Tvé obľúbené hry
79%
Hra - Lego Volcano Interactive
Video sa načíta

Máme tu parádne lego hru, v ktorej sa pozriete na expedíciu, ktorá ťaží z vyhasnutej sopky nejaký kryštál. Sopka však nie je tak úplne nečinná, ako to môže vyzerať. Pomôžte lego postavičkám z nebezpečných situácií!

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 62
Video sa načíta

Máme tu parádne diel opičiek, v ktorom budete musieť pre beduínov nájsť celkom 20 zlatých mincí. Mince sú prevažne ukryté v hrobke, ktorá má niekoľko komnát a do ktorej sa musíte dostať. Budete pritom musieť vyriešiť veľa hádaniek.

 
77%
Hra - Candy Time
Video sa načíta

Máme tu parádny hru v štýle Candy Crush. Vašou úlohou je spájať rovnaké sladkosti. Pre spojenie musí byť vždy minimálne tri rovnaké. Ak ich spojíte viac na jeden ťah, dostanete lepšie sladkosti.

 
82%
Hra - Ice Princess Hospital Recovery
Video sa načíta

Anna si vyšla na prechádzku so Svenom. Ten sa však zjavne niečoho zľakol, splašil sa a Annu zhodil. Tá sa škaredo poranila a vy ju musíte v nemocnici ošetriť. Najprv ju musíte prezliecť a dať prášky. Potom ju vyťaháme z rán triesky a ošetríte ich. Tiež budete musieť ošetriť zlomené kosti.

 
80%
Hra - Mermaid Princess Real Haircuts
Video sa načíta

Vo svojom kaderníckom salóne máte neustále nejaké celebrity. Tentokrát k vám zavítala morská princezná Ariel. Jej účes už značne opozeraný a tak potrebuje nový. Vlasy ju môžete ostrihať alebo naopak predĺžiť. Tiež ich môžete vyžehliť alebo natočiť. Nakoniec môžete vlasy zafarbiť celé alebo len prameň.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 61
Video sa načíta

Pomôžete smutné opičke nájsť cestu do ďalšej miestnosti a získať všetky 4 kamene. Vďaka kameňom potom budete môcť nájsť stratenú sochu.

 
83%
Hra - Ice Queen Mountain Resort Spa
Video sa načíta

Postarajte sa o Elsu a doprajte ju tú najlepšiu starostlivosť, aké sa ju vo vašom wellnes môže dostať. Vyčistíte ju tvár a namasírujete chrbát, na ktorá tiež použijete masku. Nakoniec vyberiete vhodný makeup.

 
82%
Hra - Ice Queen Wedding Kiss
Video sa načíta

Elsa sa chce pobozkať so svojím můžem, avšak okolo je plno očí, ktoré vás pozorujú. So svojím mužom sa musíte bozkávať tak, aby vás nikto nevidel. Dávajte si na to veľký pozor.

 
80%
Hra - Beauty's Magical Closet
Video sa načíta

Pomôžte Kráske nájsť všetky veci, ktoré sa ju stratili v šatni. Akonáhle nájdete všetkých 10 vecí, budete si môcť vyskúšať tie najlepšie šaty a doplnky.

 
80%
Hra - Blonde Princess Wedding Fashion
Video sa načíta

Postarajte sa o mladú a krásnu nevestu. Ako prvé musíte nevestu nalíčiť. Vyberte ten najlepší make up, ktorý bude pasovať k šatám a doplnkom, ktoré vyberiete.

 
82%
Hra - Ice Queen Nails Spa
Video sa načíta

Elsa potrebuje novú manikúru, pomôžete ju? Jej nechty vyzerajú naozaj hrozne a potrebujú ostrihať. Tiež potrebujú vyleštiť a nejaký nový lak. Tiež sa postaráte o pleť na rukách. Nakoniec môžete pridať nejaký šperk.

 
81%
Hra - Ice Queen Wedding Tailor
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať Else s prípravou obleku pre Kristoff. Najskôr si však vo svojej dielni musí Elsa urobiť poriadok a nájsť všetky potrebné veci. Potom môžete začať pracovať na novom obleku.

 
82%
Hra - Kitty Hospital Recovery
Video sa načíta

Kitty je malá mačička, ktorá sa vonku pri bláznenie vážne poranila a teraz leží v nemocnici. Vy ju musíte ošetriť a zbaviť bolesti. Mačička má v tele veľa triesok, ktoré musíte ošetriť a zlomenín, ktoré musíte zasádrovat.

 
82%
Hra - Miraculous Hero Kiss
Video sa načíta

Dva superhrdinovia sa chcú bozkávať, však nie sú v parku sami. Sú tam ďalšie dve slečny, ktoré vás pozorujú. Vy sa musíte bozkávať zrovna, keď sa ani jedna zo slečien nepozerá. Hra má niekoľko levelov.

 
80%
Hra - Animal Detectives Investigation Mischief
Video sa načíta

Dvaja zvieracie detektívi sa snaží vyriešiť zamotaný prípad. Budú k tomu však potrebovať mnoho dôkazov, ktoré nebude ľahké získať. Hľadať musíte vždy, keď sa žiadny leňochod nepozerá.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)