Loptové

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

70%
Hra - Basket & Ball
Video sa načíta

Zahrajte si americkú hru a dokážte, že viete strielať na koš. Počas hádzania budete musieť zbierať hviezdičky a vyhýbať sa nástrahám. Zvládnete to?

 
82%
Hra - Love Balls 2
Video sa načíta

V hre Love Balls 2 bude tvojou úlohou zaistiť, aby sa vždy stretli dve loptičky. Loptičky vždy začínajú v určitej polohe a ty prostredníctvom čiar, ktoré môžeš kresliť, budeš tvoriť cestu tak, aby sa loptičky nakoniec dostali k sebe.

 
82%
Hra - Rise Higher
Video sa načíta

V hre Rise Higher bude tvojou úlohou ochrániť nafukovací balónik stúpajúci stále vyššie k nebu. Po ceste bude čakať rad obtiažnych levelov, v ktorých musíš odpratať akékoľvek predmety preč od balónika. Stačí totiž jediný kontakt a celý výstup sa končí.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)