Divoký západ

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

90%
Hra - Western Shooter
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zastrieľajte si na letiace fľaše a snažte sa získať najviac bodov! Body získate aj za zásah terča, ktorý drží sova. Nestrieľajte však po letiacej rybe, inak vám obrazovku zakryje mačka!

 
80%
Hra - Zombiewest
Video sa načíta

Akčná strieľačka, v ktorej sa budete musieť postaviť proti nebezpečným zombíkom. Zo začiatku máte k dispozícii len kolt a brokovnicu, ale akonáhle získate viac peňazí, môžete nakúpiť náboje aj do odstreľovačky alebo raketometu. Zbrane možno samozrejme ďalej vylepšovať.

 
91%
Hra - Governor of Poker 2
Video sa načíta

Baví vás klasický Texas Holdem poker? Zahrajte si túto parádnu hru, v ktorej budete ako kovboj obtáčať salóny a hrať túto hru s inými kovbojmi. Vyhrávajte peniaze a nakupujte za ne nehnuteľnosti.

 
92%
Hra - Jennifer Rose: Texas Saloon
Video sa načíta

Pomôžte Jennifer s chodom jej vlastnej reštaurácie na divokom západe. Vašou úlohou je, aby ste sa postarali o hostí, ktorí navštívia vašu reštauráciu. Dokážete sa o nich postarať a zarobiť veľa peňazí?

 
72%
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete strieľať sliepky na divokom západe. Sa sliepkou sa stretnete vo streleckom súboji na život a na smrť. Dávajte si pozor, pretože máte obmedzený počet životov. Snažte sa sliepke zasiahnuť v momente, kedy pomaly tasí zbraň. Mieritko musíte mať neustále na zbrani v pravom dolnom rohu.

 
77%
Hra - Wild West Trader
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude hľadať na Divokom západe rozličné stratené predmety. Predmety sú zväčša dobre ukryté, takže musíte byť pri hľadaní pozorný. Okrem toho nezabudnite, že v prípade potreby môžete využiť až tri nápovedy.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)