Guličky

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

83%
Hra - Biff and Baff - Rolling
Video sa načíta

Používajte smerové šípky, aby ste pohybovali s modrým Biff a červeným BAFF. Stlačte medzerník, aby ste vystriedali Biffa s BAFF. Pomôžte Biff a BAFF na cestovanie naprieč šiestich svety s piatimi úrovňami v každom svete. S BAFF zbierajte hviezdičky, aby ste získali body, zatiaľ čo pre Biffa sú lepšie kľúče. Odomykať bude BAFF.

 
71%
Hra - Bubble Mover
Video sa načíta

Presúvajte bublinky a hrajte sa s nimi. Ak uvidíte skupinky dvoch alebo viacerých bubliniek rovnakej farby, kliknite na ne a ony zmiznú. V niektorých bublinkách sú uschované perly, získajte je prepichovaním bubliniek. Nazbierajte štyri rozdielne druhy perál a získate špeciálny bonus. Hra má niekoľko úrovní. Môžete si zahrať aj nekonečný mód.

 
78%
Hra - Grunge Balls
Video sa načíta

Roztodivné guľaté príšerky sa rozmnožili a vašou úlohou bude ich hádzať do záchodovej misy. Záchodová misa je umiestnená na obrazovke au nej sa nachádza obrázok, ktorý vám ukazuje, aká príšerka do daného záchoda patrí. Dokážete mieriť presne? Hra obsahuje celkom dvadsať náročných úrovní, ktoré musíte vyriešiť.

 
73%
Hra - Jelly Cannon
Video sa načíta

Aké by to mohlo byť, keby ste dostali kanón, ktorý vystreľuje modré želé, si môžete vyskúšať v nasledujúcej hre. Vašou úlohou bude v každej úrovni spojiť cieľový počet žltých želé do jednej veľkej hromady. Na začiatku každej úrovne dostanete sto bodov a zakaždým, keď vystrelíte, tak sa vám jeden bod odráta.

 
79%
Hra - Bubbulz
Video sa načíta

sme stredne veľká červená chobotnica, ktorá má v ruke nebezpečnú zbraň. Táto zbraň v sebe obsahuje kvapky vody, ktoré sú však nebezpečné iba pre farebné bublinky, ktoré musíte na čo najmenej výstrelov prasknúť. Nastavte pohybom myši správny uhol a kliknutím vystreľte, čím dlhšie kľučiek podržíte, tým viac vody z pistolkou vytečie. Ak zničíte všetky bubliny - v správnom poradí - postúpite do ďalšieho levelu. Na každý level máte obmedzený počet striel.

 
75%
Hra - Dolphin Pop
Video sa načíta

Zábavná hra s delfínom. Používajte myš k strieľanie balónikov na reťaz. Dostaňte k sebe tri alebo viac balónikov rovnako farby, aby ste sa ich zbavili. Medzerníkom zmeníte farbu stříleného balónika. Získavajte viac bodov za reťazca, kombá a strieľanie ovocie. Dostaňte sa do ďalšej úrovne skórováním dostatočného počtu bodov.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
66%
Hra - Bounce Avoider
Video sa načíta

Táto online hra vyskúša tvoj postreh. Úlohou je zničiť nepriateľa v podobe bielych guľôčok. Pohybuješ sa šípkami vodorovne a ak máš dostatok energie, môžeš sa pohybovať aj hore a dole. Sleduj ukazovateľ enerie!

 
71%
Hra - Bubbles Extreme
Video sa načíta

Všade sú samé farebné bublinky! Aby sa vám podarilo bublinky vymazať, máte k dispozícii kanón, ktorý bude strieľať ďalšie bublinky. Vašou úlohou bude triafať sa na rovnakej farby, tým odstrelíte ďalšie bublinky. Uprostred vášho kanónu je farba, ktorú budete strieľať. Vedľa nej je ďalšia bublinka, tá zobrazuje, aká bublinka príde na rad nabudúce.

 
80%
Hra - Drop it
Video sa načíta

Každý objekt v hre Drop It má inú hodnotu. Za zelené objekty si pripisuje plusové body, zatiaľ čo za červené mínusové. Štvorček má hodnotu jedna, malé koliesko má hodnotu dva, veľké koliesko symbolizuje desať bodov a hviezdička je za šestnásť bodov. Celkom hra obsahuje dvadsať päť úrovní. Poradíte si so všetkými?

 
68%
Hra - Zuma Kangaroo
Video sa načíta

Už ste si niekedy hrali s klokanom s nohavičkami s veľkými vreckami? Že nie? Teraz máte skvelú príležitosť. Klokan má totiž veľa guličiek, ktoré chce s vašou pomocou vystreľovať a ničiť tak dlhého hada z ďalších guličiek. Ak vytvoríte skupinku o minimálne troch rovnako farebných guľôčok - zmizne. Celého hada musíte zničiť skôr, než dôjde na koniec nakreslené cesty.

 
73%
Hra - Factory Balls 4
Video sa načíta

Už štvrtý diel obľúbenej hernej série Factory Balls prichádza na obrazovky vašich počítačov prostredníctvom nášho servera už teraz. Hra, v ktorej sa stanete výrobcom rôznofarebných loptičiek, si našla celý rad obdivovateľov. Tentokrát si môžete prejsť tridsať na seba nadväzujúcich úrovní, kedy budete vyrábať stále zložitejšie loptičky.

 
72%
Hra - Bubbles Game
Video sa načíta

Odstráň všetky bublinky skôr než dosiahnu spodnej časti. Vystřeluj bublinky, spojuj trojice rovnakej farby a hraj naozaj rýchlo. Je to bombové gamesky pre chytré dievčatá.

 
75%
Hra - Magnetic Balls
Video sa načíta

Spájajte balóniky rovnakej farby. Tak to je hlavnou úlohou v tejto hre. Znie to ľahko. Rôzne farebné balóniky sa kopia okolo jedného stáleho balónika, Vašou úlohou je klikať na zhluky balónikov aspoň dvoch od rovnakej farby. Tie potom zmizne a uvoľní miesto pre ďalšie balóniky, ktoré časom priletí. Akonáhle ale kliknete na samostatný balónik, ubudne Vám jeden život z troch.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)