Tvé obľúbené hry
80%
Hra - Music Line V1

Super vnímanie, v ktorom budete mať na starosti udržanie modrej čiary pozdĺž cesty, ktorú budujete. Pokúste sa ísť čo najďalej a zbierať čo najviac drahokamov.

 
81%
Hra - Underwater Make Up Salon
Video sa načíta

Pod vodou môžete tiež nájsť kozmetický salón. Postarajte sa o krásne morské panny, ktoré tiež potrebujú doplniť. Vyberte si zo širokej škály rúk, lícnej kosti alebo očného tieňa.

 
82%
Hra - Sery Shopping Day Dress Up
Video sa načíta

Sery má nákupnú horúčku. Kúpila veľa krabičiek, ale nevie, čo sa skrýva za kusmi. Môžete vždy otvoriť jedno z troch políčok a vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči.

 
82%
Hra - Goldie Princess Toddler Feed
Video sa načíta

Dokonca aj princezná zlatých rybiek má dieťa. Vašou úlohou je nakŕmiť dievčatko. Nebudete to však jednoduché, pretože malá zlatá rybka nebude tak jednoduchá. Musíte skontrolovať, či chcete hrať s kačkou, alebo či nepotrebujete nápoj alebo bozk od svojej mamy.

 
82%
Hra - Fashion Princesses and Balloon Festival
Video sa načíta

V meste je festival balónových balónov a sú tu dvaja krásni priatelia, ktorí si nemôžu nechať ujsť! Pre každý z nich si vyberiete najlepšie oblečenie, účes a doplnky.

 
82%
Hra - Crazy Mommy Beauty Salon
Video sa načíta

Dokonca aj matky potrebujú čas od času starostlivosť. Budete jednou z tých, ktorí sú v tejto hre. Najprv ju vezmeš na manikúru. Po dokončení musíte navštíviť kaderníctvo. Nakoniec navštívite kozmetický salón a ošetrujte svoju tvár a tvár.

 
81%
Hra - Cat and Ghosts
Video sa načíta

Budete pomôcť panke užívať tichý spánok? Každú noc je zrušená viac a viac duchov, že musíte odísť s mačkou, ktorá je skutočne v pohode.

 
80%
Hra - First Day of School
Video sa načíta

Tieto dve sestry majú prvý deň v škole. Starší zrejme chodí na strednú školu a mladší, aby išiel do prvej triedy. Obe dievčatá sa musia primerane obliecť a pridať vhodné príslušenstvo.

 
81%
Hra - 2 Dates With Fashion Princess
Video sa načíta

Slečna je naozaj zaneprázdnená, pretože má dve dátumy! Musíte ju pripraviť pre oba dátumy. Musíte si vybrať správne šaty a doplnky. Na každom dátume potrebuje iný výstroj.

 
80%
Hra - Princesses College Day
Video sa načíta

Tri dámy chodia do školy a potrebujú pekné oblečenie. Každý si musí vybrať pekný kus, buď šaty alebo košeľu a šperk. Môžete tiež pridať nejaký vhodný doplnok.

 
80%
Hra - Baby Room Designer
Video sa načíta

V tejto hre budete mať za úlohu vytvoriť najkrajšie dekorácie pre detskú izbu. Dekoráciu objednala jedna mladá rodina.

 
82%
Hra - Girls Photoshopping Dressup
Video sa načíta

Vašou úlohou je nakupovať svoje oblečenie a skombinovať ich tak, aby ste pri snímaní vykonali všetky úlohy. Pre splnené úlohy dostanete peniaze. Môžete si kúpiť viac oblečenia a doplnkov pre vás.

 
82%
Hra - Princess Carpool Karaoke
Video sa načíta

Karaoke v aute je určite zábava! Tentokrát je tu jedna z vybraných dám. Najprv musíte obliecť a potom vodiča. Vyberajte tiež zábavné dekorácie áut. Nakoniec musí vybrať slávnu pieseň a začať spievať.

 
82%
Hra - Cinderella's Back To School Collection
Video sa načíta

Opäť tu sú tri dievčatá, ktoré idú do školy. Bohužiaľ, nevedia, čo robiť o sebe. Šatník je však úplne preplnený luxusnými kusmi. Vyberte si šaty, topy, sukne, nohavice alebo tričká. Môžete tiež pridať nejaký pekný doplnok.

 
81%
Hra - Couples Midnight Fun
Video sa načíta

Dve páry si užili večer v ohni. Ale dve dámy potrebujú vašu pomoc pri výbere najlepšieho oblečenia. Budete mať rôzne šaty, tričká alebo nohavice. Budete tiež môcť vybrať správne príslušenstvo.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)