Raketa

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
77%
Hra - Star Attack
Video sa načíta

Jedného krásneho pokojného dňa prileteli mimozemšťania a práve chcú zničiť obyvateľstvo planéty. Vašou úlohou je postarať sa o to, aby sa im to v žiadnom prípade nepodarilo. Hra obsahuje celkom štyridsať úrovní, počas ktorých sa budete pokúšať so svojou malou raketkou zostreľovať nepriateľské lode. Nepriatelia po vás strieľa.

 
80%
Hra - jumpRobot
Video sa načíta

Tvojou hlavnou úlohou v hre jumpRobot bude skákať s robotickým kamarátom medzi planétami. Musíš sa vyhýbať nepriateľom. Pokus sa tiež pozbierať hviezdičky. Hra tu obsahuje celkom trinásť úrovní. Ak vyskočíš z obmedzeného územia na hernej obrazovke, stratíš život. Na začiatku hry máš k dispozícii iba tri životy.

 
90%
Hra - Fly Hard
Video sa načíta

Pokus sa so svojou raketou dostať čo najviac to pôjde, a budeš stretávať nielen vrtuľníky alebo lietadlá, ale aj marťanskej taniere! Preleť okolo mesiaca, Marsu i Saturnu a leť stále ďalej. Svoju raketu môžeš postupne vylepšovať a podávať tak lepšie a lepšie výkony.

 
80%
Hra - Rocket Launchers
Video sa načíta

Máme tu pre vás logickú hru, v ktorej budete pomocou rakety odstreľovať ovce. Po ceste by ste mali trafiť jednu hviezdičku. Pomocou myši nastavte uhol a silu, ktorou raketa poletí a keď vo vzduchu stlačíte ľavé tlačidlo, tak raketa doletí tam, kam ste mierili. Podarí sa vám vyriešiť všetkých 28 levelov?

 
73%
Hra - Run From the Sun
Video sa načíta

Cieľom hry Run From the Sun je uprchnúť pred smrteľnými paprskami Slnka, ktoré explodovalo. Presúvajte vašu vesmírnu raketu z planety na planétu a dostaňte sa tak do bezpečnej vzdialenosti.

 
74%
Hra - Rocket Squirrel
Video sa načíta

V logickej hre Rocket Squirrel budete musieť v roli veveričky vyzbierať všetky oriešky, ktoré sa nachádzajú na hracej ploche. Na začiatku každého kola musíte veveričku spustiť na požadovanom mieste a následne sa za pomoci lán prichytávať na pevné body tak, aby ste sa dostali ku všetkým orieškom.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

90%
Hra - Into Space 3: Xmas Story
Video sa načíta

Vyleťte do vesmíru s vianočnou raketkou! Už 3. diel skvelej hry, v ktorej staviate a vylepšujete raketu a snažíte sa vyletieť čo najvyššie. Po ceste do vesmíru zbierate sladkosti, darčeky alebo palivo. Za sladkosti môžete nakupovať vylepšenia a vďaka modrým darčekom si vylepšenia odomknete.

 
68%
Hra - Into Space 2
Video sa načíta

Zahraj si druhý diel tejto úspešnej hry a vydaj sa s raketou až vysoko do vesmíru, najlepšie až priamo na Mars. Cesta to nie je jednoduchá, čaká ťa mnoho vylepšovanie celej rakety. Koľko letov ti bude trvať, než sa dostaneš až na Mars?

 
86%
Hra - Wonder Rocket 2 Halloween
Video sa načíta

Skúste si vyletieť až hlboko do vesmíru. Cieľom je zbierať sladkosti a palivo, ktoré vám pomôžu sa dostať čo najďalej. Za každý let si tiež zarobíte peniaze, ktoré môžete investovať do vylepšenia rakety. Zvládnete sa dostať čo najďalej sa bude dať?

 
78%
Hra - Pluto Space Quest
Video sa načíta

Vaším cieľom v tejto oddychovke bude doletieť s raketou na vzdialenú planétu - Pluto. Aby sa vám to podarilo, musíte vašu raketu priebežne vylepšovať za peniaze, ktoré počas jednotlivých letov získate. Okrem toho si budete musieť dávať pozor i na rozličné prekážky, ktoré vám budú stáť v ceste.

 
85%
Hra - Intergalactic Fashion Show

Pomôž krásnym princeznám s výrobou vlastných vesmírnych oblekov. Princezné sa totiž vydávajú na púť do vesmíru a potrebujú sa obliecť tak najlepšie, ako dokážu. Každé urob vhodný makeup, vhodný účes a potom im vyber ten najlepší oblek.