Tvé obľúbené hry
83%
Hra - Audrey's Mood Swing
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto novej perfektnej hre je udržať Audrey šťastnou. Aby ste to dokázali, musíte jej pomôcť sa tromi vecami - jedlom, kamarátstvom a kreativitou! Otočte kolieskom nálady, aby ste zistili, čo Audrey chce a pokúste sa ju dostať na 100% na každom status bare!

 
90%
Hra - Year Round Fashionista: Ariel
Video sa načíta

Herna séria Year Round Fashionista je veľmi obľúbený druh obliekačiek! Vašou úlohou je vybrať postupne pre princeznú fantastický účes, potom aj šaty a doplnky. A to nie len jedny, ale hneď dvanásť - pre každý mesiac roku jedny. Už ste si u nás mohli takto obliecť Elsu a Locika. Dnes vám prinášame Ariel. Užite si obliekanie!

 
83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 99
Video sa načíta

Opičky sa ocitli v špinavom kanály. Pomôžeš im z neho uniknúť ? Vyriešte hlavolam v ďalšom diely Monkey Go Happy Stage 99.

 
84%
Hra - Princess Daily Fun
Video sa načíta

Princezná Locika má deň voľna a chce ho stráviť so svojimi kamarátkami. Evžen ju požiadal, aby sa k nemu pripojila pri jeho rannej prechádzke v mestskom parku. Locika tak potrebuje trendy a pohodlné oblečenie. Ariela chce ísť nakupovať, Locika ju sprevádza a mala by vyzerať veľmi štýlovo. Pomôžte Locice vybrať to správne oblečenie pre každú príležitosť!

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 98
Video sa načíta

Ďalší vynikajúci diel našej logickej adventúry s opičkami je tu! Dokážete rozlúštiť indície ?

 
79%
Hra - Monkey Go Happy Stage 97
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage 97 je skvelé pokračovanie logickej adventúry. V dnešnom diely musíte opičkám pomocť z jaskyne za mesačného svitu.

 
87%
Hra - Amber Nerdy Vs Trendy
Video sa načíta

Amber je ako nerdy, tak i trendy. Niekedy sa rada oblieka ako študentka a inokedy rada vyzerá ako módna diva. Pripojte sa k tejto peknej dievčine v jednej z najroztomilejších oblíkaček a vyberte jej najlepší vzhľad! Môžete vyskúšať nerdy oblečenie s jednoduchým doplnkom alebo niektoré trendy oblečenia s fantastickým účesom. Kombinujte tieto dva štýly pre perfektný vzhľad!

 
90%
Hra - Elsa Spring Favorites
Video sa načíta

Jar sa blíži a Elsa sa naň chce pripraviť tým, že vyskúša najnovšie módne trendy, ktoré budú v jari vládnuť. Pomôžte Else s výberom. Zahrajte si túto novú perfektnú hru s názvom Elsa Spring Favorites!

 
84%
Hra - Princesses Street Fashion Shopping
Video sa načíta

Princezné potrebujú obnoviť svoj šatník a tentoraz sa chcú zamerať na obľúbeného street fashion trendu. Pripojte sa k princeznám v ich nákupnom dobrodružstvo a pomôžte im s výberom. Nakúpte perfektné oblečenie a potom si užite obliekania!

 
82%
Hra - Modern Girls Dress Design
Video sa načíta

Jar sa blíži a princezny už sa na naň musí pripraviť! Potrebujú nové módne oblečenie, a vy im s tým musíte pomôcť. Bavte sa v tejto novej perfektnej novej hre a vytvorte tie najkrajšie šaty, ktoré dokážete.

 
86%
Hra - Moana's Paradise Escape
Video sa načíta

Vaiano je práve na výmennom študentskom pobyte v Londýne. Ale počasie jej moc nevyhovuje, preto sa rozhodla ísť na dovolenku k moru. Pomôžte jej vyberať rôzne oblečenie pre slnečný deň na pláži.

 
83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 96
Video sa načíta

Tentokrát je vašou úlohou nájsť chýbajúce časti a nastaviť ich na ich miesto, a pozbierať zvyšné objekty a dekódovať zámok.

 
82%
Hra - Little Doctor Cute Makeover
Video sa načíta

Vitajte v modernom kúpeľnom salóne. Naším klientom dnes je doktorka McStuffinsová, ktorá potrebuje relaxáciu a tvárovú liečbu akné. Liečba začína umytím tváre zvláštnym mydlom, ktoré otvorí póry a očistí nečistoty. Po vyčistení tváre môžete zničiť akné špeciálnym nástrojom. Pokračujte v liečbe aplikácií dvoch tvárových masiek, ktoré vyživujú a regenerujú pokožku.

 
81%
Hra - Princesses Hit 3 Parties a Night
Video sa načíta

Princezné Elza a Jasmina sa pripravujú na veľkú noc - zažijú 3 párty za jedinú noc. Budú preto potrebovať vašu pomoc, aby na všetkých vyzerali čo najlepšie a na každú budú potrebovať iné oblečenie. Vychutnajte si zábavu a módu v novej perfektnej hre s názvom Princesses Hit 3 Parties a Night!

 
84%
Hra - Monkey Go Happy Stage 95
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage je fantastická séria logickej adventúry so stále zaujímavými hlavolavami ktoré musíme rozlúštiť. Podarí sa vám zachrániť opičky, zajko vám pomôže ale musíte mu nazbierať kakaové bôby.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)