Tvé obľúbené hry
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 43
Video sa načíta

Vitajte na severnom póle, kde býva samotný Santa! Hlavným cieľom opičky je nájsť ozubené koliesko, páku a rozpohybovať mašinku. Než sa k tomu dostanete, budete musieť nájsť lízanky, čokoládu alebo čiapočku pre elfku. Tiež budete musieť vylúštiť niekoľko náročných hádaniek.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 42
Video sa načíta

Opička potrebuje nájsť zlatú hviezdu na korunu vianočného stromu, ak sa vám to podarí, bude opäť šťastná. Predtým však budete musieť získať svetielka na ozdobenie stromčeka. Tiež budete musieť zohnať snehové vločky pre ľadovú kráľovnú alebo korčule pre smutného chlapca na ľade. Diabol po vás zase bude požadovať vidly!

 
78%
Hra - I like OrangeJuice!
Video sa načíta

Máme tu super postřehovka, v ktorej budete vyrábať pomarančový džús. Na pomarančový džús však budete potrebovať veľa pomarančov. Tie musíte chytať do odšťavovača, ale musíte si pritom dávať pozor, aby ste nechytila iné ovocie alebo zeleninu.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 41
Video sa načíta

Ak budete chcieť rozosmiať opičku, musíte nájsť tajomnú masku, ktorú po vás chce domorodý cudzinec. Pre masku sa musíte vydať do tajomnej jaskyne, kde musíte prekonať dva vchody. Jeden ide ľahko. O druhom sa však musíte presekať mačetou, ktorú získate od piráta. Akonáhle sa prosekáte k v chode, musíte zadať správnu kombináciu symbolov. Nakoniec zvolíte správny vzhľad bojovníka a dostanete sa k maske.

 
82%
Hra - Fashionista Real Makeover
Video sa načíta

Máme tu slečnu, ktorá potrebuje vašu pomôcť s líčením a čistením tváre. S čistením tváre začnete ihneď. Nanesiete nejakú tú masku a vytrháte obočie. Následne budete môcť zvoliť make up podľa ľubovôle. Na výber budete mať rúže, tiene, maskary alebo farebné šošovky. Nakoniec vyberiete vhodné šaty a doplnky.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 40
Video sa načíta

Hlavnou úlohou pre opičku je nájsť stratenú lampu, ktorá zase rozsvieti maják. Akonáhle bude maják svietiť, tak bude opička zase šťastná. Musíte sa však k majáku prvýkrát dostať, čo znamená, že musíte naje pádlo a kľúč k loďke. U majáku potom musíte zohnať pre námorného kapitána ďalekohľad a pre dieťa nejaké kamene.

 
80%
Hra - Airport Rush Hour
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej sa budete starať o leteckú prevádzku. Budete mať na starosti celé letisko a jeho personál. V každom kole navyše budete musieť plniť rôzne úlohy pre splnenie daného levelu. Každé lietadlo, ktoré priletí musíte naviesť k terminálu. Tam ho vyčistíte a naplníte cestujúcimi alebo ho budete musieť najprv dopraviť na preventívnu prehliadku. Dávajte si pozor, aby sa nestretla dve lietadlá, inak budete musieť povolať záchranný tím. Za získané peniaze môžete stavať nové budovy na letisku.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 39
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny hru so smutnou opičkou. Musíte ju samozrejme rozosmiať a to tak, že nájdete seno pre moriaka, ktorý ho potrebuje do svojho hniezda. Najskôr sa však do hniezda musíte vyšplhať a budete k tomu potrebovať vetvy. Tiež budete potrebovať vidly od chlapíka, ktorý zase potrebuje nejaké listy. Nakoniec musíte zabaviť znudenú líšku.

 
85%
Hra - Fireboy and Watergirl: New Adventures
Video sa načíta

Zahrajte si ďalšie super diel hry z veľkej série! Opäť budete ovládať panáčikov Oheň a Vodu. Hra je opäť pre dvoch hráčov, ktorí musia spolupracovať, aby sa dostali do cieľa. Voda má modrú farbu a môže sa pohybovať všade, kde sa táto farba objavuje. Tiež môže zbierať modré drahokamy. Oheň je zase červený, zbiera červené drahokamy a pohybuje sa všade, kde sa červená objavuje.

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 38
Video sa načíta

Máme tu už 38 diel tejto opičkovské série. Tentoraz sa budete pohybovať po vojenskej základni a hľadať spolu 16 nábojov pre vojaka na hliadke. Aby ste ich našli všetky, musíte tiež nájsť armádne vlajku alebo jedlo pre chorého vojaka. Tiež budete musieť nájsť výbušninu na otvorenie hangári, niekoľko číselných kódov a tiež čiapku pre dôstojníka.

 
80%
Hra - Princesses Spring Activities
Video sa načíta

4 kamošky sa rozhodli, že si vylepší svoje jarné sídlo. Pomôžte im vybrať dekorácie do miestnosti a kvety na stôl. Akonáhle budete mať dekorácie hotové, vrhnete sa na výber outfitu pre samotné slečny. K dispozícii budete mať niekoľko druhov šiat a doplnkov.

 
81%
Hra - Princesses Open Art Gallery
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, v ktorej budú dve kamošky otvárať galérii. Pomôžete im? Najprv musíte vybrať farbu stropu a stien. Následne rozvesíme ich najlepšie diela po celej galérii. Na samotný otvárací večer potom musíte Branislava vybrať tie najlepšie šaty a doplnky, ktoré v ich skrini nájdete.

 
80%
Hra - Bobo's Trouble
Video sa načíta

Bob bol kedysi dobre platený robotník na kontajnerové lode. Keď mal peniaze, mal aj peknú ženu. Teraz toľko nezarába a jeho žena nemá peniaze na skrášľovacie procedúry. Pomôžte mu zarobiť potrebné peniaze! Vašou úlohou je v každom kole dostať všetky debny zo spodnej plochy do vrchnej. V každom kole máte obmedzený počet pokusov. Akonáhle tento počet prekročíte, už nedostanete všetky dostupné mince.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 37
Video sa načíta

Už 37. diel smutných opičiek je tu! V tejto hre bude vašou úlohou nájsť stratenú helmu pre bezhlavého rytiera. Aby ste sa k nej dostali, budete musieť nájsť tri kamene. Tiež budete musieť nájsť palicu pre čarodejnicu a rozlúštiť, čo sa skrýva pod tajomnou kombináciou čísel.

 
81%
Hra - Princesses Housewives Contest
Video sa načíta

Máme tu súťaž manželiek! Súperiť proti sebe budú tri krásne slečny, ktorá z nich vyhrá? Prvá úloha je pochytať čo najviac jedla. Podľa toho, aký druh jedla pochytáte najviac, budú slečny umiestnené. Následne na vás čaká upratovanie miestnosti. S každou slečnou sa ho musíte snažiť upratať čo najrýchlejšie. Na konci budete súťažiť v tom, ktorá slečna má väčší cit pre štýl.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)