledok.

 
74%
Hra - 3 Pyramid Tripeaks 2
Video sa načíta

Kartová hra, v ktorej budete skladať karty z hracej plochy na karty z balíčka. Vždy však musíte zložiť na kartu hodnotu väčšiu alebo menšiu o jedno číslo. Nezáleží na farbe.

 
70%
Hra - Outer Space Arkanoid
Video sa načíta

Odpáľte guličku z plošiny a snažte sa zostreliť čo najviac tehál! Z každej tehly vám navyše môže vypadnúť bonus v podobe bodov alebo vylepšenia pre guličku a odpaľovač.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
74%
Hra - Candy House
Video sa načíta

Podarí sa vám v obmedzenom čase spojiť čo najviac rovnakých kociek a dostať sa tak do ďalšieho levelu? Spojiť musíte miniálně tri, ak ich však spojíte viac, dostanete špeciálnu kocku.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
70%
Hra - Tower Town
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou skladať na seba jednotlivé základy pre budovu. V každom kole musíte poskladať určitý počet. Ak sa netrafíte presne a kúsok pretiahnete, tak odpadne.

 
78%
Hra - Tower of Hanoi
Video sa načíta

Super logická hra, v ktorej budete presúvať vežu z jednej strany na druhú. Na seba však môžete skladať iba menšie časti na väčšie. V každom kole je obtiažnosť vyššia.

 
73%
Hra - Tetro Classic
Video sa načíta

Padanie kociek tetrisu ovládate šípkami a urýchliť ich môžete medzerníkom. Čím viac bodov zbierate, tým rýchlejšie je padanie kociek. Zahrajte si tetris aj na mobilnom zariadení!

 
72%
Hra - Watch Out 2
Video sa načíta

Podarí sa vám v tejto hre preskočiť menšieho vtáka čo najviackrát? Väčší vtáčik, ktorého ovládate pomocou šípok, vybehne vždy z inej strany. Podľa toho stlačíte farebnú šípku.

 
70%
Hra - Nut Rush
Video sa načíta

Veverička je hladná a preto potrebuje nazbierať čo najviac orieškov. Pomôžete jej? Musíte jej pomôcť preskakovať z jednej plošiny na druhú a pritom nespadnúť dole.

 
76%
Hra - Candy Rain 3
Video sa načíta

Máme tu parádnu postrehovku, v ktorej budete spájať vždy minimálne tri rovnaké sladkosti. Ak ich spojíte viac, tak získate špeciálne sladkosti. Naviac môžete získavať zlatky, za ktoré nakúpite veľa bonusov.

 
78%
Hra - Mango Mania
Video sa načíta

Parádna logická hra, v ktorej zbierate mango. V každej úrovni sú plody tri. Než sa k nim však dostanete, musíte prekonať mnoho prekážok. Pohybujete sa automaticky, len skáčete a odrážate sa od stien. Pre úspech je nutné zobrať modrý diamant.